• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.968 gebruikers
  • 9.370.264 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten Kees Draaihuis als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Man Called Otto, A (2022)

Iets teveel woke, het acteerwerk van Trevino ligt er iets te dik op, de mislukte zelfmoordpogingen zijn niet geloofwaardig. Oftewel te veel zaken die storend kunnen zijn. Maar.............wat een geweldige film is dit. De laatste keer dat ik gejankt heb bij een film was bij "Lassie comes home" in 1974, bij deze film hield ik het meerdere keren niet droog. Echt de moeite waard.

Men (2022)

Producent : Dus jij wil een horrorfilm maken. Maar jongen toch, er zijn al zoveel horrorfilms en ze komen allemaal op hetzelfde neer. Regisseur : Ja maar deze is heel anders hoor. Producent: Okay, vertel, waar gaat deze dan over? Regisseur : Deze gaat nergens over. Producent: Nou, vooruit dan maar.

En zie hier: Men.

Menu, The (2022)

Film begint leuk met een origineel verhaal waarvan je wel weet waar het op uit gaat draaien (doden) maar waarvan je hoopt dat de reden voor het doden ook origineel is. En dat viel me wel wat tegen. Het einde vond ik dan ook niet bij de film passen. Een beetje simplistisch helaas.