Meningen
Hier kun je zien welke berichten ThaMovieVoter als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Hier kun je zien welke berichten ThaMovieVoter als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Typische Steven Spielberg film met zijn welbekende concept van overgebruik van muziek om het sentiment te versterken. Maar zoals zijn meeste films erg vermakelijk en verre van slecht.
Redelijke horrorfilm die niet boven het gemiddelde uitsteekt. Ik vind met name de CGI tegenvallen, en ik heb Hopkins betere rollen zien spelen. Hetzelfde geldt voor Del Toro. Emily Blunt is trouwens een hele mooie vrouw en ook een goede actrice. 4 sterren voor haar, maar 2.5 voor de film.
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.