Genre: Komedie / Drama
Speelduur: 102 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Kevin Smith
Met onder meer: Ben Affleck, Raquel Castro en Liv Tyler
IMDb beoordeling:
6,2 (74.246)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 9 september 2004
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Jersey Girl
"He wanted it all...but he got more than he bargained for."
Ollie Trinke (Ben Affleck) is een gelikte zakenman uit New York met de wereld aan zijn voeten. Hij is onlangs getrouwd met de liefde van zijn leven, Gertrude (Jennifer Lopez) en hun eerste kindje is op komst. Zijn perfecte leventje verandert tragisch als zijn vrouw overlijdt. In één klap is hij een alleenstaande vader. Als hij dan ook nog eens zijn baan verliest, moet hij noodgedwongen weer bij zijn vader gaan wonen in zijn geboorteplaats New Jersey. Met hulp van de mooie, jonge Maya (Liv Tyler) probeert hij zijn leven weer op de rit te krijgen. Zij en zijn ontwapenende dochtertje Gertie laten hem inzien dat je soms het verleden achter je moet laten om gelukkig te worden.
Externe links
Acteurs en actrices
Ollie Trinke
Gertie Trinke
Maya
Bart Trinke
Arthur Brickman
Gertrude Steiney
Greenie
Block
Zichzelf
Video's en trailers
Reviews & comments
wackyboy
-
- 547 berichten
- 468 stemmen
Bah, net de trailer gezien, maar hier zitten teveel elementen in die me niet bevallen: een "daddy staat er opeens alleen voor" verhaaltje, Ben Affleck, Liv Tyler, Jennifer Lopez. Vroeger hadden films van Kevin Smith nog iets tegendraads, nu is- ie vaste gast bij -braak!- Jay Leno. Dit gaat helemaal de verkeerde kant op. Maar goed, laten we eerst de film maar eens zien voor we hem helemaal afkraken.
Justice4All
-
- 2152 berichten
- 457 stemmen
volgens mij heeft JLo een kleine rolletje hier? Aldus de trailer
Alan Smithee
-
- 63 berichten
- 50 stemmen
Pffff..... Jay & Silent Bob zitten er niet eens in.... dan is het voor mij geen echte Kevin Smith film 
iluvmovies
-
- 183 berichten
- 64 stemmen
Nu zijn is Bennifer echt uit elkaar. Als je ze toch nog als echtpaar wil zien, moet je naar Jersey Girl gaan kijken.
11501150
-
- 125 berichten
- 357 stemmen
Nu zijn is Bennifer echt uit elkaar. Als je ze toch nog als echtpaar wil zien, moet je naar Jersey Girl gaan kijken.
hmm, nog een reden om niet te gaan kijken bedoel je?? 
iluvmovies
-
- 183 berichten
- 64 stemmen
Het Gigli-effect heeft niet gewerkt. Jersey Girl was sinds afgelopen weekend te zien in de VS en staat in de top5 wat betreft de weekend box office.
$8,3 miljoen dollar alleen al in het weekend (in 1500 bioscopen te zien): dat is meer dan wat Gigli in TOTAAL heeft opgeleverd ($6,1 miljoen; 2.200 biscopen). Bovendien zijn de productiekosten van "Girl" veel lager dan die van "Gigli" (resp. $35 miljoen en $54 miljoen).
De recensies zijn positief/gemixt.
Wanneer komt Jersey Girl uit in NL?
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5984 stemmen
Wanneer komt Jersey Girl uit in NL?
September.
groetJeS
-
- 2 berichten
- 251 stemmen
Eindelijk eens een leuke film van Ben Affleck, alleen wordt de film niet door hem gedragen maar door het klein meisje Raquel Castro.
Maar een leuke drama/komedie film.
en anders moet je toch wat vaker naar sneak films gaan kijken. Want ik heb hem gisteren al in Nederland gezien.
Goodfella
-
- 5091 berichten
- 4875 stemmen
Overduidelijk de minste van Smith; de serieuze momenten komen totaal niet uit de verf en zijn eerder totaal belachelijk dan emotioneel geladen, hoewel dat blijkbaar wel de bedoeling was. Affleck heeft weer 's de uitstraling van een aardappel en valt in een aantal scènes volkomen door de mand.
Positief punt is dat ondanks alles het gelukkig nog wel een Smithfilm is, ergens verstopt onder het prutverhaal. Filmgrapjes, platte humor met een serieuze ondertoon, paar verrassinkjes.. het is me toch nog wel meegevallen eigenlijk.
2,5*
yuriv
-
- 13 berichten
- 345 stemmen
Wat een draak van een film. Het volgt de vaste patronen van de alleenstaande vader met dochter films. Deze film is zo voorspelbaar dat iedereen voor Nostradamus door kan gaan...
0,5*
iluvmovies
-
- 183 berichten
- 64 stemmen
Komt deze film in Nederland nog in de bioscopen of wordt dit 'straight-to-video'? Ik zou het wel vreemd vinden als dit niet wordt uigebracht in Nederland. Zo slecht deed de film het nou ook weer niet in de VS....
titia
-
- 601 berichten
- 1302 stemmen
Hij staat nog wel op de officiele releaselijst van het NFC, voor september (geen specifieke datum genoemd). Maar ondertussen is er al zoveel mee geschoven dat het mij niet zou verbazen als hij straight to video zou gaan.
iluvmovies
-
- 183 berichten
- 64 stemmen
In Groot-Brittannië gaat Jersey Girl nog deze maand in premiere. Maar goed...Gigli kwam ook uit in GB (en België) maar in Nederland werd het straight-to-video (wel te begrijpen overigens).
Maar ik denk niet dat je deze film met Gigli kunt vergelijken. Het was niet eens (zo een grote) flop in de VS en de recensies waren niet vernietigend ofzo. Integendeel: de recensies waren gematigd positief.
En in Nederland zijn er toch genoeg Kevin Smith fans? Het lijkt mij vreemd om een film als Dirty Dancing: Havana Nights wel uit te brengen en een Kevin Smith-film met A-list acteurs als Ben Affleck, Liv Tyler, Jason Biggs en Jennifer Lopez NIET uit te brengen...
morpheus
-
- 1034 berichten
- 675 stemmen
De Europese première van de Ben Affleck en Jennifer Lopez film 'Jersey Girl' woensdagavond was niet in trek bij de sterren. Volgens het Britse blad 'The Sun' was het de slechtste filmpremière ooit. Ben Affleck kon niet komen, omdat hij vanwege bronchitis in bed moest blijven. Jennifer Lopez wilde niet komen, omdat ze geen zin had om haar ex tegen het lijf te lopen. Ook Liv Tyler schitterde door afwezigheid. Zij had last van een zere keel.
Door het wegblijven van de Hollywoodsterren bleven ook de plaatselijke beroemdheden weg. De première had hierdoor de allure van een gewone filmvoorstelling. Volgens 'The Sun' probeerden de organisatoren van het evenement krampachtig te verbergen dat er geen sterren bij de première aanwezig waren. Alleen regisseur Kevin Smith was was er wel. 'Jersey Girl' heeft in Amerika zeer matige recensies gekregen.
Bron: Nu.nl
iluvmovies
-
- 183 berichten
- 64 stemmen
Volgens het Britse blad 'The Sun' was het de slechtste filmpremière ooit.
Ach...zo overdreven... typisch The Sun weer, hè?
Rottentomatoes: 40%. Ik heb de recensies gelezen. Er zitten hele goede recensies bij en zeer negatieve recensies à la Gigli zittien er niet bij.
iluvmovies
-
- 183 berichten
- 64 stemmen
It may not have been on the scale of a Leicester Square event but last night's Jersey Girl premiere at the Curzon Cinema in Mayfair still drew its share of eager fans, keen to get a glimpse of Ben Affleck walking down the red carpet. Sadly for them, though, it was to be a long wait.
"He has bronchitis," director Kevin Smith told Empire before catching our slightly dubious look. "No, seriously. I got a call yesterday that he was in hospital. They were testing him to see if he had spinal meningitis but it turned out to be just bronchitis. I was like, 'oh yeah the British press will believe that!'. You'll all start calling him Bronchifer."
His first film without potty-mouthed stoners Jay and Silent Bob, Smith is treading new ground with Jersey Girl, a far more conventional film about a single father raising his daughter in, you guessed it, New Jersey. Released a couple of months back in the States, the film tried desperately to stand on its own merit but, pairing Affleck with Jennifer Lopez, found itself swept up in the Gigli backlash and the couple's break-up debacle.
"Yeah it does get dragged up," said Smith. "I think we're past the worst of it, though. It was pretty bad getting past the Gigli thing and the Bennifer thing but it seems like now the movie's just being taken for what it is. Their relationship will always be tethered to it in some way though."
(...)
Ben Affleck heeft gewoon bronchitis... 
iluvmovies
-
- 183 berichten
- 64 stemmen
Toch in de Nederlandse bioscopen...:)
Trouwens: de recensies in Engeland zijn veel positiever dan de Amerikaanse recensies...
kevke1990
-
- 121 berichten
- 0 stemmen
in belgie komt hij al uit op 11 augustus.Kan niet wachten...
morpheus
-
- 1034 berichten
- 675 stemmen
Deze film viel heel erg mee. In kort is het een vrij standaard romantische komedie, absoluut niet slechter maar ook niet echt beter dan het gemiddelde. Liv Tyler weet echter een hele sprankelende rol neer te zetten die de Romance net wat extra's geeft. Smith weet er tevens ook weer een handvol gouden momenten in te brengen zoals je kent uit de Viewaskew reeks maar uiteraard geplaatst binnen het thema. Dit laatste feit maakt het toch allemaal best aardig. Verwacht echter geen Smith film in de lijn van zijn vorige werk. Zet je geest op een romantische komedie en mogelijk ben je aangenaam verrast.
***
ps. Opmerkelijke leuke rol van Will Smith in een ietwat zoetsappige maar leuke dialoog met o.a verwijzing naar I robot. Ook Ben Affleck viel trouwens erg mee.
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
Vond het een beetje een geforceerde poging om een tweede Jerry Maguire te maken. Affleck heb ik het niet zo op, de scenes met Lopez leiden (door hun prive omstandigheden) erg af. Erg goed dat Smith probeert een keer iets anders te doen, maar waarom dan weer Matt Damon en Jason Lee in een bijrolletje. Pluspunten: het stukje met Will Smith, en alle scenes met Liv Tyler, die een erg leuke rol neerzet.
Best te kijken, maar niets bijzonders verder. 2,5 *
Bloompje
-
- 609 berichten
- 387 stemmen
Film vandaag in de bios gezien. Het was een keer iets anders van Kevin Smith. Jennifer Lopez zag er best charmant uit, maar ze is nu eenmaal Jennifer Lopez, dus ik ben blij dat Kevin haar eruit geknipt heeft. Ik vond het best een aangename film. Ben Affleck heeft me wel nog altijd niet overtuigd als 'drama' acteur. De scènes waarin hij moest wenen deden me echt niks. De film moet het niet hebben van Ben Affleck maar van Raquel Castro en Liv Tyler. Die laatste was uiterst charmant. Leuke soundtrack ook.
Deze romantische komedie geef ik toch een 4, omdat ie van Kevin Smith is. Hij is nu eenmaal anders. Alleen al voor de oneliners moet je gaan kijken. En Matt Damon en Jason Lee kwamen ook langs in een erg grappige maar korte scène.
GeeTee
-
- 27 berichten
- 69 stemmen
Wat een draak van een film. Clichematig romantisch drama met een 'schattig' meisje. Allemaal erg braaf, flauw en voorspelbaar. Kevin Smith heeft leukere films gemaakt.
Morning-after-pi
-
- 95 berichten
- 2545 stemmen
Het enige mooie aan deze film is het sexy kontje van Ben Affleck in een jeansbroek.
madelon25
-
- 67 berichten
- 134 stemmen
Vond het een prima film zo voor de zaterdagmiddag.
Helemaal niets mis mee, en braaf pff dat geknal en gedoe komt je toch ook weleens je strot uit.....
Het laatste nieuws

Heb jij de Netflix-docu 'The Man With 1000 Kids' al gezien? 'Maag draaide om'

Maker 'The Abandons' is boos op Netflix: 'Destructief voor Hollywood en Wall Street'

HBO Max scoort in Nederland met de matig beoordeelde bodyhorrorfilm 'Nightbitch'

Prime Video-hitserie 'The Night Manager' krijgt een derde seizoen
Bekijk ook

Mr. Brooks
Drama / Thriller, 2007
533 reacties

If Only
Drama / Romantiek, 2004
112 reacties

Clerks.
Komedie, 1994
300 reacties

Find Me Guilty
Biografie / Komedie, 2006
93 reacties

Die Weisse Massai
Drama / Romantiek, 2005
48 reacties

Clerks II
Komedie / Romantiek, 2006
229 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








