• 13.891 nieuwsartikelen
  • 171.817 films
  • 11.446 series
  • 32.489 seizoenen
  • 634.792 acteurs
  • 197.268 gebruikers
  • 9.232.340 stemmen
Avatar
 
Elise Schaap en Anna Drijver maken eerste Nederlandse Netflix-komedieserie
Foto: © ANP

Elise Schaap en Anna Drijver maken eerste Nederlandse Netflix-komedieserie
Foto: © ANP

Elise Schaap en Anna Drijver hebben overduidelijk altijd veel lol met elkaar. De actrices werkten al samen aan de Netflix-hit Undercover en zijn nu bezig met de eerste Nederlandse komedieserie op Netflix, zo hebben ze aangekondigd via het YouTube-account van de streamingdienst. De serie, die momenteel nog geen titel heeft, moet in 2022 verschijnen.

De serie zal over influencers gaan. Vandaag de dag zijn influencers misschien wel de beste marketingstrategie voor bedrijven, want zoals de naam al doet vermoeden, hebben influencers veel invloed op hun volgers op Instagram en YouTube. Er gaat ongelooflijk veel geld om in die wereld en mensen die het als carrière hebben zitten er meestal warmpjes bij. Het is een intrigerende wereld, zo vonden ook Schaap en Drijver. Ze besloten "uit fascinatie voor de wereld van influencers" een komedieserie te maken voor Netflix, waarmee ze geschiedenis schrijven. Het wordt namelijk de allereerste Nederlandse komedieserie voor de streamingdienst.

Influencer

Drijver neemt het schrijven van het script op zich, terwijl Schaap de hoofdrol zal spelen in de serie. Jelle de Jonge, bekend van zijn regisseerwerk aan Bon Bini Holland, Weg van Jou, De Luizenmoeder en Lieve Mama, regisseert de Netflix-serie. 

De serie gaat over Michelle en zij wil niks liever dan influencer worden. Ze zet alles op alles om dat te bereiken, maar raakt steeds meer geobsedeerd door de likes die ze krijgt. Ze heeft steeds meer erkenning nodig op haar digitale platformen om zich goed te voelen en het dreigt helemaal de verkeerde kant op te gaan. Terwijl Michelle's volgersaantal blijft stijgen voelt ze zich steeds ellendiger en leger. Drijver hoopt dat de serie "ranzig, wonderlijk, romantisch, verdrietig. belachelijk en grappig wordt". De Netflix-serie gaat nu in productie en verschijnt ergens in 2022 op de streamingdienst.

Reacties (1)


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van bart007bond

bart007bond

  • 1443 berichten
  • 350 stemmen

Hoop op stomende scenes