• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.227 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.385 acteurs
  • 199.067 gebruikers
  • 9.375.219 stemmen
Avatar
 
banner banner

Maximum Conviction (2012)

Actie / Thriller | 98 minuten
2,47 163 stemmen

Genre: Actie / Thriller

Speelduur: 98 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Keoni Waxman

Met onder meer: Steven Seagal en Steve Austin

IMDb beoordeling: 4,7 (7.684)

Gesproken taal: Engels

Plot Maximum Conviction

"Maximum Security. Maximum Firepower."

Wanneer voormalige black ops militair Cross (Steven Seagal) en zijn partner Manning (Steve Austin) een opdracht krijgen toegewezen om een oude gevangenis te ontmantelen, moeten ze tevens toezicht houden op twee pas aangekomen vrouwelijke gevangenen. Het duurt niet lang voordat een elitegroep huurlingen de gevangenis binnenstormt op zoek naar de nieuwelingen. Als vervolgens de ware identiteit van de vrouwen aan het licht komt, realiseren Tom en Manning zich dat ze in iets groters zijn terecht gekomen dan ze aanvankelijk dachten.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12265 stemmen

Kan niet wachten om deze te zien


avatar van schram101

schram101

  • 16683 berichten
  • 2293 stemmen

Ik heb niet veel met Seagal maar Austin is cool. Zal wel weer ontzettend fout worden.


avatar van blisteringdude

blisteringdude

  • 457 berichten
  • 1568 stemmen

Ah, hij staat er op . Dit kan nog wel eens goed worden, Seagal heeft een tijdje geen films gemaakt dus misschien heeft hij hier nog wel een beetje tijd in gestoken.


avatar van DiDa

DiDa

  • 3648 berichten
  • 2800 stemmen

Voltage Pictures heeft laten weten eind april een trailer vrij te geven....


avatar van DiDa

DiDa

  • 3648 berichten
  • 2800 stemmen

avatar van SSeagal

SSeagal

  • 1866 berichten
  • 659 stemmen

Er is nog steeds nergens een trailer te bekennen...wordt deze zo goed dat ze niets willen verklappen? Of juist zo slecht dat ze zich kapot schamen? Time will tell..


avatar van DiDa

DiDa

  • 3648 berichten
  • 2800 stemmen

Graag stem verwijderen...


avatar van DiDa

DiDa

  • 3648 berichten
  • 2800 stemmen

Splendid Duitse release (met NL ondertiteling): 26 oktober 2012

splendid film - splendid-film.de


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12265 stemmen

DiDa schreef:

Graag stem verwijderen...

Is nog steeds niet gebeurt.

Crew, willen jullie de stem verwijderen.

bvd



avatar van Lennert

Lennert

  • 2412 berichten
  • 1400 stemmen

Ziet er aardig uit. Zou toch wel willen dat Seagal zijn stem weer eens verheft (al is het wel grappig dat hij weer eens lacht op het einde ), maar alles bij elkaar zal het vast wel weer een makkelijke wegkijker zijn!




avatar van schram101

schram101

  • 16683 berichten
  • 2293 stemmen



avatar van Falcon103

Falcon103

  • 172 berichten
  • 818 stemmen

jammer genoeg toch nog aardig wat stuntdouble beelden


avatar van Iron Maiden

Iron Maiden

  • 2651 berichten
  • 7064 stemmen

sowieso zijn de gevechten helemaal niet meer zo vloeiend gefilmd als in z'n oude films, jammer van die schokkerige stijl komt Seagal niet ten goede.


avatar van IceTigerGhost

IceTigerGhost

  • 673 berichten
  • 2744 stemmen

Gezien de score op imdb niet echt iets om naar uit te kijken.


avatar van DiDa

DiDa

  • 3648 berichten
  • 2800 stemmen

IceTigerGhost schreef:

Gezien de score op imdb niet echt iets om naar uit te kijken.

Onzin, de film is helemaal nog niet uit. Die lage score wordt gevormd door de Seagal haters die alvast heel laag gaan stemmen. Wat dat betreft is imdb een slechte graadmeter. Dit gebeurt heel vaak bij films.


avatar van TheThirdMark

TheThirdMark

  • 464 berichten
  • 727 stemmen

Matige film helaas. Had er ergens wel wat van verwacht maar het rammelt aan alle kanten.

Steve Austin is nog wel aardig maar daar is alles wel mee gezegd.


avatar van Wernertje

Wernertje

  • 326 berichten
  • 224 stemmen

Van een film met seagal en Austin kun je ook niet veel van verwachten.

En voor iedereen die altijd zeurt dat er nog niet kan gestemd worden omdat de film nog niet uit is, een tip: we leven in 2012 en met de juiste wegen en manieren kun je alles al zien voor het uberhaupt al in de bios of op dvd komt.


avatar van ipman-99

ipman-99

  • 1250 berichten
  • 0 stemmen

"Steven Seagal and Steve Austin Together In One Action-Movie." ... " !!!

Fantastische Actiefilm !!! Geweldige Actiefilm van Keoni Waxman ("The Keeper", "A Dangerous Man", "Hunt To Kill") ! Zalige fantastische Actiefilm met 2 grote actie-sterren in de vorm van Steven Seagal en Steve Austin ! Heerlijke vaart doorheen gans de film met een heerlijke afwisseling van gevechten en vuurgevechten !!! Heerlijke adrenaline Actiefilm !!!


avatar van leeu7851

leeu7851

  • 33 berichten
  • 449 stemmen

ipman-99 schreef:

"Steven Seagal and Steve Austin Together In One Action-Movie." ... " !!!

Fantastische Actiefilm !!! Geweldige Actiefilm van Keoni Waxman ("The Keeper", "A Dangerous Man", "Hunt To Kill") ! Zalige fantastische Actiefilm met 2 grote actie-sterren in de vorm van Steven Seagal en Steve Austin ! Heerlijke vaart doorheen gans de film met een heerlijke afwisseling van gevechten en vuurgevechten !!! Heerlijke adrenaline Actiefilm !!!

En dan toch maar een 3 ( 6 )


avatar van snarfje5508

snarfje5508

  • 394 berichten
  • 391 stemmen

Het niveau van de films van Seagal blijft dalen. Voor hem pleit dat hij weer wat regels tekst opleest en zelfs een klap uitdeelt maar eigenlijk kan het niet(meer). Man is veel te zwaar en oogt uiterst vermoeid. Austin blijft imponerend om naar te kijken maar kan ook al niet acteren. Het resultaat is een zeer mager filmpje zonder enige diepgang. Ik ben van oudsher best een fan van Seagal uit de periode Nico/Glimmerman maar dit is niet meer om aan te gluren.


avatar van Pete_033

Pete_033

  • 606 berichten
  • 952 stemmen

Na Machete had ik de hoop dat Seagal weer wat beter films zou gaan maken maar na het zien van een gedeelte van deze film is dat helaas niet het geval.

Ik had ergens in een recensie gelezen dat er geen stuntdouble voor Seagal in deze film zou zitten , en anders niet zou opvallen, maar na het zien van de eerste vechtscene is het wel duidelijk dat degene die dat heeft geconcludeerd snel een oogtest moet doen.

Wat is die Steve Austin verschrikkelijk zeg! Seagal is geen acteur maar vergeleken met een Steve Austin verdient de man een Oscar.

Ik weet niet of ik de rest van de film ga afkijken. Born to raise hell, The Keeper en Driven to kill waren weer goede films in het Seagal DTD tijdperk, of moet ik nu zeggen het DTB tijdperk, maar deze is helaas weer een in de verkeerde richting. Jammer.


avatar van schumacher

schumacher

  • 4565 berichten
  • 4267 stemmen

Komkom, tis een goeie aktie film, wel 12 in een dozijn en tja, deze film bekijk je niet omwille van acteerprestaties.

Ik vond het een degelijke leuke aktie film.

Het verveeld geen seconde, das is wat telt.


avatar van SSeagal

SSeagal

  • 1866 berichten
  • 659 stemmen

Toen ik het verhaal las hield ik mijn hart vast..! Dit ging toch geen soort Half Past Dead 3 worden hoopte ik, maar stiekem had ik mijn vertrouwen in Keoni, die mij al eerder veraste met The Keeper en Pistol Whipped. En wat een heerlijke Seagal film is dit geworden!

Allereerst is het verhaal niet chaotisch en te vaag en/of ingewikkeld, sterker nog het verhaal werd bij vlagen zelf heel spannend, op veel momenten neigde de film naar een thriller. Met een leuke twist erin was het verhaal alvast onderhoudend genoeg.

Seagal kent een aantal (zo'n 4 keer) vechtscenes, goed te volgen en goed door Waxman in beeld gebracht. Ik las hierboven over stunt doubles, nauwelijks aanwezig, geloof me. Hooguit een enkele seconde of flits, maar de beste man doet voor de rest heel veel nog zelf, wat duidelijk genoeg te zien is. Mag de beste man een beetje ondersteuning op zijn leeftijd? Bovendien heeft elke acteur in een actiefilm stunt doubles, niks nieuws. Vond het hier niet noemenswaardig aanwezig.

Vooral de klassieker, het eindgevecht met de bad-guy, is erg tof gedaan. Daarnaast zijn de vechtscenes lekker grof en ook Seagal is niet vies van een leuke of grove oneliner. Natuurlijk is de beste man niet meer zo flitsend als een aantal jaar geleden, maar de vechtscene's zijn nog steeds erg lekker. Een minpunt was toch wel die pet achterstevoren die hij op had, hij is imo al stoer genoeg zonder al die poespas En dit zag er een beetje debiel uit

Steve Austin en Bren Foster zetten ook leuke vechtscenes neer en de vele vuurgevechten mogen er ook wezen. Natuurlijk is Maximum Conviction geen oscar materiaal, maar als je fan bent van Seagal / Austin, dan zit je met deze film goed. *** 1/2


avatar van Pete_033

Pete_033

  • 606 berichten
  • 952 stemmen

SSeagal schreef:

had ik mijn vertrouwen in Keoni, die mij al eerder veraste met The Keeper en Pistol Whipped.

Ik las hierboven over stunt doubles, nauwelijks aanwezig, geloof me. Hooguit een enkele seconde of flits,

Pistol Whipped is geregisseerd door Roel Reine en niet door Keoni. Pistol Whipped is de beste film met Seagal sinds Exit Wounds. The Keeper komt aardig in de buurt.

De stunt double is in het eerste gevecht al duidelijk te zien als Seagal niet vol in beeld is maar als de camera dus achter hem staat. Het is dan duidelijk te zien dat het om een stunt double gaat.

Ik heb de fim, nog, niet verder afkeken. Oorzaak hiervan is Steve Austin. In èèn woord: verschrikkelijk!


avatar van SonDua

SonDua

  • 21 berichten
  • 384 stemmen

DRAMA ACTEERWERK na 30 min heb ik het maar uitgezet


avatar van blisteringdude

blisteringdude

  • 457 berichten
  • 1568 stemmen

Austin is zeker een belabberde acteur, nog erger dan Seagal. Het is gelukkig een actiefilm dus op acteerprestaties zal ik dit niet afrekeken. Ik vond het wel jammer dat Seagal eigenlijk niet heel veel screentijd had, maar gelukkig zat Austin erin om dat gat op te vullen. Overigens een leuke bijrol van Paré. 3*