• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.148 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.069 stemmen
Avatar
 
banner banner

Megan Is Missing (2011)

Drama / Horror | 85 minuten
2,72 209 stemmen

Genre: Drama / Horror

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Michael Goi

Met onder meer: Amber Perkins, Rachel Quinn en Dean Waite

IMDb beoordeling: 4,6 (20.275)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Megan Is Missing

"Megan and Amy are best friends. They share secrets. They chat with guys online. And in a few days, they will never be seen again."

Megan Stewart, veertien, en haar beste vriendin Amy Herman, dertien, zijn elkaars tegenpolen maar ook beste vriendinnen. De twee meisjes communiceren regelmatig via internet en chatten ook met jongens. Al snel leert Megan de zeventienjarige Josh kennen in een chatroom en het klikt direct. Amy wordt buitengesloten sinds Megan haar tijd aan Josh wil spenderen. Op een dag besluit Megan naar Josh te gaan voor een ontmoeting, om daarna nooit meer terug te keren. Amy besluit alles op alles te zetten om haar vriendin terug te vinden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Loisb

Loisb

  • 89 berichten
  • 3139 stemmen

Ten eerste: het is niet alleen een drama. Er komen ook schokkende stukken tussen.
Ik vond het een verrassende film. In het begin dacht ik: waar gaat dit heen, wat moet dit worden. Maar uiteindelijk vond ik het een spannende thriller...


avatar van Meneer Bungel

Meneer Bungel

  • 13163 berichten
  • 0 stemmen

avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3630 stemmen

Aardig.

Erg fijne manier van filmen, telkens het verhaal zien door middel van webcambeelden. Past ook goed bij de huidige jeugd die bezig is met social media sites, webcammen, videobloggen etc.

Inderdaad zoals Loisb al zegt komen er schokkende momenten in voor, maar helaas wordt het nergens echt spannend, daarvoor blijft het teveel aan de vlakte. Natuurlijk vind je bepaalde scènes verschrikkelijk en is het met vlagen echt niet prettig om naar te kijken, maar eigenlijk hebben ze dat pas in het laatste kwartier gestopt. De aanloop naar de daadwerkelijke gebeurtenis is te lang. Op zich is het goed benut om de verschillen tussen beide meisjes te laten zien, maar het had wat mij betreft iets korter mogen zijn.

Al met al positief verrast, ookal blijft het een verschrikkelijk iets en draait mijn maag zich om bij de gedachte dat dit zo ontiegelijk vaak gebeurt.


avatar van eppy

eppy

  • 486 berichten
  • 432 stemmen

aangrijpend, mijn bloed kookte aan het eind....


avatar van vranque

vranque

  • 937 berichten
  • 3926 stemmen

De laatste twintig minuten zou ik zo vijf sterren geven. Mijn god wat indringend. Verder erg sterk en verrassend educatief drama. Voor de gehele film zak ik naar 3.5* vanwege de toch matige aanloop zoals hierboven door Elineloves beschreven. Maar die laatste twintig minuten: werkelijk verbluffend.

3.5*


avatar van Kristeeel

Kristeeel

  • 42 berichten
  • 33 stemmen

Zo wat een film...
Vooral die laatste 20 minuten zijn echt aangrijpend. Die foto 1 en 2 zitten nu echt in mijn geheugen gegrift!


avatar van Kelsey16

Kelsey16

  • 108 berichten
  • 124 stemmen

Verschrikkelijke film, niet zozeer omdat die slecht is, de actrices zijn prima en de manier van filmen ook.
In het begin was het allemaal vrij soft, gewoon een filmpje over een paar leuke meiden.

De laatste 22 minuten waren voor mij net too much, misschien omdat ik zelf een jong meisje ben?
Ik ben op een gegeven moment gaan doorspoelen vanaf het moment dat ze in die ton ligt en ook de verkrachtingsscene heb ik doorgespoeld,

Misschien ben ik dan een mietje, maar dit is echt niet geschikt voor mij.


avatar van vranque

vranque

  • 937 berichten
  • 3926 stemmen

Kan ik me heel goed voorstellen Kelsey. Daar is deze film ook voor bedoelt.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3630 stemmen

Bij het shot van die ton en de verkrachting kreeg ik het ook wel even moeilijk. Gruwelijk.

Vlak nadat ik deze film had gekeken zag ik in de bioscoop de trailer van Trust (2010). Ben benieuwd.


avatar van Rianneke_Dan

Rianneke_Dan

  • 14194 berichten
  • 2563 stemmen

Denk dat ik deze maar laat liggen, naar wat ik heb gehoord zijn de laatste 20 min van de film erg schokkend en zijn het echte beelden. Dus laat maar zitten, hoef ik niet te zien.


avatar van FRANKY PANKY

FRANKY PANKY

  • 79 berichten
  • 83 stemmen

Jezus..., wat een beklemmende, zweet lichtbrekende film is dit zeg. Ongelofelijk. Je mag hopen dat het zo niet gaat ! Helaas, waarschijnlijk gaat het wel zo en is het al heel vaak gebeurt. Je moet inderdaad zenuwen van staal hebben, om deze "film" te kunnen zien...

Ik geef hem een 4,5.


avatar van akkerman20

akkerman20

  • 43 berichten
  • 224 stemmen

Zo hee wat een indrukwekkende film. Wat ik mij dan weer afvraag is of hun ooit zijn gevonden en dat de dader is gepakt. 5 sterren, absoluut.


avatar van louisvf

louisvf

  • 1462 berichten
  • 2523 stemmen

Is dit docu achtig?


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7285 berichten
  • 0 stemmen

Dit is wel heel heftig zeg en je word al ziek bij de gedachte dat deze dingen echt gebeuren. Zeker in deze tijd waar toch veel internet date's plaatsvinden. Mischien na het zien van deze film dat er beter opgelet word.

Het viel me op dat er behoorlijk goed en realistich geacteerd werd waardoor de film er ook vrij echt uit ziet. Om nou te zeggen dat dit een mooie film is kan ik niet zeggen maar ik heb er wel met open mond naar zitten kijken en dan zeker het laatste gedeelte.

Toch 3,5 ster al is dat alleen al om die 2 hoofdrollen Megan en Amy die het zeer geloofwaardig brengen.


avatar van akkerman20

akkerman20

  • 43 berichten
  • 224 stemmen

Zeker niet docu-achtig hoor, het had wel iets van blairwitch maar toch weer heel anders. Beschouw het maar als een horror/drama film gebaseerd op echte gebeurtenissen. Acteerwerk van de hoofrolspelers grote klasse, petje af!


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3630 stemmen

Inderdaad, in het begin had ik mijn twijfels bij het acteerwerk maar steeds meer voelde het realistisch en echt aan, alsof je zelf vanaf een afstandje mee zat te kijken. Sluit ook goed aan bij hoe jongeren tegenwoordig met elkaar omgaan, zie bijvoorbeeld het feest.


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7285 berichten
  • 0 stemmen

Dit is ook echt een film waar ik nog steeds aan moet denken. Ik ben dacht ik toch heel wat gewend op film gebied maar dit is toch wel een pittig filmpje en zeker omdat je weet dat het gebaseerd is op ware gebeurtenissen.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4084 stemmen

Nou, heb de film ook gezien nadat ik bij Eline in haar stemlijstje had gespit(ik ben ook een stalker, al heet ik nog net geen Josh ).
Ben het ook eens met de mensen hier, de film is toch wisselend van niveau. Echt goed kan ik de film helaas nergens noemen, daarvoor blijft het soms te oppervlakkig. Ook stoorde ik me de hele tijd aan die video gesprekken, je gaat me niet vertellen dat die mensen alleen via video gesprekken communiceren. Haalt toch wel een stukje realisme weg. Ook vraag ik me af wie de camera bediende op het feestje aan het begin van de film.
Ook is de film niet spannend genoeg en laat het acteerwerk soms te wensen over, vooral die ouders zijn af en toe tenenkrommend slecht. Ook die nieuwsbulletins en vooral die reconstructie zijn echt om te janken zo slecht, niet normaal meer. Dan heb je ook nog is een "making of" van zo'n reconstructie, hoe verzin je het. Ik zie het al gebeuren bij Peter R. de Vries of opsporing verzocht....

Toch heeft de film een redelijke impact op mij achter gelaten. Dat komt vooral omdat de naïviteit van die jonge en vooral ook mooie meisjes toch schrijnend naar voren komt. Dat kan je onrealistisch noemen, maar zo gaat het helaas ook in het echte leven. Jonge meisjes laten zich verleiden en uiteindelijk in de val lokken door ziekelijke geesten. Dat is wel weer een sterk punt van de film dat op een redelijk schokkende manier de laatste 20/30 minuten naar voren komt.

Al moet ik ook weer zeggen dat ik het idee uiteindelijk schokkender vindt dan de daadwerkelijke beelden. 15 minuten naar een gravende kerel kijken is nou niet mijn idee van kijkers geïnteresseerd achter die beeldbuis houden. Het wordt eerder saai en vervelend dan dat het echt schokkend blijft. Zoiets kan wel wat ingekort worden wat mij betreft.

Goed kan ik de film uiteindelijk niet noemen, maar om de 1 of andere reden raakt het onderwerp je toch en dat is uiteindelijk wat de regisseur ook voor ogen heeft gehad.

3 kleine sterretjes.


avatar van melvddonk

melvddonk

  • 3972 berichten
  • 0 stemmen

Tsja.

Dit was niet al te best. Het acteerwerk was ronduit slecht. Ik kan er niet meer van maken. Het verhaal was best aangrijpend en boeiend, maar de personages hadden een karakter waarbij ik mee totaal niet in kon leven. Vooral de eerste minuten van de film waren dan ook echt verschrikkelijk slecht.

Het camerawerk vond ik ook niet fijn. De webcambeelden horen wel bij het 'nu', maar continue die webcam en die handcam waren niet erg fijn. Vooral niet in combinatie met het acteerwerk van niveau 0.

Het einde vond ik ook erg saai. Vooral het stuk dat die Josh aan het graven was vond ik erg boring. Er gebeurd verder vrij weinig en is totaal niet interessant om naar te kijken. Ik had wel een wat spannender einde verwacht eerlijk gezegd.

Nee, dit was het toch echt niet voor mij.
2*


avatar van WildRover

WildRover

  • 4 berichten
  • 2158 stemmen

aardig filmpje..

maar waargebeurd? laatste 22 minuten echte beelden? iedereen kan toch zien dat dat dezelfde actrice is... lijkt meer op goedkoop scoren door te vermelden dat het waargebeurd is.. net zoals paranormal activity beetje jammer


avatar van melvddonk

melvddonk

  • 3972 berichten
  • 0 stemmen

Er staat niet bij dat de laatste 22 minuten echte beelden zijn. Het is 'gebaseerd' op een waargebeurd verhaal staat er.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4084 stemmen

Je moet alles binnen het perspectief van de film zien he.


avatar van De Knip

De Knip

  • 1885 berichten
  • 3681 stemmen

akkerman20 schreef:

Zo hee wat een indrukwekkende film. Wat ik mij dan weer afvraag is of hun ooit zijn gevonden en dat de dader is gepakt. 5 sterren, absoluut.

Fictieve personen zijn het. Het kán zo gebeurd zijn, gebeurt nu nog en gaat ook gebeuren.

Denk maar eens terug aan wat er in de kelders van Dutroux zou gebeurd kunnen zijn.

Met dat in je achterhoofd moet je naar deze film kijken.


avatar van whoepiie

whoepiie

  • 24 berichten
  • 236 stemmen

ook al moest ik me door de eerste 15 minuten slepen, ook al was het hier en daar wat langdradig maar ik vond het een zeer beklemmende film!

Goed neergezet door de jonge actrices en het komt zeer geloofwaardig over.

Moest ook meteen aan de kelders van Dutroux denken! bah!


avatar van ejtemmas

ejtemmas

  • 35 berichten
  • 63 stemmen

Dit is inderdaad een realistisch verhaal helaas.

Aangezien de redelijk jonge leeftijd van die meiden, dacht ik eerst dat het ook een soort van 'jongerenfilm' was. Zo 1 waarvan iemand vermist is, 1 gaat zoeken en om een lang verhaal kort te maken ze diegene uiteindelijk vind en ze samen nog lang en gelukkig leven!

Maar dit was zeker niet zo, en de laatste 20 minuten waren toch wel schokkend.

Natuurlijk is dit niet echt, maar dit gebeurt in het echt ook.

Zou dit als waarschuwingsfilm bedoeld zijn?

In ieder geval was dit toch een spannende film en het heeft me goed weten te boeien!


avatar van chebby

chebby

  • 118 berichten
  • 244 stemmen

Die laatste 20 minuten niet afgekeken, wilde de film al uit zetten bij die walgelijke foto's!!

Smerige rot film!


avatar van Desh

Desh

  • 20 berichten
  • 77 stemmen

Zeer, zeer verontruste en vreselijke gruwel van een film!! Niet omdat de film zelf slecht is, maar het hele verhaal waar het om draait. Ik bekijk veel films. Ben er goed ziek van geworden wetende dat er zulke mensen bestaan die dit soort dingen doen zonder emotie... Is gebaseerd op een waar gebeurd verhaal. Ik hoop van niet, ondanks dat ik me besef dat er werkelijk zulke beesten rondlopen. Walgelijk!!


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7285 berichten
  • 0 stemmen

chebby schreef:

Die laatste 20 minuten niet afgekeken, wilde de film al uit zetten bij die walgelijke foto's!!

Smerige rot film!

Tja als je een over gevoelig vrouwtje bent kan ik me voorstellen dat je de film niet tot het einde afgekeken hebt, het is nogal gortig zo op het eind.

Ik moet wel eerlijk toegeven dat dit echt 1 van de weinige films is die me lang in het geheugen bleef hangen. Maar toch zou je de film een keer helemaal moeten kijken tot het einde. Dan zou ik je stem ook wat serieuzer nemen. En daarbij deze film is lijkt mij, gemaakt om de mensen wakker te schudden en dat je kunt zien hoe gevaarlijk zo'n op het eerste oog ongevaarlijke chatbox kan zijn. En daar hebben ze idd gebruik gemaakt van walgelijke toto's en schokkende beelden, maar hoe moeten ze het anders duidelijk maken?


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4084 stemmen

Ondanks dat het verhaal schokkend is kan ik me totaal niet voorstellen dat je die laatste 20 minuten niet kan uitzitten. Het is nou niet dat je overspoelt wordt met gore o.i.d. Het is alleen het idee wat redelijk freaky is. Tenzij mensen hier last hebben van Schepperitus of een schep fobie hebben. Beetje aanstellerij hier hoor


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7285 berichten
  • 0 stemmen

ik zelf vind het ook vreemd dat je de laatste 20 min. niet kijkt maar voor moeders met een dochter is het mischien toch anders en als je al super gevoelig bent, tja!!

En nee rep_robert je word idd niet overspoeld met gore maar ik vind toch wel dat het einde ondanks er helemaal geen gore inzit, toch behoorlijk schokkend is. het zou je dochter maar zijn.