Another Earth (2011)
Genre: Drama / Sciencefiction
Speelduur: 92 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Mike Cahill
Met onder meer: Brit Marling, William Mapother en Jordan Baker
IMDb beoordeling:
6,9 (103.840)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Another Earth
Rhoda Williams, een slimme jonge vrouw die onlangs is toegelaten tot het astrofysica programma van het MIT, wil de kosmos verkennen. John Burroughs, een briljante componist, heeft zojuist het hoogtepunt van zijn carrière bereikt en verwacht een tweede kind van zijn liefhebbende vrouw. Aan de vooravond van de ontdekking van een duplicaat van de Aarde slaat het noodlot toe en wordt het leven van deze vreemdelingen onherroepelijk met elkaar verweven.
Externe links
Acteurs en actrices
Rhoda Williams
John Burroughs
Alex
Maya Burroughs
Amos Burroughs
Purdeep
Symposium Speaker
Symposium Speaker
Symposium Speaker
Symposium Speaker
Video's en trailers
Reviews & comments
Reinbo
-
- 70660 berichten
- 0 stemmen
Ik vond dat juist niet. Ook zonder de planeet (wel de oorzaak van het ongeluk) zou ze zich hebben ontfermd over de man. Maar het concept zit wel aardig verweven in het verhaal.
De hele tweede planeet staat voor een ander leven. Hun leven werd in een klap stop gezet/vernietigd. De tweede planeet staat voor het alternatieve leven dat zij nooit hadden. Steekt allemaal wat sterker in elkaar dan op het (oppervlakkige) eerste gezicht. Je zou de 2e planeet ook als pure projectie van de hoofdpersoon kunnen zien. Een middel om met de crisis om te kunnen gaan.
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Misschien is deze film meer besteed voor intellectuelen.
Daarom heb ik hem ook gekeken 
Maar ik heb waarschijnlijk de boodschap achter deze film gemist. Geen ramp want hij wordt uitgezonden op Film 1 en dan pik ik hem nog wel eens mee.
Arneaux
-
- 93 berichten
- 1444 stemmen
Prachtige film over.. Tja. Over wat?
Over hoop? Over angst? Over eenzaamheid? Over het diepe verlangen een afschuwelijke gebeurtenis ongedaan te maken en alles weer 'gewoon' te laten worden?
De film is ook wat moeilijk te peilen.
Is Earth 2 ingebeeld en wordt deze groter naarmate het verlangen groter wordt? Dat lijkt me niet, er zijn te veel verwijzingen op radio en tv naar de fysieke verschijning.
Is Earth 2 echt, maar wordt de projectie groter naarmate het verlangen te ontsnappen aan de wereld groter wordt? Ik denk het laatste. Volgens mij is er nergens een verwijzing naar het dichterbij komen van de aarde, en aangezien de heen- en terugreis blijkbaar vier maanden duurde kan dit nooit zo dicht bij de aarde staan als op het laatst wordt getoond. Mars is 6 maanden enkele reis en die planeet staat als een stipje aan de hemel.
Wat ik tijdens de film lastig vond te peilen is hoe hun leven op een gespiegelde planeet beter zou kunnen zijn, de optie met gebroken synchroniteit vond ik mooi gevonden. Niet alleen als uitweg in het verhaal, maar ook als symbool voor hoop. De hoop dat al het slechte wat je gebeurt is eigenlijk niet echt was, dat het een nare droom was.
De gehele film twijfelde ik tussen 4* en 4,5*. Tot aan de eindscene. Boem.
5*
Punt.
Decec
-
- 6743 berichten
- 8588 stemmen
Een goede dramafilm...
Niet veel over SF, alleen wel een mooi aarde te zien...
Prima verhaal...
Prima acteerwerk...
Een beetje te snel camerabeweging...
Mooi HD kwaliteit, soms geruis...
Perfect achtergrond geluid/muziek (Dolby Digital)...
Mars4i
-
- 257 berichten
- 1867 stemmen
Een goede film met een zeer goed verhaal. Ook een die je weer aan het denken zet... wat zou ik doen. Daar houd ik wel van. Mooi einde, dat goed bij de film past. Het laat wel weer zien dat je met een kennelijk klein budget toch een heel interessante film kunt maken. Het acteren viel me echter wat tegen, niet slecht maar kan een stuk beter. Net geen 4 sterren van mij.
P.S. Die Brit Marling staat wel sterk in haar schoenen. Dit Staat op IMDB "Brit Marling graduated from Georgetown University, with a bachelor's in economics, and was offered a job with Goldman Sachs, which she turned down in favour of a career as an artist." Een baan afslaan bij Goldman Sachs.... Dan ben je wel overtuigd van je eigen acteerkunsten.
The One Ring
-
- 29974 berichten
- 4109 stemmen
In weinig science-fictionfilms wordt de science-fiction zo op de achtergrond geplaatst als hier, maar het maakt wel een hoop verschil. Zonder die tweede Aarde hadden we een goed drama, mede dankzij de goede karakteruitwerking en het prima acteerwerk, maar een uitzonderlijke film zou het niet zijn, al is het maar omdat dit soort relaties wel al vaker getoond zijn. De andere Aarde zit echter wel in de film en het maakt er compleet iets anders voor. Natuurlijk roept het al filosofische vragen op over hoe dingen anders hadden kunnen lopen en wat je zou doen als je jezelf tegen zou komen. Er is echter meer: de tweede Aarde werkte voor mij ook voor het gevoel van de film; het maakte er iets poëtisch van, in zekere zin. De constante aanwezigheid van de planeet zorgt ervoor dat alles melancholisch wordt en er constant het gevoel hangt van dingen die hadden kunnen zijn. Het heeft gewoon iets confronterends, zo'n spiegelplaneet in de lucht.
Dit is een erg sterke eerste speelfilm van Mike Cahill (zijn debuut is een documentaire) en Brit Marling (die zowel schreef als acteerde), goed geobserveerd en met een toepasselijk onderkoelde sfeer. Ik had meer een puur intellectuele film verwacht, dus ik verbaasde me erover hoe gevoelig het was. Het raakte me. Er zitten wat schoonheidsfoutjes in, maar die zijn nauwelijks het vernoemen waard. Alleen dat einde vind ik ietwat jammer. Ik snap dat er gestopt wordt als Rhoda haar tweede versie ontmoet, omdat we dan moeten nadenken over wat er zal gebeuren (en vooral wat we zelf zouden doen). Maar het is tegelijkertijd eigenlijk weer zo'n typisch open einde dat je in veel indie- en arthouseprojecten tegenkomt: op het meest intrigerende moment stoppen en de kijker aan het denken zetten. Op zich niets mis mee, maar soms wil ik liever een verdere uitwerking zien en dat is hier het geval. Een dialoog, hoe kort ook, tussen de twee Rhoda's had me meer gefascineerd dan deze voorspelbare (en stiekem wat luie) keuze. Ik moet het er maar mee doen.
4*
Reinbo
-
- 70660 berichten
- 0 stemmen
Wat betreft het eind ben ik het volledig met je oneens. Het is juist compleet helder en sluitend. Een discussie is volledig overbodig. Het voorkomen van de 2e Rhonda zegt alles. Ze is zelfbewust en sjiek aangekleed. Het daardoor toch totaal helder dat op de andere Aarde het ongeluk nooit heeft plaatsgevonden en Rhonda heeft gewoon haar studie afgerond en een goede baan. Dat is per slot van rekening de thema van de hele film. Je lotsbestemming en het alternatief, op zeer menselijke wijze gebracht..
The One Ring
-
- 29974 berichten
- 4109 stemmen
Wat betreft het eind ben ik het volledig met je oneens. Het is juist compleet helder en sluitend. Een discussie is volledig overbodig. Het voorkomen van de 2e Rhonda zegt alles. Ze is zelfbewust en sjiek aangekleed. Het daardoor toch totaal helder dat op de andere Aarde het ongeluk nooit heeft plaatsgevonden en Rhonda heeft gewoon haar studie afgerond en een goede baan. .
Niet echt. Ze is met een luxe ruimteschip weggestuurd. Die lieten haar vast niet in goedkope kleren naar onze Aarde gaan.
Hier op MovieMeter wordt er niet echt over gediscussieerd, maar o.a. op de IMDb boards wordt er ook over een theorie gesproken dat we telkens wisselen tussen Aarde 1 en 2 gedurende de film. Er zouden hints inzitten die wijzen op kleine verschillen. Zo zou de ticket van kleur veranderen en zou Rhoda's slaapkamer anders zijn in andere scènes, waarmee gehint wordt dat Rhoda op allebei de planeten hetzelfde is overkomen. Vergeet ook niet dat Rhoda naar de andere Aarde kon reizen doordat haar essay over haar traumatische ervaring ging, al kan de tweede Rhoda natuurlijk een andere sterke essay hebben geschreven.
Ik denk al met al gewoon dat een gesprek gewoon nog net dat extra's aan de film had kunnen geven. Wat uitdieping en een mogelijk meer fascinerend slot dan deze vrij voorspelbare en makkelijke uitweg.
Arneaux
-
- 93 berichten
- 1444 stemmen
Niet echt. Ze is met een luxe ruimteschip weggestuurd. Die lieten haar vast niet in goedkope kleren naar onze Aarde gaan.
Hier op MovieMeter wordt er niet echt over gediscussieerd, maar o.a. op de IMDb boards wordt er ook over een theorie gesproken dat we telkens wisselen tussen Aarde 1 en 2 gedurende de film. Er zouden hints inzitten die wijzen op kleine verschillen. Zo zou de ticket van kleur veranderen en zou Rhoda's slaapkamer anders zijn in andere scènes, waarmee gehint wordt dat Rhoda op allebei de planeten hetzelfde is overkomen. Vergeet ook niet dat Rhoda naar de andere Aarde kon reizen doordat haar essay over haar traumatische ervaring ging, al kan de tweede Rhoda natuurlijk een andere sterke essay hebben geschreven.
Ik denk al met al gewoon dat een gesprek gewoon nog net dat extra's aan de film had kunnen geven. Wat uitdieping en een mogelijk meer fascinerend slot dan deze vrij voorspelbare en makkelijke uitweg.
Dat lijkt me niet waarschijnlijk. Ergens zal een verschil in synchroniteit op moeten treden, anders was ook op Aarde 1 John aangekomen, niet Rhoda.
Dat verschil lijkt me niet te zijn opgetreden omdat iemand ineens een andere ingeving of verandering in wil krijgt, dan zou Aarde 2 al lang niet meer synchroon lopen aangezien dat juist is wat mensen kenmerkt ten opzicht van bijvoorbeeld computers.
Dat verschil is binnen de film volgens mij alleen te verklaren door de gegeven theorie: op het moment dat ze elkaar zagen brak het spiegelbeeld.
The One Ring
-
- 29974 berichten
- 4109 stemmen
Dat lijkt me niet waarschijnlijk. Ergens zal een verschil in synchroniteit op moeten treden, anders was ook op Aarde 1 John aangekomen, niet Rhoda.
Dat verschil lijkt me niet te zijn opgetreden omdat iemand ineens een andere ingeving of verandering in wil krijgt, dan zou Aarde 2 al lang niet meer synchroon lopen aangezien dat juist is wat mensen kenmerkt ten opzicht van bijvoorbeeld computers.
Dat verschil is binnen de film volgens mij alleen te verklaren door de gegeven theorie: op het moment dat ze elkaar zagen brak het spiegelbeeld.
De verschillen in synchroniteit kunnen even goed aanwezig zijn, maar ook heel subtiel en klein zijn en wellicht net de doorslag hebben gegeven dat Rhoda besloot zelf te gaan naar de andere Aarde. Maar het is moeilijk te zeggen, aangezien de film het uiteraard niet uitspelt, maar ook omdat ik er zelf totaal niet op gelet heb tijdens het kijken en ik het achteraf las.
Dreiecke
-
- 2768 berichten
- 902 stemmen
Het lijkt mij wel interessant om de film daarop nog eens te bekijken, op die eventuele subtiele verschillen.
In de film werd gezegd dat zodra de tweede aarde werd waargenomen, de levenslijnen van die persoon niet meer synchroon gingen lopen. Dat gebeurde dus toen Rhoda, voordat het ongeluk plaatsvondt, de tweede aarde zag tijdens het rijden. Maar als je er over nadenkt dat dat voor iedereen zou gelden, dan zou bij het verschijnen van de tweede aarde uiteindelijk vrijwel ieders leven niet meer synchroon lopen op de twee aardes.
Arneaux
-
- 93 berichten
- 1444 stemmen
spoiler]
Maar als je er over nadenkt dat dat voor iedereen zou gelden, dan zou bij het verschijnen van de tweede aarde uiteindelijk vrijwel ieders leven niet meer synchroon lopen op de twee aardes.
Wat bijvoorbeeld ook niet synchroon loopt is het radiogesprek met Earth 2..
Dreiecke
-
- 2768 berichten
- 902 stemmen
Ok, zal ik meenemen
November vorig jaar is een beetje lang geleden voor mij, moet in de herhaling dus, voor de details.
Nicolage Rico
-
- 20220 berichten
- 2365 stemmen
Another Earth was al zo'n jaar bovenaan mijn nog-te-zien lijstje te vinden.
Helaas kon de film mijn verwachtingen niet geheel waarmaken. Het intro begint geweldig. Ook de minuten erna zijn veelbelovend.
Brit Marlings personage wordt gedurende de film alsmaar aantrekkelijker (ze zit ook steeds wat beter in d'r vel) en Brit acteert naar hartenlust. William Mapother daarentegen kan nauwelijks imponeren. Steeds kreeg ik het gevoel dat hij te hard zijn best deed. In Lost vond ik 'm ook al een vervelend, oninteressant personage spelen.
De opbouw en het voortdurende mysterie die als een (ozon)laag over de film hangt is geweldig, waardoor de spanningsboog goed aangetrokken wordt.
Het einde is sterk en er blijft genoeg stof over om na te denken. Zelf vind ik de opvatting van Xav (verwijderd) op pagina 5 interessant en kan daar voor een deel in meegaan. Het mooie van dergelijke films is dat iedereen zijn eigen interpretatie er op los kan laten.
Jammer genoeg bevat de film een stuk minder memorabele scènes dan voorop gehoopt en verwacht.
Kleine 4*
Dennissssss
-
- 414 berichten
- 2735 stemmen
Dit is gewoon totaal iets anders dan je verwacht. Gewoon een drama film over een auto ongeluk en dat is alles. Die andere aarde doet er gewoon helemaal niet toe. Wat de toegevoegde waarde is om deze film another earth te noemen of dit onderwerp in deze film te stoppen, is mij totaal een raadsel. Dat SF gebeuren hadden ze gewoon helemaal weg kunnen laten...
Leftover Crack
-
- 31 berichten
- 110 stemmen
dat 'SF gebeuren' heeft juist grote toegevoegde waarde, niet alleen omdat het een interessant idee is, die in de film een groot gedeelte in beslag neemt, met de vragen die continu worden gesteld door zowel de film als bij jezelf, maar -idd zoals Glacius al zegt - ook om de symbolische waarde en diepgang die het daarbij in de film meebrengt. ik ben aangenaam verrast.
wibro
-
- 11590 berichten
- 4098 stemmen
Deze film vanmorgen weer eens herzien maar nu mét ondertiteling zodat ik nu het verhaal wel helemaal goed kon volgen. Waar het in deze film over gaat is voor mij na deze tweede kijkbeurt helemaal duidelijk, hoewel iedereen natuurlijk daar zijn eigen interpretatie aan kan geven. Earth 1 en Earth 2 staan voor mij symbool voor twee wezenlijke situaties. In Earth 1 vindt het fatale ongeluk wel plaats en in Earth 2 vindt het fatale ongeluk niet plaats. En in dat laatste geval is dan in werkelijkheid alles anders dan hetgeen wat wij vanuit het oogpunt van Earth 1 te zien krijgen. De scène aan het einde - we zien twee Rhoda's - verklaart imo alles. Het SF gebeuren in deze film is dus zeer belangrijk. Voor mij is Another Earth een van de interessantste films die ik de laatste tijd gezien heb, die behalve het filosofische thema ook op visueel vlak zonder meer de moeite waard is om meerdere keren te gaan bekijken.
Waardering: overanderd 4,5*
Leland Palmer
-
- 23785 berichten
- 4897 stemmen
Interessante film en knap gemaakt met zo'n laag budget. Ik wist helemaal niet wat ik moest gaan verwachten van deze 'Another Earth', maar dit viel me niks tegen. Het basisplot (de relatie tussen de man en het meisje + het ongeluk) is al goed, daarbij komt er ook nog eens een 2e (precies dezelfde) wereld om het hoekje kijken, die alles nog nét even wat interessanter maakt dan dat het al was.
Leuk is dat de film mij na de laatste scéne aan het denken wist te zetten. De goed geklede Rhoda, zegt mij dat ze op de andere wereld wél is afgestudeerd, een goede baan heeft.. en het belangrijkste; dat het ongeluk dus niet is gebeurd. Al hoeft dit niet persé het geval te zijn, maar dat denk ik persoonlijk wel. Aan de andere kant zou de 2e wereld gewoon een verzinsel van Rhoda zelf kunnen zijn. Een manier om weer met haarzelf en de slachtoffers in het reine te kunnen komen. Ik heb verder nog weinig gelezen over de film en enige theorieën, maar ik hoop dat er inderdaad veel details zullen zijn die je beide richtingen op kunnen sturen.
Een eventuele herziening is dan ook niet uitgesloten. Sowieso is het hele concept erg interessant, prachtig vormgegeven (met die 2e aarde op de achtergrond) en zeer meeslepend. Dikke voldoende.
agathadirks
-
- 45 berichten
- 42 stemmen
Goeie film! Ik vond de trailer al heel interessant!
Alleen was het niet leuker als die man z'n spiegelbeeld/ tweeling terug was gekomen voor haar. Of ik heb afscheid genomen van hun en nu ben ik er voor jou?
Maar agh niet alles hoeft een perfect american einde!
Ayres
-
- 259 berichten
- 811 stemmen
Het einde is zonder twijfel de beste scene, maar ik moet bekennen dat ik het middenstuk te lang vond. Het is jammer dat er niet dieper in de parralele wereld wordt gedoken. Daar had ik me juist zo op verheugd en dat is een origineel standpunt. Maar de film is zeker niet slecht!
Noodless
-
- 10044 berichten
- 6180 stemmen
HarmJanStegenga schreef :

Maar de tweede gedachte lijkt ( even laten bezinken ) iets minder van toepassing omdat je in de eerste wereld toch wel redelijk veel informatie van de 2de wereld krijgt via radio en televisie. Maar het zou toch kunnen.
Speciale film !Daarbij uitstekend acteerwerk van de actrice

De muziek vond ik ook wel speciaal.
7/10
steph b
-
- 100 berichten
- 3474 stemmen
Zeer goede film die ook best een meesterwerk had kunnen zijn! Met het verhaal is niets mis, dat is prachtig, maar af en toe gaat de film gewoon te traag, en de soundtrack sprak me ook niet echt aan.
Het einde is prachtig!
Henry Spencer
-
- 468 berichten
- 1197 stemmen
Wat betreft het eind ben ik het volledig met je oneens. Het is juist compleet helder en sluitend. Een discussie is volledig overbodig. Het voorkomen van de 2e Rhonda zegt alles. Ze is zelfbewust en sjiek aangekleed. Het daardoor toch totaal helder dat op de andere Aarde het ongeluk nooit heeft plaatsgevonden en Rhonda heeft gewoon haar studie afgerond en een goede baan. Dat is per slot van rekening de thema van de hele film. Je lotsbestemming en het alternatief, op zeer menselijke wijze gebracht..
Waarom is de andere rhoda dan naar de eerste aarde gereisd ? Daar had ze toch helemaal geen reden toe als het ongeluk op de tweede aarde niet gebeurd was. Als ik erover nadenk kom ik niet tot bevredigende conclusies of ideeën. Daarom niet helemaal een superervaring voor mij, hoewel er behoorlijk geacteerd wordt en het idee in het algemeen wel origineel en fascinerend is. Maar de som van dit alles is net niet briljant naar mijn gevoel.
Vond ook het gegeven dat Rhoda zo dagelijks bij die man langsgaat en komt werken in zijn huis is nogal een moeilijk geloofbaar idee: dat weet je toch dat dat vroeg of laat mis moet gaan...
Reinbo
-
- 70660 berichten
- 0 stemmen
Om aan de andere Rhonda te laten zien dat het goed met haar gaat, dat er ook een succesvolle Rhonda is. Ook in haar leven kan weer iets gebeuren dat het geluk doet kantelen. Alle toekomsten zijn mogelijk.... Dat geeft hoop. Verder is het verhaal van het schoonmaken, natuurlijk het verhaal van vragen om vergeving. Het gaat in Another Earth vooral om de thema's achter het verhaal, niet om een platte realiteit te tonen. Die 2e planeet kan natuurlijk ook niet zo stabiel aan de hemel staan. Uiteindelijk krijgt ze vergeving door de verschijning van haar evenbeeld. (Dat John haar heeft terug gestuurd is hier het bewijs van, bovendien is John immers ook herenigd met zijn familie).
davez
-
- 90 berichten
- 0 stemmen
Kon me niet bekoren, maar ik ben dan ook niet zo intelligent. Het geeft wel een fijn gevoel dat mijn dubbelganger een superwezen is (hmm :-s)
wihu61
-
- 1005 berichten
- 536 stemmen
bovendien is John immers ook herenigd met zijn familie).
Maar dan lopen er daar toch opeens twéé Johns rond?
Of zie ik iets niet?
AllesIsZen
-
- 10 berichten
- 359 stemmen
Wat vind ik dit een prachtige film! Het is de tweede keer dat ik deze zag, en hij kleeft aan mij! Zoveel symboliek, zoveel emotie, het trage maar o zo mooie verloop. De traagheid ondersteunt de emotie in de film. De manier van filmen, het geluid en de muziek, alles zit goed. En hoewel ik de film vrij goed begrijp, blijven er aangename gaten. Een blinde oude indiaan die kuist? Het schrijven van "forget" in de handpalm. Was de indiaan een ingebeeld persoon?
Ik kan niet anders dan mijn stem van 4,5 naar 5 optrekken zo boeiend vind ik de film. Om nog niet te spreken over de (nagenoeg) synchrone tweede wereld. PRACHTIG!
Het laatste nieuws

Netflix gooit ook de geprezen oorlogsfilm 'Platoon' uit het aanbod

Waargebeurde WOII-film 'Anthropoid' met Cillian Murphy is vrijdag te zien op televisie

Nederlandse komedieserie 'Moedermaffia' scoort op Videoland

Duitse spionageserie 'Unfamiliar' nu beschikbaar op Netflix
Bekijk ook

Hævnen
Drama / Romantiek, 2010
115 reacties

De Helaasheid der Dingen
Drama / Komedie, 2009
418 reacties

Lykke-Per
Drama, 2018
21 reacties

The Fountain
Mystery / Drama, 2006
1.213 reacties

Broken
Drama / Romantiek, 2012
59 reacties

I Origins
Drama / Sciencefiction, 2014
79 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.







