Meningen
Hier kun je zien welke berichten Onslaught als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Hana to Hebi (1974)
Alternatieve titel: Flower and Snake
Goede pinku film.
Hana to Hebi bracht filmstudio Nikkatsu in 1974 eindelijk weer een succesje en dit kwam voor een groot deel doordat de studio de sm-actrice Naomi Tani wist aan te trekken.
De film zelf is niet bijster mooi geschoten en bevat ook niet een groot uitgewerkt script. Ook moest het verhaal, dat is gebaseerd op een boek van sm-schrijver Oniroku Dan, voor een groot deel worden herschreven. Toch is het een film waar je met interesse of afkeer naar kunt kijken. Je ziet een sterke, trotse en zelfverzekerde vrouw veranderen in een weerloze, onderdanige en uiteindelijk seksverslaafde vrouw.
3.5*
Haywire (2011)
Zeer teleurstellend.
Op alle vlakken zeer matig. Het verhaal weet niet te boeien. De dialogen zijn saai. De actiescènes zijn inspiratieloos en kort. De film kent een aantal grote namen, maar brengen deze film niet naar een hoger niveau en dat niveau hoeft bij een actiefilm niet eens zo hoog te liggen.
2.0*
Hei tai Yang 731 (1988)
Alternatieve titel: Men behind the Sun
Aardige film.
Er zitten aardig wat schokkende scènes in deze film. Verder is het een interessant, maar erg gruwelijk verhaal wat zich heeft afgespeeld op die locaties. De productie zit goed in elkaar. Het acteerwerk is niet van hoogstaand niveau, maar zeker niet storend.
3.0*
Henri 4 (2010)
Alternatieve titel: Henri IV
Aardig historisch drama.
Sommige scenes erg mooi in beeld gebracht en ook kleding en decor etc is keurig in orde. Wel heb ik de film in 2 delen gekeken, want anders is het wel een erg lange zit.
De film weet het geweldige La Reine Margot niet te overtreffen, maar biedt wel een iets wat andere kijk op de personages en gebeurtenissen.
4*
Heung Gong Kei On: Keung Gaan (1993)
Alternatieve titel: Raped by an Angel
Aardige film.
Hoewel ik nog niet veel 1990s Catagory III films uit Hong Kong heb gezien moet ik zeggen dat deze film alles behalve slecht is. Onderhond heeft duidelijk een andere mening, maar je moet in je achterhoofd houden dat het hier gaat over een "cult" film als je die term tenminste mag gebruiken. Het is exploitatie, het is sex, het is geweld, het is spanning en dat op een manier dat ik wel kan waarderen.
Je krijgt in deze film een ontzettend narcistisch persoon te zien, waar alleen Patrick Bateman uit American Psycho tegenop kan. Misschien heeft Jing Wong eerst wel inspiratie uit het boek van Bret Easton Ellis gehaald voordat hij het script van deze film begon te schrijven.
3.5*
Hobbit: An Unexpected Journey, The (2012)
Alternatieve titel: De Hobbit: Een Onverwachte Reis
Licht teleurstellende film in deze trilogie.
Hoewel de productie top is en nu al flink wat heeft opgeleverd is dit toch niet de film wat ik gehoopt had dat het zou zijn. Ik ben niet bekend met het boek, maar over een echt epische film kunnen we hier niet echt spreken.
De film was op sommige momenten best saai en slecht enkele scènes zal ik gaan onthouden ben ik bang.
3.0*
Hoe Duur Was de Suiker (2013)
Aardige film.
Prima Nederlandse productie en een interessant tijdperk van Nederland om eens wat vaker in te duiken. Jean van de Velde laat zien dat je weldegelijk een boeiende maar bescheide historische film kunt maken in Nederland. Nova Zembla was hier toch niet in geslaagd dus ik ben blij dat deze film wel is geslaagd.
Decor en alle andere props zien er goed uit. Acteerwerk is ook prima en het verhaal is niet al te dramatisch of schokerend, maar zeker interessant om 2 uren te boeien.
Laat Nederland maar meer van zulke films produceren.
3.5*
Hoi-sa-won (2012)
Alternatieve titel: A Company Man
Mwah, hier had meer in gezeten.
Film komt redelijk traag op gang, ondanks het wel aardige begin. Daarna volgt een wat saai middenstuk om vervolgens all out te gaan in de actie, wat vervolgens niet al te veel indruk weet te maken.
Ji-sub So acteert aardig, dus aan hem ligt het niet. Ook het camerawerk is niet eens slecht, maar had het script net even wat beter uitgewerkt en het in een iets donkerdere setting laten plaatsvinden dan had het zeker wat hoger kunnen scoren.
Toch hebben ze met deze film geen slechte zaken gedaan en wordt het redelijk internationaal uitgegeven. Toch jammer, aangezien ze in mijn ogen beter wat betere non-actie films kunnen verspreiden uit Zuid-Korea.
3.0*
Hua Pi 2 (2012)
Alternatieve titel: Painted Skin 2
Erg mooie fantasie film.
Ik ben niet bekend met het eerste deel en ook niet met het andere werk van Wuershan, daarom denk ik waarschijnlijk anders over deze film dan Onderhond.
Het is vooral een visueel erg mooie fantasie film geworden gevuld met drama, romantiek, actie en erg mooie CG beelden.
Het duurde even voordat ik in de film zat, maar na een uur zat ik er helemaal in en genoot ik van wat er op me af kwam, ook al draait het vooral tussen de liefde tussen 2 personen en is dit erg belicht. Ik zou niet weten hoe je het verhaal anders had kunnen brengen zonder dit extra te benadrukken,
Het aparte aan deze film is dat de film minder Chinees oogt en eerder een soort van combinatie tussen Chinese en westerse fantasie, Op sommige momenten dacht ik dat World of Warcraft en Wuxia bij elkaar kwamen.
Zeker een aanrader voor liefhebbers van een beetje fantasie, romantiek, drama en actie verwikkelt in een Chinees sausje..
4.0*
