• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.886 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.883 acteurs
  • 198.951 gebruikers
  • 9.369.697 stemmen
Avatar
 
banner banner

What's with Andy? (2001-2007)

3 seizoenen
3,00 31 stemmen + Mijn stem

Status: Beëindigd

Genre: Animatie / Komedie

Oorsprong: Canada

Ontwikkeld door: Andy Griffiths

Met onder meer: Ian James Corlett, Daniel Brochu en Bumper Robinson

IMDb beoordeling: 7,6 (4.133)

Oorspronkelijke taal: Engels

Release datum: zaterdag 22 september 2001

Eerst uitgezonden op: Teletoon (Canada)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot What's with Andy?

Andy Larkin is de ultieme grappenmaker. Of hij nu spijbelt van school door te doen alsof hij dood is, of de tijd verdrijft door tuinkabouters te ontvoeren, Andy is een echte meester in het grappenvak. Niemand is veilig voor de kunstjes van Andy, vooral zijn zus Jen en de schoolpestkoppen Lik een Leech niet. Terwijl Andy vrolijk verder gaat met het bedenken van de beste grappen, vraagt iedereen zich af: What's with Andy?

logo tmdbimage

Externe links

Acteurs en Actrices

Acteurs en actrices

Danny Pickett (stemrol)

Lori Mackney (stemrol)

Andy Larkin

Video's en trailers

Alle Media

Meningen over What's with Andy?

Let op: Onderstaande reviews en/of comments zijn slechts een willekeurige greep van het totaal. Wanneer je een review wilt schrijven of een comment wil plaatsen kan dat op een seizoenspagina.

avatar van jordandejong

jordandejong

  • 176 berichten
  • 123 stemmen
zondag 29 november 2015
What's with Andy? seizoen 1 Geweldige, orginele, animatieserie. Leuke characters met de zelfingenomen prankster Andy, zijn droge hulpje Danny, zijn verwaande zus Jen, de domme jock Craig, pestkoppen Lik en Leech en de ultiem chille pizzabezorger Mush. De situaties zijn telkens vernieuwend. Als vanzelfsprekend bij een serie met 26 afleveringen zit er af en toe een mindere tussen, maar over het algemeen is het genieten. Goede voice-acting ook in de Nederlandse versie. De Canadese versie levert veel kracht in door de stem van Danny die totaal niet in het plaatje past. Nog steeds heel erg leuk om te zien deze serie.