Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van demonhunter1056.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Selecteer maand & jaar
The Weight (2026) 3,5
afgelopen vrijdag om 23:24 uur
Der Himmel über Berlin (1987) 3,0
Alternatieve titel: Wings of Desire, afgelopen vrijdag om 12:12 uur
Sacrifice (2025) 3,0
afgelopen dinsdag om 02:34 uur
Bad Apples (2025) 3,0
afgelopen maandag om 20:13 uur
Chicas Tristes (2026) 3,5
Alternatieve titel: Sad Girlz, 18 oktober, 01:25 uur
Late Fame (2025) 3,0
18 oktober, 01:24 uur
Le Faux Soir (2026) 2,0
18 oktober, 01:24 uur
Victorian Psycho (2026) 3,5
18 oktober, 01:24 uur
L'Estranea (2026) 3,5
Alternatieve titel: The Spiral, 17 oktober, 15:27 uur
Ink (2026) 3,5
17 oktober, 15:27 uur
Everytime (2026) 3,5
17 oktober, 15:27 uur
Pauline à la Plage (1983) 3,0
Alternatieve titel: Pauline at the Beach, 16 oktober, 22:12 uur
Bucking Fastard (2026) 3,0
16 oktober, 22:12 uur
Dead Man (1995) 4,0
16 oktober, 22:12 uur
Mouse (2026) 4,0
16 oktober, 22:12 uur
La Bola Negra (2026) 3,0
Alternatieve titel: The Black Ball, 16 oktober, 22:11 uur
Soudain (2026) 4,0
Alternatieve titel: All of a Sudden, 16 oktober, 22:11 uur
Club Kid (2026) 3,5
16 oktober, 22:10 uur
La Gradiva (2026) 3,0
16 oktober, 22:10 uur
Filipiñana (2026) 3,5
16 oktober, 22:10 uur
9 Temples to Heaven (2026) 2,5
16 oktober, 22:09 uur
Paper Tiger (2026) 3,0
16 oktober, 22:09 uur
Trenque Lauquen Parte II (2022) 3,5
Alternatieve titel: Trenque Lauquen - Teil 2, 9 oktober, 22:33 uur
Trenque Lauquen Parte I (2022) 3,5
9 oktober, 22:33 uur
Violence du Corps de l’Autre (2026) 3,0
Alternatieve titel: Nobody's Violence, 9 oktober, 22:32 uur
Lave Forventninger (2026) 3,5
Alternatieve titel: Low Expectations, 9 oktober, 22:32 uur
Infirmary (2026) 2,0
7 oktober, 23:36 uur
The Uprising (2026) 2,5
6 oktober, 07:45 uur
Coyote vs. Acme (2026) 3,0
3 oktober, 14:25 uur
Saccharine (2026) 2,5
29 september, 14:51 uur
Ainda Estou Aqui (2024) 3,0
Alternatieve titel: I'm Still Here, 29 september, 01:12 uur
Rose (2026) 3,5
28 september, 14:12 uur
Milk & Serial (2024) 3,0
28 september, 14:11 uur
The End of Oak Street (2026) 2,5
28 september, 08:39 uur
Blood Shine (2025) 2,5
7 september, 18:41 uur
I Want Your Sex (2026) 3,0
6 september, 21:56 uur
10 Things I Hate about You (1999) 2,5
2 september, 21:00 uur
L'Inconnue (2026) 3,5
Alternatieve titel: The Unknown, 1 september, 21:54 uur
The Dink (2026) 2,0
1 september, 06:11 uur
