• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.966 gebruikers
  • 9.370.166 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten ThaMovieVoter als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Red 2 (2013)

The Oceanic Six schreef:

RED 2 borduurt voort op het eerste deel, maar doet dit eigenlijk veel beter. Ditmaal is er weinig introductie nodig en zit je meteen lekker in een actie-komedie die van de eerste tot de laatste minuut de vaart erin weet te houden, waardoor dit de leukste van de 2 films genoemd mag worden. 3,5*

Helemaal mee eens. De combinatie van humor en actie werkt erg goed in deze film. En die pokerface van John Malkovich is one of a kind. Ik lag regelmatig in een deuk door zijn droge opmerkingen. Geniale humor.

Reef, The (2010)

De betere versie van Open Water. Vijf mensen die in een perfecte kut situatie terecht komen. De kans dat als je op de boot blijft zitten en nooit gevonden wordt is even groot als dat je door een haai wordt aangevallen terwijl je naar de kust probeert te zwemmen.

Gezien hetgeen waarmee de vier zwemmers te maken krijgen zou ik zelf voor de eerste keuze gaan. Liever sterven van de uitdroging dan op zo'n manier eindigen. Het opgegeten worden door een haai concept in films is nog altijd springlevend. 3*

Rise of the Planet of the Apes (2011)

Alternatieve titel: Rise of the Apes

Erg inventieve film met fenomenale computer effecten en fantastische gezichtsuitdrukkingen. Dit begint er echt op te lijken.

Ook knap om je kijker (ik althans) zo ver te krijgen met een animatie-aap mee te leven en daadwerkelijk sympathiek te vinden. Ik was echt onder de indruk.

Prima film die zeker een vervolg krijgt.

Rogue (2007)

Een van de pluspunten is indd de krokodil. Wat een verademing t.o.v. al die andere mislukte krokodillen films die genadeloos falen in hun CGI effecten. Natuurlijk is het niet perfect, en is het onderscheid te maken als je heel goed oplet, maar was ik wél onder de indruk. Verder was de spanning ook niet om te snijden, en waren sommige personages een beetje overbodig. Dit wordt echter goed gemaakt met de prachtige opnamen in high-definition. In mijn ogen is deze film ook niet echt op z'n plaats als horror, maar meer als een natuurdocumentaire die enigszins uit de hand loopt.