
Flight 7500 (2014)
Alternatieve titel: 7500
Japan / Verenigde Staten
Thriller / Horror
97 minuten
geregisseerd door Takashi Shimizu
met Ryan Kwanten, Amy Smart en Leslie Bibb
Een getrouwd stel (Ryan Kwanten en Amy Smart) zit samen met hun twee oude vrienden aan boord van Vista Pacific vlucht 7500 naar Japan. Dan komt de groep passagiers op de trans-Atlantische vlucht in contact met wat lijkt op een bovennatuurlijke kracht. Als er een passagier op mysterieuze wijze overlijdt beginnen de overige passagiers angstaanjagende bovennatuurlijke fenomenen waar te nemen en beginnen ze zich af te vragen wie het volgende slachtoffer is.
Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=aa_cJbFHfP8
Wanneer je deze, als ook andere ingevoegde media op de site wilt zien, dan moet je hier even toestemming voor geven.
Met het tonen hiervan wordt er mogelijk door een andere partij cookies geplaatst en/of wordt je ip-adres geregistreerd, zonder dat MovieMeter hier invloed op heeft. Lees ons privacybeleid voor meer informatie over hoe MovieMeter met je privacy omgaat.
Links
Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op AmazonIMDb (4,8 / 14910)trailer (YouTube, ondertiteld)iTunes: € 4,99 / huur € 3,99koop bij Google Play voor € 6,99Pathé Thuis: vanaf € 5,99 / huur € 2,99Vooral die zeverende snob (Turtle's vrouw, zeg maar) is niet te harden. Leek wel een gooi naar komedie. Alleen Smart en Kwanten blijven enigszins overeind. Erg veel sfeer valt er met dat vele geëmmer niet te snuiven en de film harkt ook wat onbehouwen door z'n mysterie heen. Laatste reddingsboei is wanneer het opschakelt naar milde horror, maar zelfs dan wil het niet lukken.
Dat in die WC had natuurlijk een knaller moeten zijn, maar het blijkt een flauwe, losse flodder. Eigenlijk een zelfde effect als helder wordt hoe de vork in de steel zit, maar dat zal wel veel met het voorgaande van doen hebben. En dan gaat het ook nog wat herhalen ter verduidelijking, want stel je voor. Het wil maar niet ontbranden, nabranden wel. En ook dat is aan de flauwe kant.


Bovennatuurlijke Horrorfilm

de Japanse regisseur Takashi Shimizu ('The Grudge').
Horror-Thriller's op een vliegtuig ... het is toch (ook) altijd een concept
dat op mijn 'radar' verschijnt. Heerlijk mysterieus en vreemde
gebeurtenissen voeden deze film ...beetje bij beetje komen de 'vreemde'
mysterieuze puzzelstukjes tot hun recht.
Ik moet zeggen ik heb hier weer echt van weten te genieten ...,
een sfeervolle mysterieuze boven natuurlijke Thriller met horror invloeden
die een heerlijke 'mist' spuwt van duisternis

De trailer zag er veelbelovend uit maar de film was ronduit saai en op het einde had ik echt een 'Damn, tijdverlies!' Gevoel.. 1/5 voor de knappe acteur van True Blood, die trouwens meer waard is dan zo'n goedkope rol als in Flight 7500
Bruusk einde en slecht uitgewerkt !
1 punt !
Alles speelt zich af in een vliegtuig wat op zich al voor een beklemmende sfeer zorgt.
Maar een topper is deze film niet, het einde is niet zo bijster goed ook niet.
Maar wie van dit soort films houdt zal geboeid blijven kijken, ik kan alleszins niet zeggen dat hij me heeft verveeld.
1 puntje voor Ryan Kwanten, that's it...

Eigenlijk slaat het verhaal ook nergens op omdat wat nutteloze gebeurtenissen in het vliegtuig worden gebruikt om de twist te ontzien of om het zogenaamd spannend te maken maar het slaat de plank volledig mis. 2* omdat ik wel bleef kijken, maar het had beter uitgewerkt kunnen worden naar mijn mening.
Ondanks dat dit zeker geen hoogstaande film is die ook wat traag opgang komt, wist het goedkope (speelt zich compleet af in een vliegtuig tijdens nacht) verhaal we toch enigszins te boeien en keek de film zich ook wel aardig weg. Het mysterieuze verhaal houdt je verder ook tot het einde in de ban en het einde is best aardig en zeker ook verrassend (ik zag het in ieder geval niet aankomen). Het is wel jammer dat de film nergens echt spannend wordt en dat de cast ook niet bepaald overtuigend speelt en soms zelfs irritant is (zoals Nicky Whelan). Alleen Ryan Kwanten doet het nog een beetje verdienstelijk en ook was het wel leuk om de dames Amy Smart en Leslie Bibb weer eens terug te zien in een film.
Al met al niet meer dan leuk om eens gezien te hebben deze matige goedkope B-film.
Goed verhaal...
Goed acteerwerk...
Bekende actrice Jamie Chung ...
Te snel camerabeweging...
Mooi HD kwaliteit breedbeeld...
Prima achtergrond geluid/muziek
(Dolby Digital)...
goed verhaal
goed geacteerd
en totaal niet voorspelbaar
De oorspronkelijke titel van de film was "Flight 75 ", en zou eerst op 31 augustus 2012 uitkomen. 7500 Is in de vliegterm een code die gebruikt wordt tijdens een kaping. Een groot deel van de vrouwelijke cast hebben in diverse andere horrorfilms gespeeld. Zo was Amy Smart o.a. te zien in Mirrors (2008) en Jamie Chung in Sorority Row (2009). Voor Jamie Chung was dit overigens de 2e horrorfilm waarin ze stierf.
Het verhaal probeert soms luchtig over te komen door Nicky Whelan's personage zo irritant mogelijk te maken. Dit tot grote ergernis van haar medepassagiers. Voor de rest is de spanning in zijn geheel matig aanwezig, Ook de ontknoping is verre van origineel.
2,0 *
Echter bleef het wel spannend en was de plotwending tegen het einde wel verrassend in mijn ogen. Zeker geen voldoende maar ook geen dikke onvoldoende. Echt een beetje een middenmoter deze film.
2,5*
5/10 (IMDB)
Was allemaal best te doen.
Maar dit was voor mij wel een film die ik snel was vergeten.
Niet echt voldoende
Toch wel een matige film die me ondanks het mijn grootste angst ( Vliegangst ) me vrij weinig de stuipen op het lijf kon jagen. Kwanten, een acteur waar ik best tegenaan kan kijken, stelt hier ook wat teleur. Waarom is Bibb ook alweer actrice?
Het begin was wel spannend, met de turbulentie enz. Daar vond ik het wel beklemmend, maar al snel veranderd Shimizu het verhaal en is het stompzinniger met de minuut. Het leek alsof de film gewoon opeens afgelopen was.
Totaal niet eng, niet vlot en vrij dom. Geen al te geslaagde horror dit, ik vond The Grudge (2004) al niet heel bijzonder, maar Shimizu maakt het hier nog wat slechter. Jammer, dit had veel angstaanjagender kunnen zijn.