• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.213 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.384 acteurs
  • 199.064 gebruikers
  • 9.375.067 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten horizons als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Kahaani (2012)

Eerste film uit India die ik heb gezien en vandaar uit is het lastiger om enkele aspecten zoals acteren en emoties te beoordelen aangezien ik daar geen cultureel referentie kader voor kan plaatsen.

Want, voor mij, vond ik actrice Balan vaak nogal luchtig en vrolijk overkomen voor iemand die op zoek is naar haar vermiste man. Dat haalt je dan ook uit de urgentie van het verhaal en de puzzel die ze moet oplossen om de waarheid te achterhalen.

Wel compliment voor hoe de film geschoten is. Blijkbaar veel op locatie met de bevolking ter plekke. Camerawerk en editing zijn aangenaam.

Kingsman: The Secret Service (2014)

Stuk leuker dan verwacht. De onbelans tussen lichtvoetigheid en rondvliegende ledematen werkt wonderwel goed. De parodie op Bond en consorten is uiterst geslaagd; en vooral Egerton maakt een goede indruk in deze film.

Kongelig Affære, En (2012)

Alternatieve titel: A Royal Affair

Acteurs tillen deze film naar hoger plan. Schijnt historisch nog wat gruwelijker geweest te zijn maar film geeft toch mooie geschiedenis over die periode. Leuk.

Krampus (2015)

Denk dat de vergelijking met Gremlins voor deze film wel opgaat. Hoe de familie wordt neergezet doe ook vrij "Spielberg-iaans" aan. Een paar tandjes spannender en meer horror dan Gremlins film maar nooit naar het echt pure horror werk toe. Gelukkig maar.

Had eerlijk gezegd niet verwacht dat de productie zo verzorgd was. Beeld en aankleding waren gewoon goed. Krampus is een toffe creep.

Wel leuk dus.