• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.479 films
  • 12.239 series
  • 34.025 seizoenen
  • 647.798 acteurs
  • 199.136 gebruikers
  • 9.379.407 stemmen
Avatar
 
banner banner

Jersey Girl (2004)

Komedie / Drama | 102 minuten
2,89 871 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 102 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Kevin Smith

Met onder meer: Ben Affleck, Raquel Castro en Liv Tyler

IMDb beoordeling: 6,2 (74.246)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 9 september 2004

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Jersey Girl

"He wanted it all...but he got more than he bargained for."

Ollie Trinke (Ben Affleck) is een gelikte zakenman uit New York met de wereld aan zijn voeten. Hij is onlangs getrouwd met de liefde van zijn leven, Gertrude (Jennifer Lopez) en hun eerste kindje is op komst. Zijn perfecte leventje verandert tragisch als zijn vrouw overlijdt. In één klap is hij een alleenstaande vader. Als hij dan ook nog eens zijn baan verliest, moet hij noodgedwongen weer bij zijn vader gaan wonen in zijn geboorteplaats New Jersey. Met hulp van de mooie, jonge Maya (Liv Tyler) probeert hij zijn leven weer op de rit te krijgen. Zij en zijn ontwapenende dochtertje Gertie laten hem inzien dat je soms het verleden achter je moet laten om gelukkig te worden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Lee-john

Lee-john

  • 103 berichten
  • 876 stemmen

goddamn wat kan die ben affleck toch niet acteren. ik zie net even die scene dat ie ´emotioneel´ wordt tegen die baby.... serieus een zak stront komt nog overtuigender over. Soms zijn er acteurs die zo slecht acteren dat het grappig is maar bij ben affleck is het gewoon echt om te janken. bleh.


avatar van Pastichio Rocker

Pastichio Rocker

  • 6344 berichten
  • 0 stemmen

Nee, ik ben blij dat ik deze film niet hoef toe te voegen aan mijn Smith-collectie. Wat een slappe romantische jankfilm. Ja, het was om te janken, dat zeker. Vooral het 13-in-een-dozijn verhaal en de acteerprestaties waren om te janken. Ben Affleck moet je in een no brainer actiefilm stoppen, niet in een romantische draak zoals dit. Okee, ik overdrijf, want Chasing Amy was ook een soort van romantische komedie, maar alles wat die film heeft zit hier niet in. Geen gevatte dialogen, geen scherpe humor, geen spontaniteit, en te weinig Jason Lee. Liv Tyler probeert spontaan over te komen, maar het enige wat daar uitkomt is geforceerd acteerwerk. Ze ziet er zeer bekoorlijk uit, maar that's it. De enige die nog een beetje redelijk acteerden waren dat schattige meisje en George Carlin als humeurige pa van Ollie 'houten plank' Trinke. Voor de rest kon ik helemaal niks met deze film, en de grappig bedoelde momenten waren juist pijnlijk ongrappig. Oh ja, Will Smith deed het ook wel aardig in de 5 minuten dat hij in beeld was. Als je een Smith-fan (Kevin, geen Will) bent is mijn advies om deze lekker links te laten liggen, want je zult zeker teleurgesteld worden. 1,5*


avatar van GinolaEHV

GinolaEHV

  • 2127 berichten
  • 2611 stemmen

Beter dan ik verwachtte, zeker omdat er een kind van nog geen tien jaren oud één van de hoofdrollen heeft.

Maar ik vond het gewoon een leuke film. Die kleine, ik neem aan dat ze Raquel Castro heet, speelt erg leuk. En Ben Affleck acteert hier een stuk minder dan iedereen beweert. Gelukkig speelde Jennifer Lopez maar een klein rolletje; die vind ik een stuk slechter acteren.

Het einde is weinig verrassend, vantevoren is het al duidelijk dat hij de baan in de stad niet neemt en voor zijn dochter kiest. Maar dat neem ik maar voor lief, het is en blijft Hollywood.

3,5*.


avatar van Pannenkoek

Pannenkoek

  • 73 berichten
  • 481 stemmen

Inmiddels al vaak gezegd, maar nog één keer dan:

Ben Affleck kan echt niet acteren. Om te janken gewoon !!!

En aangezien de hele film om hem draait, geldt dat ook voor de film.

Had misschien best een leuke film kunnen zijn met een acteur in de hoofdrol.


avatar van Leland Palmer

Leland Palmer

  • 23785 berichten
  • 4897 stemmen

Verrassend leuke film van Smith. Het is wat anders dan dat we van hem gewend zijn, maar deze insteek beviel me ook wel. Ben Affleck doet het leuk, maar is niet altijd even overtuigend. Vooral de jankscenes zijn matig, maar ik vind hem over het algemeen toch een redelijk goed acteur. Raquel Castro doet het geweldig en is een enorm pluspunt voor de film. George Carlin en Liv Tyler vullen de bijrollen goed in en gelukkig komt Jennifer Lopez niet zo lang in het verhaal voor.

Het verhaal is gewoon erg standaard en bij vlagen ietsje geforceerd, maar ik heb me wel vermaakt. De humor is redelijk ver te zoeken jammergenoeg, op een paar erg grappige scenes na dan. De scene tussen Will Smith en Ben Affleck is ook erg leuk trouwens. Over het algemeen zeker een voldoende voor deze luchtige film. Leuk tussendoortje.

* * *


avatar van GinolaEHV

GinolaEHV

  • 2127 berichten
  • 2611 stemmen

De scène met Will Smith is inderdaad erg vermakelijk. Mijns inziens de beste scène uit de film. Leuke dialoog.


avatar van DroBje!

DroBje!

  • 52 berichten
  • 193 stemmen

Ik vind het een matig filmpje, waarbij alleen Raquel Castro echt opvalt.

Het toppunt van de film vind ik de scène met Will Smith, dat was best grappig, echter in de rest van de film vind ik (de) humor( loos)

Verder ben ik er weer achter waarom geen fan ben van Ben Affleck...

In de jank scènes en de scène waarin hij zijn carrière vergooit, vind ik hem zeer storend.

Ook een aantal dialogen vind ik de plank totaal misslaan...

Een filmpje voor als er niets beters is.


avatar van Katharina

Katharina

  • 716 berichten
  • 1052 stemmen

Heel erg matige film...wat een slecht verhaal.


avatar van Hankieh

Hankieh

  • 670 berichten
  • 0 stemmen

scene van dat dat kind tegenover liv en ben zit; What are your intenstions?

Die is wel grappig xD

Scene van Will Smith is ook wel leuk.

Voor de rest vermakelijke film voor een keer avondje op de bank.

Acteren viel me toch nog wel eens tegen alhoewel ik die gertie (dochter) wel aardig vond acteren voor zo'n klein kind...

2.5*


avatar van EJV

EJV

  • 21 berichten
  • 21 stemmen

Leuke film!!


avatar van Macmanus

Macmanus

  • 13726 berichten
  • 3703 stemmen

Toch het zwarte schaap van Smith maar eens gekeken.

En de conclusie: Het is een terecht zwart schaap. Het bevestigd wel duidelijk het beeld dat ik van Smith had. Hij kan goed vlotte geestige dialogen schrijven, maar verder is het niet heel veel. Niet heel erg, maar hij gaat toch proberen een wat serieuzer film te maken. En dan gaat het een paar keer vreselijk mis. Beste voorbeeld is wanneer Affleck het nieuws krijgt dat zijn vrouw dood is. En Smith langzaam afstand neemt (erg flauwe regiekeuze al) maar vooral als hij de muziek inzet voel je dat al zijn gevoel voor stijl en emotie er totaal niet is.

Verhaal is verder niet erg bijzonder, vond het liefdes deel tussen Lopez en Affleck wel aardig, en hoewel alles extreem voorspelbaar is kijkt het best aardig weg. Maar het is gewoon Smith zijn ding niet, zijn porno film gelukkig weer wel dus daar kijk ik dan ook naar uit.

2 sterren.


avatar van Steve-a

Steve-a

  • 328 berichten
  • 0 stemmen

De enige misser van Kevin Smith.


avatar van missl

missl

  • 3866 berichten
  • 5799 stemmen

Best wel een schattige film. Dat meisje speelt heel schattig en ook Ben Affleck is wel leuk als haar vader. Wel voorspelbaar en sommige momenten zijn grappig, vooral met opa.


avatar van Jupilerman

Jupilerman

  • 61 berichten
  • 0 stemmen

Hoe komt Smith er eigenlijk bij om zoiets te maken? Meer on-Smith kan een film niet zijn, de sentimentele momenten komen ook echt belachelijk over als je de man erachter erbij denkt.


avatar van JoeCabot

JoeCabot

  • 2682 berichten
  • 1785 stemmen

Ach, zo slecht is dit nu ook weer niet.

Zoals missl zegt, het is best wel schattig. Nu ja, je moet natuurlijk ook niet overdrijven, dit is zeker geen 103-minuten durende suikerspin. Het lijkt me niet alsof de gemiddelde hockeymom deze film met haar 7-jarige knaapjes gaat kijken. De typische Kevin Smith elementen zijn namelijk duidelijk aanwezig, en soms is het goed raak (My Mum says my Dad has brown eyes because he is full of shit ).

Die combinatie van meligheid en Kevin Smith humor geeft deze film wel een uniek sfeertje, dat je dus het best als 'schattig' of 'speels' kunt omschrijven. Verder was die conversatie met Will Smith natuurlijk een erg leuke verrassing.

Wellicht niet Kevin Smith's beste, maar wel aandoenlijk, 3*


avatar van Farah

Farah

  • 2 berichten
  • 11 stemmen

prachtige film!


avatar van Nivo

Nivo

  • 67 berichten
  • 80 stemmen

ik vond het een heerlijke film om een avondje weg te kijken, veel humor zat er niet in, maar de kleine meid trok het schattigheidsniveau van de film zeker wel omhoog.

de enige film die ik van smith voor deze heb gezien was zack and miri make a porno, beetje hetzelfde eind goed al goed idee, maar daarom komen de films ook uit holleywood niet waar, (bad endings don't sell)

stuk met will smith is wel heel erg lachen inderdaad!

3,5*

omdat affleck lang niet zo slecht is als iedereen beweert, en omdat het gewoon een heerlijke wegkijk film is..


avatar van niethie

niethie

  • 7319 berichten
  • 7246 stemmen

Moeilijk te geloven dat dit van Smith afkomstig is, de geweldige humor lijkt ingeruild te zijn voor tweederangs zwijmel/romkom momenten. Echt slecht vond ik het allemaal niet, daar keek het te gemakkelijk voor weg, plus het is natuurlijk geen straf om naar Tyler te kijken. Maar het is wel duidelijk te merken dat hij even weinig inspiratie had.

2,5 sterren


avatar van maxo922

maxo922

  • 691 berichten
  • 627 stemmen

Beetje zwak filmpje, vooral als komedie. Hij had wel zo zijn momenten maar die waren te subtiel. Had veel meer kunnen zijn dan dit. * 2,5


avatar van Zizzo

Zizzo

  • 456 berichten
  • 1547 stemmen

beetje een rare film om eerlijk te zijn, de komedie is ver te zoeken, maar het samenspel van tussen Raquel Castro en Ben Affleck was leuk gedaan, George Carlin de opa en vader was verassend erg goed, en liv tyler viel tegen en deed niet boeien in haar oppervlakkige rolletje.


avatar van totti999

totti999

  • 108 berichten
  • 258 stemmen

Erg teleurstellend, of misschien juist wel logisch als je naar de cast kijkt. Van Ben Affleck mogen we nou eenmaal niet meer verwachten dan dit ben ik bang. Liv Tyler vond ik zelfs irritant in deze rol, wat een vreemd figuur zo.

Het verhaal is natuurlijk ook niet meer dan een variant op wat we al 100x hebben gezien.


avatar van Pastichio Rocker

Pastichio Rocker

  • 6344 berichten
  • 0 stemmen

Vreemde logica aangezien Affleck in zowat iedere film van Smith zit.


avatar van totti999

totti999

  • 108 berichten
  • 258 stemmen

Pastichio Rocker schreef:

Vreemde logica aangezien Affleck in zowat iedere film van Smith zit.

Ja.

Bedoel (uiteraard) dat ik hoopte op een redelijke film, maar dat die hoop ijdel bleek en dat dat eigenlijk ook wel te verwachten was met deze cast. De verwachtingen waren dus te hoog gespannen.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Redelijke romcommetje van Kevin Smith.

Ben blij dat Lopez in het begin al snel dood ging, heb niet echt veel sympathie voor deze vrouw in speelfilms, haar personage komt me dan ook niet al te overtuigend over.
Ben Affleck vind ik wel zeer leuk spelen, charismatisch en de interactie met zijn slimme dochter Gertie(gespeeld door Raquel Castro) komt echt heel leuk uit de verf. Wat een leuke meid is dit zeg en ze heeft ook nog is grappige scenes(de scene dat ze haar Ben Afflecht nadoet en hem de les leest nadat ze hem heeft betrapt met Liv Tyler). Wat mij betreft steelt zij dus de show in deze film.
Wel jammer dat de relatie tussen Tyler en Affleck niet goed uit de verf komt, vind het zeer oppervlakkig en eigenlijk zit er ook vrij weinig diepgang in de dialogen tussen Affleck en Tyler. Toch belangrijk lijkt me!

Het plot is ook niet al te diepzinnig en loopt op een luchtige manier alle platgereden paden na, gelukkig maar want het is verder vrij voorspelbaar allemaal.
Gelukkig sluit de film zo'n beetje af met de Sweeney Todd scene, wat wel zeer leuk is uitgevoerd door de acteurs.
2,5*


avatar van MissyNador

MissyNador

  • 250 berichten
  • 766 stemmen

Wat is Ben Affleck een vreselijke acteur zeg! Deze film was leuker geweest met iemand anders..


avatar van tommykonijn

tommykonijn

  • 5140 berichten
  • 2357 stemmen

In mijn ogen een leuke, mooie film. Ben Affleck doet het wel leuk, al kan ik zijn personage soms niet zo waarderen (op momenten dat hij zijn kind uitscheld enzo.). Liv Tyler had ook een leuke rol hier. Ook het verhaal is mooi, er zitten een aantal feel-good moments in en dat geeft de film wel een pluspunt. Ik heb verder geen film van Kevin Smith gezien, maar aangezien velen dit een mindere film van hem vinden moet ik dat misschien zeker maar eens gaan doen.. Daarbij vond ik deze film alvast heel prettig.

3,0*


avatar van AFCALS

AFCALS

  • 101 berichten
  • 205 stemmen

Ik vond het een erg leuke film, vooral Ben Affleck acteerde zeer goed!

Die Liv Tyler kan absoluut niet acteren en zou snel ander werk zoeken als ik haar was.

3.5*


avatar van jan

jan

  • 152 berichten
  • 1821 stemmen

Ik snap niet waar alle negatieve berichten vandaan komen. Gewoon een aardige film. Niks mis mee.


avatar van moviechick-99

moviechick-99

  • 177 berichten
  • 168 stemmen

heel mooie en ook een beetje ontroerende film.prachtig geacteerd de vaderrol van ben affleck kwam zo goed over echt een mooie film.


avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

Onverwachtse herziening.

Best fijn romcommetje met leuk acteerwerk van Liv Tyler en het dochtertje.