• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.969 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.997 acteurs
  • 198.990 gebruikers
  • 9.371.015 stemmen
Avatar
 
banner banner

Tactical Force (2011)

Actie | 91 minuten
2,29 157 stemmen

Genre: Actie

Speelduur: 91 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Adamo P. Cultraro

Met onder meer: Steve Austin, Michael Jai White en Lexa Doig

IMDb beoordeling: 4,7 (6.234)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Tactical Force

Een training voor een SWAT-team van de politie van Los Angeles lijkt vreselijk mis te gaan wanneer ze het moeten opnemen tegen twee rivaliserende bendes. Ze zitten opgesloten in een verlaten hangar en hebben alleen maar losse flodders in hun geweren.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van jippie2010

jippie2010

  • 2612 berichten
  • 8082 stemmen

Het verhaal lijkt enigszins origineel te zijn, maar het scenario is zeer slecht uitgewerkt. Ze proberen vernieuwend te zijn door het toepassen van een aantal andere technieken dan gemiddeld, met name tijdens de vechtscènes. Helaas is het meer irritant dan vernieuwend, en oogt het amateuristisch. Maak het compleet met een aantal slechte acteurs, dan kan ik er niet meer dan een 1.5 voor geven.


avatar van RickZ

RickZ

  • 1329 berichten
  • 1235 stemmen

MisdaadActiefilm met wat brainless knokken, (mis)schieten en beetje bloederig, een simpel verhaal met klein beetje humor en met belachelijk einde. Onvoldoende dus.


avatar van renemanu

renemanu

  • 30 berichten
  • 5473 stemmen

leek meer op the a team

gespeeld


avatar van wkeesom

wkeesom

  • 4 berichten
  • 21 stemmen

had er wel iets meer van verwacht. Het is een erg simpele film met af en toe wel erg hoog A-team gehalte (hoop schieten maar niets raken), wat mij erg irriteerde. Verder een makkelijk te kijken actie knaller.


avatar van Reinbo

Reinbo

  • 70660 berichten
  • 0 stemmen

Onzinnig no budgetfilmpje dat helaas ook nog totaal sfeerloos is.

2*


avatar van Reinbo

Reinbo

  • 70660 berichten
  • 0 stemmen

Ik ben 'm nu alweer vergeten.


avatar van skipy05

skipy05

  • 1676 berichten
  • 2698 stemmen

niet echt slecht voor een b-film. Verhaal viel mee. niets speciaal.


avatar van JSPR_G

JSPR_G

  • 142 berichten
  • 625 stemmen

Tactical Force is een goedkoop actie-filmpje die weliswaar vlot wegkijkt. Het begint erg leuk, maar na een uur begint de film stilaan te vervelen en daarna gaat het enkel maar achteruit. Het camerawerk is zeker ook niet het sterkste punt: de schokkende luchtbeelden zijn daar een voorbeeld van. Anderzijds vond ik het amateurisme vaak best 'charmant'. 't Is geen memorabele film, ik ga hem snel weer vergeten zijn, denk ik, maar met een pintje en een nootje erbij was het best een aangename avond. Ik ben trouwens 1 keer serieus verschoten.

3*


avatar van schram101

schram101

  • 16683 berichten
  • 2293 stemmen

Film heeft op zich een redelijk verhaaltje maar zoals Reinbo terrecht opmerkt is film ontzettend sfeerloos. Camerawerk is klote (waarom die enkele vage slowmo's?) en een aantal personages irritant. Hunt to Kill met Austin vond ik stukken beter. Toch blijf Austin Austin en is ook zijn maatje White goed op dreef.

2*


avatar van Gang_Star

Gang_Star

  • 6837 berichten
  • 3401 stemmen

B-actie film die matig is, waarbij Austin en White wel aardig spelen. De actie is niet altijd boeiend te noemen en de uitwerking van het verhaal is saai. Had eigenlijk de film gekeken zonder enig verhaal of plot te hebben doorgenomen. Daardoor wist ik niet dat de film zich vrijwel op één enkele locatie zou afspelen. Jammer.

Denk dat het leuker zou kunnen zijn geweest als het swat team op meerdere locaties missies zou uitvoeren. Maar helaas, het is allemaal te simpel geworden.

Een tegenvaller.


avatar van snarfje5508

snarfje5508

  • 394 berichten
  • 391 stemmen

Veel spieren, weinig diepgang. Heb je echt niets te doen, dan is dit een aanrader.


avatar van filmfan1967

filmfan1967

  • 117 berichten
  • 66 stemmen

De films met Steve Austin lijken, anders dan je zou verwachten, steeds slechter te worden. "The Condemned" was goed, "Hunt to Kill" was aardig en "Tactical Force" is slecht/matig.

Er had veel meer aandacht aan het script besteed moeten worden. Het verhaaltje is namelijk vergezocht/niet geloofwaardig (SWAT team gaat oefenen op een plek waar 2 rivaliserende bendes aanwezig zijn, wat een toeval), het camerawerk (of liever de editing) is irritant (slowmotion, met vreemde sprongen en soms rare flitsen licht) en de ontknoping van het verhaal is stupide.

Hoe krijgen de filmmakers het voor elkaar? Je hebt Steve Austin en Michael Jai White en leuke dame Lexa Doig en toch weet je er geen behoorlijke film van te maken, Wat een verspilling van middelen!

Met Steve Austin en Michael Jai White zijn er natuurlijk wel een paar leuke gevechten, maar daarmee heb je nog geen behoorlijke film.


avatar van DiDa

DiDa

  • 3646 berichten
  • 2796 stemmen

Een beetje laat, maar binnenkort toch in Nederland te verwachten:

MovieMax - Verhuurproduct - Tactical force


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5185 stemmen

Dit is de vierde Steve Austin film die ik in korte tijd zie na Hunt to Kill, Recoil en Damage. Waar de vorige drie titels mij aangenaam wiste te verassen door goede actie, mooie meiden, redelijke scenario's en een charismatische Austin kan Tactical Force helaas niet overtuigen.

Austin doet wat hij altijd doet maar elk ander onderdeel van de film is teleurstellend. Het scenario is slecht tot matig, mooie vrouwen zijn nergens te bekennen en de actie stelt toch lichtelijk teleur.

Nee, Austin komt het beste tot zijn recht als woeste eenling die iedereen in elkaar ramt die hij tegenkomt. Een Tactical Force past net bij de beste man.

Matig.


avatar van Decec

Decec

  • 6741 berichten
  • 8581 stemmen

Een redelijk actie/misdaadfilm...

Zit ook humor in...

Grappige acteerwerk...

Bekende acteur Steve Austin...

Leuk verhaal...

Prima achtergrond muziek (Dolby Digital)...

Mooi HD kwaliteit...


avatar van pietkeun

pietkeun

  • 33 berichten
  • 166 stemmen

Redelijk plezant.

Stomme muziek.

Net niet gebuisd.


avatar van oemoemenoe

oemoemenoe

  • 659 berichten
  • 617 stemmen

Humorvolle actie die nergens op slaat...


avatar van TheThirdMark

TheThirdMark

  • 464 berichten
  • 727 stemmen

Tactical Farce was een betere titel geweest.

Steve Austin staat natuurlijk niet bekend om zijn acteerprestaties maar kan meestal de film wel op een ''humor''-volle manier brengen.

Michael Jai White heeft al bewezen aardig te kunnen acteren.

Maar deze film mist echt alles. Wat een sof.


avatar van kalehein

kalehein

  • 254 berichten
  • 255 stemmen

Proest!
Alleen het begin al... De Swatleden die vol automatisch gijzelnemers afknallen Hahahaha! Ook het verschrikkelijk slechte aankondigen van de film met letters die -ware het schoten- op het scherm verschijnen. De 2 swatleden die met hun dikke harses boven de kassa uit steken en niet gezien worden, om nog maar te zwijgen over Austin die als een dolle stier op zn mannetje afstormt.

Voor de rest wat aapje81 schrijft en dan heb ik de film nog niet eens helemaal gezien. Vrouwtje naast me op de bank (gruwelijke hekel aan Steven Seagal) zei al plotseling, uit het niets: "een echte Seagal film"
Ik had van Austin de stille hoop dat hij "mn" nieuwe Scharzenegger zou zijn, maar nu slaat hij de plank toch gruwelijk mis.

Edit:
Film nu wel helemaal gezien en halverwege neigde ik toch naar een 2* maar helaas zwakte de film op het eind behoorlijk af. suck my grandma...wtf? En ergens halverwege op de trap: " do you speak english?" waren echt zinnen waarvan ik dacht, wat moet je ermee
Ze hebben overigens een blik lelijke mensen opengetrokken voor deze film, joh! Vooral Ylja (Candice nog iets) wat een plastisch-chirurgie kop heeft dat mens, gadverdamme! Halve cast is gelukkig niet op uiterlijk geselecteerd, laat staan acteer kwaliteiten.


avatar van danny61

danny61

  • 266 berichten
  • 504 stemmen

Op het begin allemaal rommelig , ongeloofwaardig en overdreven.

Zo gaat het nog een heel tijdje door eigenlijk het kijken niet waard dus niks , niks.

iets voorbij halverwege de film wordt het wachten toch nog beloond en kom er wat spanning in de hele zaak , dus houden zo .

Naar het einde toe wordt het weer allemaal overdreven en verzwakt het weer .

Dus conclusie in mijn ogen een flop ik 2 op 5, mag eigenlijk nog minder maar er zij slechter films.


avatar van MovieFan79

MovieFan79

  • 31 berichten
  • 152 stemmen

Net de film gezien op Film1... Ben er niet enthousiast over.. Ik hou van actie films maar deze was uitermate teleurstellend. Jammer..

1.5 sterren


avatar van Beertje45

Beertje45

  • 817 berichten
  • 524 stemmen

Standaard aktiefilmpje dat wel erg voorspelbaar is, maar toch best verteerbaar was. Steve Austin en Michael Jai White krijgen wel wat te weinig ruimte om hun vechttalenten te tonen. Leuk tussendoortje en beter dan ik had verwacht.


avatar van Timothyvdmeer

Timothyvdmeer

  • 1540 berichten
  • 2391 stemmen

Man hadden ze geen knappe bad girl kunnen regelen...Marijke Helwegen had nog beter geweest.

Rest is erg mager.


avatar van xxERWINxx

xxERWINxx

  • 1871 berichten
  • 983 stemmen

Net gezien, moet zeggen dat ik me goed heb vermaakt met deze actiefilm! De film speelt zich voor een groot deel af in een verlaten hangar waar een SWAT team denkt te oefenen, maar verstrikt raken in 2 bendes...

Goede actie en ook best spannend, alleen hadden ze geen knappere dame (schurk) kunnen vinden haha, deze was echt lelijk.


avatar van Alexander1900

Alexander1900

  • 1708 berichten
  • 563 stemmen

Wederom een prima actiefilm van Steve Austin en van mij mag hij nog heel veel films maken... Er zit volop humor in, vooral aan het begin en naarmate de film vordert wordt het steeds serieuzer. Ook bevat de film wat spanning. Je moet wel wat hebben met Steve Austin, wil je kunnen genieten van zijn films. Tactical Force is nergens hoogstaand, maar vermakelijk is het wel.

'Hunt to Kill' van hem vind ik wel een stuk beter en vermakelijker. Mijn inziens is het een klein toppertje. 'The Condemned' is ook een prima actiefilm en kan niet wachten om zijn volgende film te bekijken, namelijk The Package.

Cijfer: 6,5 / 10


avatar van Arnoud87

Arnoud87

  • 156 berichten
  • 144 stemmen

Af en toe wel lekker zon brainless film.. de grappn zijn geniaal

WHAHAHA de eerste 30 min zijn nog niet voorbij of ik heb me al helemaal kapot gelachen xD

En iedereen hier maar overal de diepgang praten. Ga maar weer naar je mozart CDtje luisteren dan


avatar van xxERWINxx

xxERWINxx

  • 1871 berichten
  • 983 stemmen

Zeer goede en spannende actiefilm, een swat-team denkt te gaan oefenen in een verlaten hangar, maar daar blijken 2 bendes te zijn die ergens naar op zoek zijn.

Volop actie en geweld. Heerlijk


avatar van Elchapo

Elchapo

  • 1008 berichten
  • 1925 stemmen

Nee,dit is niet best......2stars.


avatar van filmkul

filmkul

  • 2469 berichten
  • 2245 stemmen

Maffe maar net aan vermakelijke actiefilm. Het verhaal is stupide zoals het hoort te zijn bij dit genre. Opbouw en plotuitwerking zijn er ook vrijwel niet en de voorspelbaarheid is groot. Waar het om gaat is onliners en actie. En dat is er genoeg. Wel van B niveau, maar het ziet er verzorgd uit. De zogenaamde plotwending op het einde had niet gehoeven, maar past eigenlijk wel bij het niveau van het geheel. Niet best allemaal, maar voor de hersenloze actiefilm liefhebber nog wel te doen. 2.0


avatar van knusse stoel

knusse stoel

  • 3284 berichten
  • 4307 stemmen

"Een training voor een SWAT-team van de politie van Los Angeles lijkt vreselijk mis te gaan",

Een film met verhaal over het SWAT-team van de politie van LA lijkt vreselijk en is vreselijk!

Zelden dat ik mijn eigen smaak niet goed genoeg ken en dit was zo een keer.

Het begon al erg flauw en dat zal de bedoeling wel zijn maar acteer dan tenminste goed!

Er zijn acteurs zoals Eddy Murphy en Steve Martin, ook flauw maar....ze kunnen het tenminste geloofwaardig overbrengen die onzin en dat kunnen deze lui niet!

Een 4 voor alle werk.


avatar van xxERWINxx

xxERWINxx

  • 1871 berichten
  • 983 stemmen

Vandaag herbekeken, nog steeds een erg goede en leuke actiefilm met Steve Austin!

Leuk verhaal met het SWAT team dat denkt te oefenen in een hangar, maar daar opeens van alles aan de hand is.

Goede vechtpartijen en schietpartijen, verstand op 0 en kijken maar!


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7583 berichten
  • 7492 stemmen

Redelijke actiefilm met een matig verhaal.