Meningen
Hier kun je zien welke berichten Pitagora als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Skunk (2023)
Een prachtige film van Koen Mortier met een grandioze rol van Thiboud Dooms. Laatste scène had van mij achterwege kunnen laten maar doet verder niets af van deze indrukwekkende film.
Skyldige, Den (2018)
Alternatieve titel: The Guilty
Adembenemend film met onverwachte wendingen . Geweldig acteerwerk die geen seconde verveeld
Släpp Taget (2024)
Alternatieve titel: Let Go
Prachtige film. Het enige mindere was de ziekte van de moeder, dat had niet gehoeven was zonder prima geweest het maakte het een beetje Amerikaans.
Son, The (2022)
Een aardige film waarin veel emoties voorbij komen. Naar mijn idee teveel emoties, een wat tragere film met meer diepgang had nog beter geweest.
Stromboli (2022)
Wat bizarre film waarbij Elise Schaap als hoofdrolspeelster plotseling in een bijzondere therapeutische sessie komt. Bij de film haakte ik halverwege bijna af de tweede helft werd toch wel weer beter.
Sweat (2020)
Alternatieve titel: Pot
Een aardige film maar duurt wel lang voor de film een wending krijgt. Maar helemaal snap ik de film denk ik niet want de film is een aanklacht tegen de eenzaamheid bij de sociale media maar ze vertelt over haar eenzaamheid maar dat doet haar niet veranderen.
Zoals in de slotscène is te zien.
