• 159.391 films
  • 9.794 series
  • 29.078 seizoenen
  • 608.472 acteurs
  • 355.157 gebruikers
  • 8.896.014 stemmen
Avatar
 
Michael J. Fox vindt 'Back to the Future'-reboot een slecht idee: "Ik denk niet dat het nodig is"
Foto: © ANP

Michael J. Fox vindt 'Back to the Future'-reboot een slecht idee: "Ik denk niet dat het nodig is"

Michael J. Fox vindt 'Back to the Future'-reboot een slecht idee: "Ik denk niet dat het nodig is"
Foto: © ANP

Michael J. Fox is van mening dat het een slecht idee zou zijn om te proberen een reboot of remake van de Back to the Future-films te maken. De acteur, die natuurlijk doorbrak met zijn rol als Marty McFly in de trilogie, denkt dat het verhaal volledig verteld is met de drie films, maar zegt ook dat hij er vrede mee heeft als Hollywood toch besluit een reboot te doen.

De Back to the Future-trilogie is natuurlijk een van de meest geliefde filmreeksen in cinema. De originele film was absoluut baanbrekend en publiek over de hele wereld omarmde het verhaal van het gekke duo van Marty McFly en Doc die terug in de tijd gingen in hun opgevoerde DeLorean. Vervolgens werden we getrakteerd op twee vervolgfilms die de reeks uiteindelijk een open, maar bevredigend einde gaven. Hollywood staat er de laatste tijd echter om bekend dat ze oude franchises graag nieuw leven inblazen en het zou niet gek zijn als er nu al een aantal studiobazen in overleg zijn over een reboot, remake of restart van de iconische en succesvolle franchise, maar Michael J. Fox is in ieder geval geen fan van dat idee.

Michael J. Fox

"Ik denk niet dat het nodig is," zo vertelde Fox in een interview met Variety. "Ik denk ook dat Bob Zemeckis en Bob Gale daar heel slim in zijn geweest. Ik denk dat het niet opnieuw hoeft te worden opgestart, want wat ga je verduidelijken? Ik betwijfel dat je een betere manier gaat vinden om het verhaal te vertellen." Maar als Hollywood zou besluiten om de DeLorean toch weer van stal te halen voor een reboot, zegt Fox dat hij het niet in de weg zou staan. "Ik ben niet zo fanatiek. Doe wat je wilt. Het is jouw film. Ik ben al betaald."

Op de vraag of er al eens een poging was gedaan om hem aan boord te krijgen voor een reboot of een vierde film nadat de trilogie in 1990 werd afgesloten, zei Fox: "Ik weet zeker dat iemand erover nagedacht heeft. Maar ik zat toen in de vroege stadia van de ziekte van Parkinson op dat punt, dus ik weet niet of ik zoiets überhaupt had willen doen. Meteen nadat Back to the Future Part III het zo goed gedaan had, zouden er best gesprekken over gevoerd zijn, maar ik ben er nooit bij betrokken."

Christopher Lloyd

Interessant genoeg lijkt het erop dat de co-ster van Fox, Christopher Lloyd, wel open zou staan om terug te keren als Doc. "Ik zou graag een vervolg willen maken, maar ik denk dat Bob Zemeckis en producer Steven Spielberg het gevoel hadden dat ze het verhaal dat ze wilden vertellen in de drie films verteld hebben," zo zei Lloyd in hetzelfde interview met Variety. "Maar als iemand een briljant idee heeft dat een vierde film zou rechtvaardigen, zou het kunnen gebeuren."

Reacties (7)


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mac Hammer Fan

Mac Hammer Fan

  • 5036 berichten
  • 7634 stemmen

Voor mij moet een remake niet. Het origineel was top.


avatar van John Milton

John Milton

  • 21038 berichten
  • 11417 stemmen

F*#k no. Opbokken.

Sommige dingen blijf je gewoon af.



avatar van Flipman

Flipman

  • 6267 berichten
  • 1061 stemmen

Dat gaat ook niet gebeuren. Bob Gale en Robert Zemeckis hebben de macht om ieder vervolg en elke remake tegen te houden. En dat zullen ze ook doen zolang ze leven.


avatar van mister blonde

mister blonde

  • 12388 berichten
  • 5311 stemmen

Zijn allebei in de 70, dus zolang ze leven is wel een belangrijke toevoeging.


avatar van Fortune

Fortune

  • 3948 berichten
  • 2479 stemmen

Ik zit het wel zitten. Eliot Page als Marty Mcfly en een Tesla i.p.v. een DeLorean en Idris Elba als Doc Emmett Brown. Laat maar komen!


avatar van des1

des1

  • 1674 berichten
  • 957 stemmen

Fortune schreef:

Ik zit het wel zitten. Eliot Page als Marty Mcfly en een Tesla i.p.v. een DeLorean en Idris Elba als Doc Emmett Brown. Laat maar komen!

Mee eens om geen remake te doen. Michael Fox is de man...

Maar wel leuk speculeren over wie wat zou kunnen spelen. Bijv. Johnnie Depp als Doc?