• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.086 gebruikers
  • 9.376.713 stemmen
Avatar
 
banner banner

What a Girl Wants (2003)

Avontuur / Komedie | 105 minuten
2,81 680 stemmen

Genre: Avontuur / Komedie

Speelduur: 105 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Dennie Gordon

Met onder meer: Amanda Bynes, Colin Firth en Kelly Preston

IMDb beoordeling: 5,8 (70.226)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 24 juli 2003

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot What a Girl Wants

"Trying to fit in. Born to stand out."

De tiener Daphne reist af van New York naar Engeland om op zoek te gaan naar haar vader. Hij weet niet dat hij een kind heeft met zijn Amerikaanse vriendin die hij ontmoette toen hij in Marokko werkte. Terwijl Daphne haar vader probeert te leren kennen moet ze zich aanpassen aan de voor haar nieuwe sociale regels waar ze mee te maken krijgt.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Daphne Reynolds

Henry Dashwood

Libby Reynolds

Jocelyn Dashwood

Glynnis Payne

Alistair Payne

Ian Wallace

Clarissa Payne

Armistead Stuart

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van carobo

carobo

  • 25 berichten
  • 31 stemmen

Best aardige film, vooral Colin Firth vond ik goed. Maar het is een zeer voorspelbare film, met het lezen van de achterkant van het dvdhoesje kon ik al ongeveer het gehele verloop van de film voorspellen. Maar ondanks dat, toch best aardig.


avatar van *eef

*eef

  • 104 berichten
  • 75 stemmen

Vette film, het heeft iets weg van 'The princes diaries'. Dezelfde humor enzovoort


avatar van vlad

vlad

  • 14 berichten
  • 70 stemmen

leuke film! Goed geacteerd(Amanda Bynes, Oliver James en Colin Firth)

Leuke muziek.

3.5*


avatar van Spiny

Spiny

  • 30 berichten
  • 22 stemmen

Ik heb drie films gezien met Amanda Bynes en ze zijn alledrie zo hetzelfde soort. Kan er best wel door voor een avondje, maar geen film waar ik geld aan zou hangen.


avatar van dulcinea

dulcinea

  • 923 berichten
  • 818 stemmen

Doet idd erg denken aan The princess diaries of The prince and me, met andere woorden je hebt het allemaal wel al ergens gezien. De rol van Amanda kwam af en toe ook nogal fake over op mij, door het verhaal niet zozeer door de actrice denk ik.

She's the man vond ik heel grappig, deze bleef echter heel middelmatig met net iets teveel cliché's om niet op m'n zenuwen te werken

2,5*


avatar van Glenwing

Glenwing

  • 6 berichten
  • 7 stemmen

carobo schreef:

Best aardige film, vooral Colin Firth vond ik goed. Maar het is een zeer voorspelbare film, met het lezen van de achterkant van het dvdhoesje kon ik al ongeveer het gehele verloop van de film voorspellen. Maar ondanks dat, toch best aardig.

Helemaal mee eens.

Oliver James vond ik trouwens ook niet zo slecht.

3,5


avatar van VlaFliipJ

VlaFliipJ

  • 1 berichten
  • 9 stemmen

erg leuke film om te kijken voor meiden onder elkaar ofzo. perfect voor filmavondjes voor naar oliver-james ofzo te kijken. leuke liedjes zitten er ook in. maar inderdaad erg voorspelbaar


komt vanavind op tv gaa em zekker kijken


avatar van Danny2379

Danny2379

  • 87 berichten
  • 69 stemmen

leuke film!

zeker de moeite waard om eens te checken.

Amanda bynes is leuk om naar te kijken.


avatar van Dianaa`

Dianaa`

  • 220 berichten
  • 191 stemmen

Erg leuke film Heb de film al velen keren gezien, maar hij blijft wel leuk. Colin Firth speelt er ook in. (Hij is zo knap!) Deze film is natuurlijk wel een film dat iedereen al zo'n beetje kent, mjah..

She's the man is nog wel 't leukst met Amanda Bynes!

4,0*

Btw; er zitten nog erg leuke liedjes in


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11913 berichten
  • 5318 stemmen

Dianaa` schreef:

Colin Firth speelt er ook in. (Hij is zo knap!) !

Amanda ook


avatar van adinda

adinda

  • 44 berichten
  • 53 stemmen

Leuke film!:P


avatar van ane19

ane19

  • 72 berichten
  • 149 stemmen

Leuke film


avatar van Dianaa`

Dianaa`

  • 220 berichten
  • 191 stemmen

BlueJudaskiss schreef:

(quote)

Amanda ook

haha, natuurlijk voor de jongens


avatar van valerio2003

valerio2003

  • 575 berichten
  • 3900 stemmen

een hele leuke film 3.5*


avatar van Thomas83

Thomas83

  • 4028 berichten
  • 3633 stemmen

Leuk voor meisjes voor rond een jaar of 14, maar deze film is wel extreem voorspelbaar. De "Assepoester-films" zijn bijna een genre op zich en veel van de voorspelbaarheid hoeft dan ook niet storend te zijn, maar je kunt het ook te bont maken. Hier kon ik heel veel gebeurtenissen letterlijk voorspellen, en er werden wat al te veel cliché's gebruikt.
Een van de dingen waarin de film echt overdreef was in de relatie tussen Daphne en Ian. Ze hebben elkaar amper 2 minuten gesproken maar even later zijn ze al van dikke vrienden naar de liefde van elkaars leven gegaan zo'n beetje. Die jongen gaat Daphne natuurlijk opzoeken en weet op het einde zelfs te beweren dat ze zo veranderd is. Hij kent haar amper! Natuurlijk moet je dit soort films niet al te letterlijk nemen, maar je kunt te ver gaan in je ongeloofwaardigheden vind ik.
Ondanks de enorme voorspelbaarheid en cliché's is de film toch nog vrij vermakelijk geworden. Zeker voor de doelgroep waarvoor de film bestemd is. Een zware onvoldoende vind ik dan ook niet op zijn plaats. 2.0*


avatar van Sannepan

Sannepan

  • 181 berichten
  • 124 stemmen

Plezierig filmpje met een leuk verhaal. Wel wat cliche en zoetsappig, maar daar kon ik me niet aan storen. Heb me prima vermaakt. Ook leuke liedjes. Echt zo'n film waar je blij van wordt.

2,5*


avatar van MissyNador

MissyNador

  • 250 berichten
  • 766 stemmen

Heb deze film in de bios gezien toen die uit kwam en heb em nu weer gezien. Blijf het toch wel een leuke film vinden. dus ik geef een 4,0


avatar van jumpstylemovie

jumpstylemovie

  • 6225 berichten
  • 1221 stemmen

erg losse film maar toch redelijk vermakelijk.

en het acteerwerk was ook wel goed.

2.5****


avatar van hanna_23

hanna_23

  • 30 berichten
  • 592 stemmen

Best voorspelbaar en een vrij standaard verhaal, maar toch heb ik me er prima mee vermaakt. Leuk geacteerd door Firth en Bynes.


avatar van *Nientjah*

*Nientjah*

  • 1441 berichten
  • 369 stemmen

Vreselijk cliché, dertien in een dozijn, standaard romkomfilmpje. Ik snap niet dat mensen hiernaar kunnen kijken en het dan ook nog een mooie film vinden. Ik was vrijdagavond gedwongen naar deze rotzooi te kijken en heb me voorgenomen om voortaan gewoon zelf te bepalen welke films ik wil zien en dus niet van die mierzoete meisjestroep als deze. Ha!

0,5 sterren.


avatar van hha__

hha__

  • 30 berichten
  • 0 stemmen

super mooie film

heb hem al heel veel gezien

het blijft een mooie grappige film


Super leuke film, goed geacteerd.

heb hem al een keer of 3,4 gezien.. en ga hem zeker nog een keer kijken

5*****


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Best een leuke feelgood film met een aantal grappige scene's erin. Amanda Bynes speelt niet erg bijzonder, maar wel voldoende. Het is sowieso een knap meisje dus het is niet erg er naar te kijken haha.

Het verhaal is echt nog voorspelbaarder dan naar het kijken van een wedstrijd van PSV. Dat is dus wel een misser. Maar de uitwerking is prima gedaan zodat ik me niet heb verveeld. Ook al kan je het einde wel aardig zelf verzinnen, het was niet verkeerd.

Denk dat deze film wel een stuk beter gewaardeerd wordt bij meiden van 14-16 jaar. Neemt niet weg dat ik hem ook toen wel geinig vond. Ik denk dat ik hem een jaartje of 3 terug heb gezien.

3*


avatar van jobbybx

jobbybx

  • 30 berichten
  • 406 stemmen

*Nientjah* schreef:

Vreselijk cliché, dertien in een dozijn, standaard romkomfilmpje. Ik snap niet dat mensen hiernaar kunnen kijken en het dan ook nog een mooie film vinden. Ik was vrijdagavond gedwongen naar deze rotzooi te kijken en heb me voorgenomen om voortaan gewoon zelf te bepalen welke films ik wil zien en dus niet van die mierzoete meisjestroep als deze. Ha!

0,5 sterren.

Ben jij een zeurpiet dan kijk je toch lekker niet


avatar van jobbybx

jobbybx

  • 30 berichten
  • 406 stemmen

Vermakelijk filmpje, gewoon lekker voor de tv uitzakken en genieten


avatar van *Nientjah*

*Nientjah*

  • 1441 berichten
  • 369 stemmen

jobbybx schreef:

(quote)

Ben jij een zeurpiet dan kijk je toch lekker niet

Ik kan toch moeilijk zeggen dat ik weiger om een film te kijken, dat is flauw voor de andere mensen.


avatar van RoosjeZ

RoosjeZ

  • 19 berichten
  • 28 stemmen

jobbybx schreef:

(quote)

Ben jij een zeurpiet dan kijk je toch lekker niet

mag zij haar eigen mening hebben?!


avatar van black&white

black&white

  • 85 berichten
  • 0 stemmen

wat kan het mij schelen wat een chicky wilt, het gaat er om wat ik wil


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11913 berichten
  • 5318 stemmen

Stoere jongen.