• 155.402 films
  • 9.294 series
  • 27.648 seizoenen
  • 604.216 acteurs
  • 346.233 gebruikers
  • 8.760.127 stemmen
Avatar
 
banner banner

Miss Lovely (2012)

Drama | 110 minuten
3,38 8 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 110 minuten

Oorsprong: India

Geregisseerd door: Ashim Ahluwalia

Met onder meer: Niharika Singh, Nawazuddin Siddiqui en Anil George

IMDb beoordeling: 7,6 (12.729)

Gesproken taal: Hindi

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane
  • Claim tot 100 euro bonus bij Jacks.nl

    Heb je nog geen account bij Jacks.nl? Dan wordt in samenwerking met MovieMeter je eerste storting verdubbeld tot 100 euro! Jacks Claim je welkomstbonus van €100,- bij Jacks.nl
  • Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 18+

Plot Miss Lovely

"Daring, Desirable, Dangerous"

Bombay, 1986. Vicky en Sonu zijn broers en partners in crime. Ze produceren B-horrorfilms in 'Bollywood' waarbij Vicky zijn broer Sonu de vuile klusjes laat opknappen. Op de terugreis van een uitputtende tocht naar het achterland ontmoet Sonu een mysterieus meisje in de trein. Pinky is pas aangekomen in Bombay en blijkt een actrice te zijn. Vicky verwerpt het meisje direct als een onnozel stuk vlees, maar Sonu wordt betoverd door de serene uitstraling van Pinky.

logo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Pinky / Sonika / Pooja

Vicky Duggal

Projectionist

Moustachioed Man on Screen

Diamond Talkies Owner

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mr Thee

Mr Thee

  • 1537 berichten
  • 1059 stemmen

Prijzen en censuur

IFFR Unleashed bracht me een verrassende film die in 2012 in Cannes (Un Certain Regard) TIFF en IFFR draaide (bron: wikipedia). De film haalde overigens ook een prijs op het festival in Mumbai en werd - nadat slechts enkele sexscenes (ipv 157 cuts!) er uit werden geknipt - ook in bioscopen toegelaten, hetgeen een wonder kan worden genoemd in India waar amper een kus op een filmscherm is te vinden (bron).

Het mooie, het foute en het vieze

De laatste bron noemt achtergrondinfo over de filmstijl en de crew die werkelijk werkelijk ervaring had in het horror/ porno genre uit de jaren 80. De docu stijl past daar zo nu en dan ook bij, al is de film soms- vooral tijdens de Romantische scenes- ook gewoon een (meeslepend) drama. Mij bleven vooral de intro, de treinscene-, de spooky sfeer, het mooie lichtspel en de laatste scene wel bij. Het "mooie" wisselde zo het hele "foute en het vieze" af. Dat alles mede dankzij het spel van Siddiqui die (slechts een jaar later!) in de alom geprezen film Dabba (2013) een (flinke) bijrol speelde. Al met al een bizarre, soms meeslepende rit door het pre- internettijdperk in India waarin gruwelijk gerommeld werd met "vieze filmpjes". Een vrije associatie: Boogie Nights (1997) meets Berberian Sound Studio (2012)