Elysium (2013)
Genre: Drama / Sciencefiction
Speelduur: 109 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Neill Blomkamp
Met onder meer: Matt Damon, Jodie Foster en Sharlto Copley
IMDb beoordeling:
6,6 (488.919)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 15 augustus 2013
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via meJane
Bekijk via NLZIET
Bekijk via CANAL+
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Vandaag om 20:35 uur op VTM3
Donderdag om 20:15 uur op PRO 7
Vrijdag om 01:10 uur op PRO 7
Plot Elysium
"He can save us all."
In het jaar 2154 bestaan er twee klassen: de zeer rijke mensen die op een ruimtestation met de naam Elysium wonen, en de rest, die op een overbevolkte Aarde moeten leven. Minister Rhodes (Jodie Foster) is een hardvochtige regeringsleider die er alles aan doet om de luxe levensstijl van de bewoners van Elysium te beschermen. Nieuwe anti-immigratiewetten zijn dan ook het gevolg. Dat weerhoudt de Aardbewoners er echter niet van te proberen Elysium te bereiken. Op alle mogelijke manieren.
Externe links
Acteurs en actrices
Max
Delacourt
Kruger
Julio
Spider
Frey
John Carlyle
Sandro
President Patel
Young Max
Video's en trailers
Reviews & comments
dvdfreak123
-
- 1126 berichten
- 1700 stemmen
Echt genoten van deze
Verhaal is zeer goed en origineel. Film boeide mij vanaf het begin, effecten zijn zeer goed. Actie was ook goed. Het einde was ook Fantastisch. Damon speelde goed net als Foster en Copley was geweldig als bad guy. Persoonlijk van zijn momenteel 3 films vind ik deze Blompkamp de beste krijgt van mij een 8,5/10
rupie
-
- 198 berichten
- 356 stemmen
Wel vermakelijk SF film die copley was een beetje over de top, vond ik jammer en aan het einde zelfs storend werken. Voor de rest niet bijzonder.
des1
-
- 1737 berichten
- 993 stemmen
Kan vooral als voorbeeld dienen hoe je NIET een spannende (SF) film maakt. Als je de film ziet, realiseer je je dat filmmaken toch een kunst is. Ondanks de aanwezigheid van topacteurs. Lijkt wel alsof Jodie Foster er zelf niet in gelooft (in haar rol). Haar tekst kwam zo onwaarachtig over. Gevoeligheid tussen Matt Damon en ouwe jeugdliefde kwam zo als semi gevoelig over. Te terloops. De wetenschappelijke premissie van een bovenmaats wiel boven de aarde als onderkomen voor de rijken is om te beginnen al onzinnig, kan iedere natuurkundige je vertellen. Als er nog iets van een relevantie voor onze tijd in zat, had ik het nog misschien interessant gevonden. De film is meer een smoes om techno stuff te etaleren. Ik ben in slaap gevallen.
ILDIB
-
- 3061 berichten
- 2378 stemmen
Mooi gemaakt maar te veel hero stuff en onwaarschijnlijk gedoe. Mooie scenes met heel erg simpele. En moviemakers moeten stoppen met megarobotten die elkaar de hersens inslaan zonder gevolgen. Ik denk dat de film beter iets langer had kunnen zijn want soms was het echt rap vanhot naar her.
panax
-
- 885 berichten
- 876 stemmen
prachtig in beeld gebracht ,de zoveelste toekomstvisie
gewoon kijken ,niet naar mijn mening erg sterk !!!
ik blijf jodie foster gewoon goed vinden !!
IH88
-
- 9733 berichten
- 3185 stemmen
Earth's wealthiest inhabitants fled the planet to preserve their way of life.
Als groot fan van science fiction films is Elysium een bittere teleurstelling. Alles ziet er prachtig uit en het verhaal tackelt een aantal actuele en interessante thema’s maar alles voelt erg leeg en geforceerd aan. Een film over klassenscheiding, vluchtelingenproblematiek en discriminatie zou een intrigerende film moeten opleveren maar niets wil beklijven. Het ziet er allemaal gelikt uit en de actiescènes zijn spectaculair gefilmd maar zonder binding met het verhaal of de personages boeit het je eigenlijk niets wat er zich op het beeldscherm afspeelt.
Matt Damon, Jodie Foster en Sharlto Copley zijn toch niet de minste acteurs maar ook zij kunnen het materiaal niet naar een hoger niveau tillen. Damon doet nog zijn best maar met zo’n mager uitgewerkte rol kan ook hij geen potten breken. Wat Foster aan het doen is weet ik niet maar het lijkt nergens op. Ik irriteerde mij dood aan haar accent en haar rare wenkbrauwtrekjes. Copley is wel een lichtpuntje alhoewel hij met zijn manische trekjes op een gegeven moment in herhaling valt. Gelukkig heeft de film genoeg flair en vaart waardoor het zeker geen vervelende zit wordt. Regisseur Neill Blomkamp heeft een interessante (toekomst)visie (zie ook District 9) en met het combineren van actuele thema’s met een vlotte SF-film kan het bijna niet mis gaan. Dat gaat het dan ook niet maar beklijven wil Elysium nou ook weer niet.
Rafke Pafke
-
- 471 berichten
- 213 stemmen
Ik had me er al aan verwacht dat dit meer actie dan pure SF ging zijn. Daardoor was deze film voor mij niet de terleurstelling die het voor sommige anderen werd.
Qua vormgeving is het werkelijk erg knap gedaan.Het ziet er een deprimerende maar helaas maar al te mogelijke afspiegeling uit van de leefomstandigheden op aarde in 2154. De technologie is soms wel erg onwaarschijnlijk maar toch realistisch in beeld gebracht.
Je kan er verder natuurlijk niet naast kijken dat het hele Elysium verhaal een sneer is aan het huidige Westen en onze behandeling van vluchtelingen. Toch was het interessanter geweest als men meer ruimte aan de hoofdpersonages had gegeven had om de complexe ethische vragen die daarbij rijzen te verkennen.
Nu ging het allemaal wel heel snel op het doel af en eigenlijk behoorlijk makkelijk. Maar zeker geen onvoldoende wat mij betreft, daarvoor heb ik te geboeid zitten kijken.
misterdhdh
-
- 488 berichten
- 746 stemmen
Niet helemaal mijn genre maar de trailer zag er best goed uit en het verhaal sprak me toch wel aan. De uitwerking ervan vond ik toch wat tegenvallen. Het verhaal op zich is niet zo bijzonder, maar kan me wel boeien. Mooie beelden vind je wel in deze film maar toch had ik er meer van verwacht. Het SF gedeelte was degelijk, de actie was wat flauwtjes. Ook de personages konden me niet volledig overtuigen, het leek wel dat ze er allemaal niet zo veel zin in hadden. Voor de rest alles redelijk voorspelbaar en een redelijk standaard einde, maar zeker niet zo slecht. Al bij al zeker geen slechte film maar het is niet dat ik deze nog eens wil bekijken. Deze film kon me niet altijd overtuigen, al is het verhaal wel leuk. Miste soms wat sfeer. Al doet de film me wel inzien dat alles te modern zal worden en al te modern is, en ben ik blij dat ik niet nog 100 jaar later geboren ben.
3/5 ***
TornadoEF5
-
- 5616 berichten
- 1726 stemmen
Wat mij eigenlijk opviel wat echt één van de meest ironische dingen ever is, is dat de revolutie van onderuit die werd vertoond in de film, gewoon een communistische revolutie is. Velen die dit goed vinden zullen dat uiteraard niet door hebben, maar mij viel het erg op. En in de toekomst dienen we dit te doen, maar vandaag zijn zij het gevaar. Vandaag zijn de revolutionairen uit deze film een gevaar voor de maatschappij. Het is film en zeer simplistisch weergegeven. Alleen is Elysium geen s-f, het bestaat vandaag al.. Verder aangenaam, maar met iets te veel gebreken, en een zwakke Jodie Foster. Ik vond de actie ook niet zo boeiend. Visueel wel vrij mooi. Damon kan ook wel overtuigen. Het deed me wat denken aan In Time. Kunnen we alleen in het dagelijks leven ook eens leren kritisch te zijn.
AC1
-
- 5775 berichten
- 909 stemmen
Alleen is Elysium geen s-f, het bestaat vandaag al..
Wat bestaat vandaag al?
TornadoEF5
-
- 5616 berichten
- 1726 stemmen
https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s720x720/17523215_800583806767433_3780832914636073362_n.jpg?oh=67223522d0caae0d44ebdf0d3e89fd76&oe=59987910
IMF: werknemer verliest het wereldwijd van het kapitaal - NRC
Acht rijkste mensen ter wereld bezitten evenveel als de armste 3,6 miljard - HLN.be
Dat is Elysium, het staat symbool voor de ongelijkheid van vandaag de dag, en voor een maatschappij/politiek dat enkel de rijken dient.
AC1
-
- 5775 berichten
- 909 stemmen
Dat is inderdaad zo maar ik dacht dat je het over de 'science' had in deze film. 
Zwolle84
-
- 8022 berichten
- 0 stemmen
Wat Foster aan het doen is weet ik niet maar het lijkt nergens op. Ik irriteerde mij dood aan haar accent en haar rare wenkbrauwtrekjes.
Ik struikel hier nu ook weer over. Ik vind haar altijd al slecht, maar hier zakt ze echt finaal door de ondergrens en haalt ze eigenhandig de film naar beneden.
JJ_D
-
- 3815 berichten
- 1344 stemmen
Dus toch. Dus sommigen zijn dan toch niet 'meer gelijk’ dan anderen. Oef.
In een wereld waarin de kloof tussen arm en rijk almaar toeneemt door een onzichtbare ideologie die onze levens steeds dieper penetreert - u weet wel, neoliberalisme...does ring a bell, right? - is een film als ‘Elysium’ belangrijk. En hoopgevend. Want hoe klassiek ook de vormgeving, de opbouw, het sausje van Amerikaans sentiment, het brute actiegehalte en de stereotiepe heroïek: niemand kan het rechtvaardigheidsbeginsel ontgaan waar Neill Blomkamp de hele film op hamert.
Verder? Vakwerk. De contrasten tussen goed (Matt Damon, dat is het gezicht van de gelittekende onschuld, toch?) en kwaad (Sharlto Copley en Jodie Foster als personages die om onbegrijpelijke redenen monsterachtig worden uitvergroot) liggen er weliswaar vingerdik op, maar verder valt er op ‘Elysium’ weinig aan te merken. Behalve – zoals gezegd – het wel erg traditionele opzet. Maar als het is om een kern van waarheid nog maar eens luid van de daken te schreeuwen, dan mag dat – althans wat mij betreft.
3,25*
ForrestHanks
-
- 176 berichten
- 167 stemmen
Heb je een mooi plekje in de ruimte weten te bemachtigen..weg uit de shitzooi en vervuiling...... wil de hele wereld er wonen en de boel weer vervuilen met overbevolking.
Ik weet niet of ik wel aan de kant van de "good guys" in deze film stond.
...en Jodie Foster vond ik behoorlijk teleurstellend.
Het was het allemaal net niet.
De filosoof
-
- 2453 berichten
- 1668 stemmen
niemand kan het rechtvaardigheidsbeginsel ontgaan waar Neill Blomkamp de hele film op hamert.
Ik hou niet van films die als een propagandamachine alleen maar politieke boodschappen hamert. Als ik wil horen dat we vluchtelingen welkom moeten heten, dat iedereen recht heeft op goede gezondheidszorg, dat de kloof tussen rijk en arm niet te groot moet zijn, etc, dan ga ik wel naar een congres van GroenLinks. Ik heb de film dan ook al na een half uur uitgezet...
Angel9999
-
- 230 berichten
- 1631 stemmen
De kritieken laten me even denken aan de Titanic waarin de rijken ook bevoorrecht werden.
De propaganda daaromtrent in deze film stoort me niet want helaas is het de realiteit en waarschijnlijk een rijk iemand zal niet van deze propaganda houden, lijkt mij.
Desondanks waardeer ik de film met een 3. De film wist me niet echt te grijpen maar Matt Damon maakt veel goed. 
JJ_D
-
- 3815 berichten
- 1344 stemmen
Ik hou niet van films die als een propagandamachine alleen maar politieke boodschappen hamert.
"Alleen maar", zeg je? Deze film heeft ook een thrillerdimensie, die mijns inziens meer op de voorgrond staat dan het ideologische-politieke. En als er in cultuur helemaal niet aan ideologie geraakt mag worden, dan moet je wel erg veel cinema, literatuur, ja zelfs muziek en beeldende kunst aan je voorbij laten gaan? Hoewel ik je punt natuurlijk begrijp: je houdt van een meer dialectische/genuanceerde benadering, lijkt me. Daar kan ik het trouwens alleen maar mee eens zijn, maar in vele gevallen - zoals hier - is het nu eenmaal niet anders.
De filosoof
-
- 2453 berichten
- 1668 stemmen
Ja, mijn reactie was te kort door de bocht. Uiteindelijk is kunst ervoor dat we in de positie van een ander kruipen en daar mag best een politieke boodschap uit spreken. Ik ben zelfs een grote fan van Charles Dickens! Maar Dickens is bovenal een meesterlijke verteller terwijl deze film mij niet kon boeien. En ja, als het politiek moet zijn dan heb ik liever geen eenzijdige boodschap maar zie ik graag dat de kunstenaar alle standpunten respectvol en realistisch weergeeft en de kijker een synthese aanbiedt: kunst is immers ook het medium van de dialoog in plaats van de monoloog omdat de kunstenaar meerdere personages kan laten spreken/acteren.
Shadowed
-
- 11414 berichten
- 6715 stemmen
Tweede Blomkamp ervaring.
Na Chappie was ik eigenlijk nieuwsgieriger naar District 9, maar Elysium was op TV dus heb ik hem naar eens gekeken. Hij is me beter bevallen dan Chappie, die ik bij vlagen een beetje saai vond. Dit was me beter bevallen. Volgens mij houd deze acteur van een droevige sfeer dat zich afspeelt in de toekomst.
Grappig om Foster als schurk te zien, de effecten waren opnieuw heel mooi gedaan. De cast speelt redelijk, maar ik irriteerde me een beetje aan het kleine meisje en Braga. Ik heb beter gezien van Braga, zoals Cidade De Deus. Maargoed.
Uiteindelijk zag Elysium er goed uit en is hij me redelijk bevallen. prima film, voldoende
TornadoEF5
-
- 5616 berichten
- 1726 stemmen
Ik hou niet van films die als een propagandamachine alleen maar politieke boodschappen hamert. Als ik wil horen dat we vluchtelingen welkom moeten heten, dat iedereen recht heeft op goede gezondheidszorg, dat de kloof tussen rijk en arm niet te groot moet zijn, etc, dan ga ik wel naar een congres van GroenLinks. Ik heb de film dan ook al na een half uur uitgezet...
Jouw reacties vallen toch wel altijd enorm op dit forum hoor. Blijkbaar zijn we quasi op elk gebied elkaars tegenpolen. Je corrigeert wel goed op het einde.
Al vind ik niet dat film per se een objectief standpunt moet innemen. Dat is de taak van de media, die daar trouwens niet in slaagt, want het is quasi zelden dat mijn standpunt zendtijd krijgt. Wij worden doodgezwegen, terwijl men quasi een kruistocht houdt tegen Vlaams Belang, Trump en PVV, en ik dat ook niet correct vindt.
Heb je een mooi plekje in de ruimte weten te bemachtigen..weg uit de shitzooi en vervuiling...... wil de hele wereld er wonen en de boel weer vervuilen met overbevolking.
Ik weet niet of ik wel aan de kant van de "good guys" in deze film stond.
...en Jodie Foster vond ik behoorlijk teleurstellend.
Het was het allemaal net niet.
Vind jij de manier waarop het mooi plekje in de ruimte wordt bemachtigd ethisch? Hoe ga jij bepalen wie het recht heeft om een mooi plekje in de ruimte te bemachtigen. Hoe ga jij bepalen wie op de steeds meer onbewoonbare wordende Aarde moet blijven wonen? Ras, nationaliteit, in welk gezin men geboren is, inkomen, relevantie voor de wereld enzovoort. Is de ene mens meer waard dan de andere. En moeten we dat ook willen. Heeft iemand die enorm getalenteerd is, en zeker de capaciteiten heeft om een zelfstandig groot en succesvol bedrijf op te starten niet het recht om voor een moeilijker traject te kiezen, nl. dat van schrijver en omwille van die keuze geen recht heeft op een waardig voortbestaan. Kan het vele geld dat geïnvesteerd wordt in Elysium niet beter geïnvesteerd worden in het draaglijk maken van planeet Aarde, in hernieuwbare programma's, heraanplantingen en in milieubehoud. Maar laten we vooral de klassemaatschappij van het AR, de Titanic (ja inderdaad) of vanop de treinen behouden. Laten we vooral mensen blijven verdelen op basis van wie ze zijn, op basis van hun uiterlijk, op basis van hun gender en op basis van inkomen.
Ik vind de film niet helemaal geslaagd, maar ik waardeer hem zo enorm omwille van zijn politieke boodschap. Misschien één van de meest relevante en actuele films vandaag de dag. Misschien niet echt subtiel voorgesteld, maar wel bereikbaar voor een groot publiek.
ForrestHanks
-
- 176 berichten
- 167 stemmen
Mwah...nou nee.... ik denk dat de mensheid daar beneden hun kans wel aardig gehad heeft.
We zien de aarde nu ook naar de knoppen gaan en er gebeurd nog steeds te weinig.
Ethisch klopt het niet, maar als ik een weg uit de ellende zou hebben gevonden dan zou ik dat plekje voor mij en mijn naasten met alles wat ik in me heb verdedigen. Net zoals dat ik ook alles in het werk zou stellen om een plek daar te krijgen als ik er niet zou zitten.
De mensheid heeft wel bewezen dat met alleen goede voornemens geen zak wordt bereikt.
Als de aarde weer zou opbloeien dan zouden we er in no time weer een vuilnisbelt van maken.
Ziegler
-
- 539 berichten
- 261 stemmen
Sjonge, dat viel tegen. Ik kan niet zo goed bedenken wat er goed was aan deze film.
TornadoEF5
-
- 5616 berichten
- 1726 stemmen
Mwah...nou nee.... ik denk dat de mensheid daar beneden hun kans wel aardig gehad heeft.
We zien de aarde nu ook naar de knoppen gaan en er gebeurd nog steeds te weinig.
Ethisch klopt het niet, maar als ik een weg uit de ellende zou hebben gevonden dan zou ik dat plekje voor mij en mijn naasten met alles wat ik in me heb verdedigen. Net zoals dat ik ook alles in het werk zou stellen om een plek daar te krijgen als ik er niet zou zitten.
De mensheid heeft wel bewezen dat met alleen goede voornemens geen zak wordt bereikt.
Als de aarde weer zou opbloeien dan zouden we er in no time weer een vuilnisbelt van maken.
En de rijken verdienen die kans dan weer wel? De elite hoort plots niet meer tot de mensheid, en is niet mee schuldig aan alles wat wij veroorzaken (erger nog, hun ecologische voetafdruk zal juist veel groter zijn dan de lagere klasses, en al zeker de armen in derdewereldlanden die letterlijk niets hebben, en dus ook geen voetafdruk).
Het is trouwens juist links dat vaak strijdt voor het ecologische voortbestaan van onze planeet, en die maatregelen daartegen wilt nemen, zodat bedrijven zich houden aan de opgelegde voorwaarden. Het is het kapitalisme dat voor een steeds grotere productie, alle bomen moeten omkappen, om ruimte te maken voor onze beschaving en de grondstoffen en producten te produceren die wij allemaal nodig hebben, en om het kapitalisme te laten gedijen, moet er meer geproduceerd worden (ook als wij dat product niet nodig hebben (het is niet essentieel).
In plaats van je trouwens gewonnen te geven zou je je beter niet neerleggen bij de situatie. Je kan nog op straat komen. Je hebt nog altijd een stem. Het probleem zijn niet de 5% aan trolls die klimaatverandering ontkennen en gewoon rustig voort willen doen. Het is de 90% van de grote massa dat gewoon niet het lef heeft om op straat te komen, initiatief te nemen en te strijden voor onze klimaat. Maar die 90% zal uiteindelijk wel wanneer het aan hen gevraagd wordt, erkennen dat klimaatverandering een groot probleem vormt. We moeten de stille massa in beweging laten schieten, en zij moeten zeggen: "neen, neen, zo kan het niet meer verder".
"Er gebeurt nog steeds weinig", wel schiet zelf in actie. Zonder dat, verdien je geen weg uit deze ellende. Onze ouders en grootouders en vorige generaties hebben GESTREDEN en in sommige gevallen hun leven gegeven om ons te bevrijden van het fascisme, en om mensenrechten, sociale rechten en democratie af te dwingen, en deze te verdedigen, en daar heb ik immens veel respect voor. En nu is het aan ons om hetzelfde te doen. En voor een ecologisch vriendelijke, niet-materialistische, sociale en duurzame maatschappij te kiezen.
Met niets doen, bereik je ook niets. Geloof me, been there, done that.
IH88
-
- 9733 berichten
- 3185 stemmen
TornadoEF5 lijkt me niet echt een links/rechts discussie. Ik ken genoeg mensen die “links” stemmen, maar wel 3 keer per jaar met het vliegtuig op reis gaan, meer dan twee kinderen hebben, twee auto’s bezitten en in nieuwe Vinex-wijken wonen waar vroeger natuur was. Maar wel afval scheiden en zonnepanelen, want we moeten natuurlijk wel laten zien dat we iets doen
.
TornadoEF5
-
- 5616 berichten
- 1726 stemmen
TornadoEF5 lijkt me niet echt een links/rechts discussie. Ik ken genoeg mensen die “links” stemmen, maar wel 3 keer per jaar met het vliegtuig op reis gaan, meer dan twee kinderen hebben, twee auto’s bezitten en in nieuwe Vinex-wijken wonen waar vroeger natuur was. Maar wel afval scheiden en zonnepanelen, want we moeten natuurlijk wel laten zien dat we iets doen
.
Volgens mij heb ik dat ook niet gezegd, maar na de 5% elite en trolls en de 5% mensen die echt wel iets ondernemen, heb je 90% die het probleem erkennen maar er niets tegen doen (toch in België en Nederland), en daaronder vallen inderdaad mensen die zonnepanelen leggen op hun daken, twee auto's hebben en in de mooiste wijken wonen, maar verder geen zak doen (maar die zichzelf dan wel ecobewust zullen noemen!). Bovendien zal de verandering van onderuit niet komen door sociaaldemocratische partijen die lustig meedoen met het neoliberalisme, en in sommige gevallen zelfs nog de meest extreme personen geleverd hebben: Macron, Blair en Schroder om er drie te noemen. Als alle mensen die "links" stemmen ook echt effectief iets deden tegen het klimaat, dan was die verandering er al. Enkel en alleen "GROEN" stemmen is niet genoeg.
TornadoEF5
-
- 5616 berichten
- 1726 stemmen
Ik begrijp trouwens niet hoe meer dan twee kinderen hebben trouwens niet goed is? De overbevolkingsproblematiek is geen problematiek die zich in het westen afspeelt. Ik vind dat de derdewereldlanden daar maatregelen moeten tegen nemen, niet wij.
IH88
-
- 9733 berichten
- 3185 stemmen
Ik begrijp trouwens niet hoe meer dan twee kinderen hebben trouwens niet goed is? De overbevolkingsproblematiek is geen problematiek die zich in het westen afspeelt. Ik vind dat de derdewereldlanden daar maatregelen moeten tegen nemen, niet wij.
In de jaren 90’ leefde we in Nederland met 9 miljoen mensen. Nu zijn het er 17 miljoen, en dat vind jij geen probleem van het westen? En waar denk je dat al die mensen in derdewereldlanden naartoe gaan wanneer ze in armoede en oorlog opgroeien? Klimaatverandering en overbevolking zijn met elkaar verbonden, en je kan niet het ene aanpakken en het andere op z’n beloop laten.
Het laatste nieuws

Prime Video-hitserie 'The Night Manager' krijgt een derde seizoen

Netflix verwijdert de dramafilm 'It Ends With Us' met Justin Baldoni en Blake Lively

WOII-film 'The Boy in the Striped Pyjamas' wordt donderdag uitgezonden op televisie

Van 'The Lincoln Lawyer' tot aan 'Unfamiliar': alle nieuwe titels op streaming van deze week
Bekijk ook

Captain Phillips
Biografie / Actie, 2013
479 reacties

Rush
Biografie / Sport, 2013
278 reacties

The Flight of the Phoenix
Avontuur / Drama, 1965
86 reacties

Carlos
Biografie / Misdaad, 2010
48 reacties

The Hobbit: The Desolation of Smaug
Avontuur / Fantasy, 2013
897 reacties

Ex Machina
Sciencefiction, 2014
420 reacties
Gerelateerde tags
toekomstdystopiespace stationclass conflict
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








