• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.983 films
  • 12.204 series
  • 33.973 seizoenen
  • 646.999 acteurs
  • 198.993 gebruikers
  • 9.371.103 stemmen
Avatar
 
banner banner

Born to Ride (2011)

Actie | 90 minuten
1,42 25 stemmen

Genre: Actie

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: James Fargo

Met onder meer: Casper Van Dien, Patrick Muldoon en William Forsythe

IMDb beoordeling: 3,2 (817)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Born to Ride

"Anarchy is Their Middle Name."

Mike (Casper Van Dien) besluit om met zijn gerenoveerde klassieke motor de weg op te gaan, om samen met zijn beste vriend Alex (Patrick Muldoon) te toeren. Maar hun tocht neemt een onverwacht vervelende wending wanneer zij verwikkeld raken in een web van politieke chantage, corruptie en zwart geld.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12268 berichten
  • 5513 stemmen

Dit soort flauwe Actie (overigens is Komedie zeker ook van toepassing) B-films is normaal gesproken niet aan mij besteedt, maar eerlijk gezegd heb ik me met deze film nog best vermaakt en dat komt door een aantal humoristische momenten.

Het eenvoudige verhaal (draait o.a. om politieke chantage, corruptie en zwart geld), verteld door Mike Callahan (gespeeld door Casper Van Dien) die wordt geïnterviewd, stelt echter weinig voor en springt ook geregeld van de hak op de tak en zeker naarmate het einde van het verhaal nadert met o.a. een alternatief einde wat een verzinsel is van Mike Callahan, die daarna ook nog eens stuntman blijkt te zijn. Ook oogt de uitvoering van het verhaal goedkoop en lijkt het ook of deze film ergens uit de jaren 90 afstamt i.p.v. de huidige tijd (2011). De film staat weliswaar betiteld als een Actie film, maar daar moet je weinig van voorstellen en het neigt eerlijk gezegd ook meer naar een Komedie film.

En juist daarom heb ik me nog best redelijk vermaakt met deze film, want er zitten een aantal leuke humoristische scenes in, die betrekking hebben op de twee criminelen, te weten Dean (leuk gespeeld door Branscombe Richmond) en Vic (leuk gespeeld door Jack Maxwell), die van hun baas Jack (gespeeld door William Forsythe) met hun auto achter Mike en Alex (gespeeld door Patrick Muldoon) aanzitten (ze hebben namelijk filmmateriaal bij zich, wat ze zelf overigens niet weten, en welke de criminelen willen hebben), die op weg zijn met hun motoren naar het motorfestival in de plaats Sturgis. Zo is de scene geweldig als de twee auto pech krijgen (motor oververhit) en ze water gaan halen bij criminele indianen, die 10 dollar rekenen voor een klein flesje water. Ook de scene waarbij ze het bloed onder de nagels halen bij een vrouwelijke vrachtwagen chauffeur, die daarna hun hele wagen vernielt met haar vrachtwagen, was gewoon leuk. Ook moest ik lachen toen hun baas Jack zich helemaal begon op te winden aan de telefoon (sloeg daarbij ook zijn tennisracket kapot) en zijn vrouw toen zei:

Jack, rustig nou toch. Wil je wat drinken ? Of zal ik je pijpen ?

Door dit soort leuke humor was deze film dus nog vermakelijk om naar te kijken en bovendien was het ook mooi meegenomen dat we nog even de tietjes van Kristin Herold (in de rol van liftster Nikki) mochten zien. Maar voor de rest stelt het allemaal maar weinig voor met o.a het te hulp schieten van een ex-Vietnam veteraan en de daarop volgende waarheid m.b.t. de overleden vader van Mike, van wie Mike dacht dat hij in Vietnam was gesneuveld.

Vanwege een aantal humoristische momenten is deze Actie film dus nog vermakelijk om naar te kijken (ik heb deze film overigens bekeken via AMC On demand), maar meer ook niet en dat moet je eigenlijk ook niet verwachten met films waarin Casper Van Dien een hoofdrol speelt.

P.S. de filmposter ziet er opzicht wel leuk uit (mede daarom heb ik deze film ook maar eens bekeken), maar heeft eerlijk gezegd weinig met het verhaal te maken.