• 12.959 nieuwsartikelen
  • 169.158 films
  • 11.091 series
  • 31.753 seizoenen
  • 629.386 acteurs
  • 196.193 gebruikers
  • 9.175.815 stemmen
Avatar
 
banner banner

She's All That (1999)

Komedie / Romantiek | 95 minuten
2,61 832 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Robert Iscove

Met onder meer: Freddie Prinze Jr., Rachael Leigh Cook en Matthew Lillard

IMDb beoordeling: 5,9 (106.422)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 3 juni 1999

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot She's All That

"These two opposites attract... but EVERYONE'S trying to keep them apart!"

Wanneer de populaire Zach Stiller gedumpt wordt door zijn vriendin voor een slijmerige tv-ster, gaat hij een weddenschap aan met een vriend: hij zegt het voor elkaar te zullen krijgen om de bebrilde nerd Laney Boggs mee te nemen naar het eindbal, en haar tot "prom queen" om te kunnen toveren. Zach wordt echter verliefd op Laney.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Dean Sampson

Taylor Vaughan

Wayne Boggs

Mackenzie Siler

Simon Boggs

Jesse Jackson

Brock Hudson

Campus D.J.

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Bottleneck

Bottleneck

  • 8232 berichten
  • 2105 stemmen

matthijs_013 schreef:

Wat zegt jou dat ze bedoeld was om lelijk te zijn?

Lijkt me nogal duidelijk niet? Het lelijke nerdige meisje waar een weddenschap om wordt gedaan, hele prom queen gebeuren, zogenaamde transformatie tot mooi meisje wat ze eigenlijk in het begin al was.


avatar van matthijs_013

matthijs_013

  • 3628 berichten
  • 5424 stemmen

Bottleneck schreef:

(quote)

Lijkt me nogal duidelijk niet? Het lelijke nerdige meisje waar een weddenschap om wordt gedaan, hele prom queen gebeuren, zogenaamde transformatie tot mooi meisje wat ze eigenlijk in het begin al was.

Toen de weddenschap werd gesloten, drukte Zack zijn twijfels uit omdat ze scary and inaccessible was. Het ging meer om haar houding dan haar uiterlijk.


avatar van Tun-89

Tun-89

  • 712 berichten
  • 510 stemmen

Vermakelijk, verveelt niet, oud maar leuk.

En grappige Freddie Prinze Jr.

3,0 *


avatar van F.

F.

  • 30 berichten
  • 84 stemmen

Brings back memories.. vermakelijk maar niet ontzettend goed.

Lekkere wegkijker op een saaie zondagmiddag


avatar van martijn011

martijn011

  • 2020 berichten
  • 1306 stemmen

Pfoe, hier hoeven weinig woorden aan vuil gemaakt te worden..

Echt tenenkrommend slecht en het ene cliché na het andere komt voorbij waaien..

Acteerwerk slecht, verhaal dus zo voorspelbaar als wat..

Nee, ver onder de maat en dan ook een dikke onvoldoende.


avatar van Timothyvdmeer

Timothyvdmeer

  • 1518 berichten
  • 2341 stemmen

tja al dit soort films zijn voorspelbaar...om daar nu mee aan te komen. \

Na deze film kwamen ze juist met de vele cliche films.


avatar van DragQueen

DragQueen

  • 3205 berichten
  • 3899 stemmen

Ach, op zich kijkt de film best lekker weg. Ook al zitten er weer de nodige cliches in verwerkt. Het acteerwerk is verder ook niet echt om over naar huis te schrijven, maar toch komen er wel een paar vermakelijke momenten voorbij. Verder is het ook allemaal niet origineel te noemen, maar valt de film best te genieten op een verloren moment. 2,5 ster.


avatar van Fran

Fran

  • 1953 berichten
  • 1732 stemmen

Op zich is het verhaal wel geinig maar ik vind dat er veel te weinig chemie heerst tussen de twee hoofdrolspelers. Dat komt waarschijnlijk omdat ik het acteerwerk niet echt denderend vond. Daarnaast vind ik Laney nou niet echt heel sympatiek overkomen. De scène met al die lichtjes in de tuin is op zich wel leuk gedaan maar voor de rest springt er niets voor mij echt uit. De film is op zich wel te doen maar totaal niet bijzonder.


avatar van blue_blood

blue_blood

  • 84 berichten
  • 840 stemmen

High School films vind ik altijd wel leuk om een keer te zien. Zoals wel vaker barst het van de stereotypes, vliegen de clichés je om de oren en is het acteerwerk niet echt om over naar huis te schrijven. Het verhaaltje is verschrikkelijk voorspelbaar en het is allemaal niet origineel of hoogstaand. Maar ach, dat is ondertussen wel bekend bij dit soort films. Toch blijft She’s All That vermakelijk om eens te kijken als je je verveelt.

2,5*


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Onschuldig tussendoortje dat je niet al te serieus moet nemen. Deze film heeft op vergelijkbare high school films voor dat ie niet verpest wordt door de gebruikelijke platvloerse onderbroekenlol. Een van de weinige bioscoopfilms van Rachael Leigh Cook, die toch vooral televisiewerk doet.


avatar van totkijkdanmaar

totkijkdanmaar

  • 77 berichten
  • 71 stemmen

De twee reacties hiervoor geven aan wat ik ook vind. Maar ik geef een iets hogere waardering, vooral vanwege Freddie Prinze Jr, wiens screen appeal toch echt wel wat meerwaarde aan de film geeft.


avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Middelbare school-tienerfilm zoals ze veertig jaar geleden al gemaakt werden en over veertig jaar nog steeds gemaakt zullen worden. Een glad, voorspelbaar en middelmatig verhaal met het gebruikelijke happy end, over een knappe jongen (met voortdurend een zwerm meiden om zich heen) die een meisje met bril (muurbloempje) ontmoet die er minder aantrekkelijk uitziet, maar als ze de bril afneemt...... Dus geen enkele verrassing of diepgang, maar een aantal woordspelingen waren op een subtiele wijze nog wel grappig.


avatar van Katniss

Katniss

  • 75 berichten
  • 13 stemmen

Ik was 10 toen deze uitkwam. 18 jaar geleden. Gisteren weer eens gekeken in me bed terwijl ik lig uit te zieken. Ik had altijd anders naar paul walker gekeken, toen was het gewoon een jongen. Het meisje is bloedmooi zelfs met bril en rare kleding. Altijd leuk om oude films weer terug te zien. Wel erg jammer dat Sarah Michelle Gellar een paar-seconden-rol heeft.


avatar van Supernatural

Supernatural

  • 984 berichten
  • 834 stemmen

leuke film.heb me wel vermaakt.heb hem vaker gezien,en hij blijft gewoon leuk.


avatar van IH88

IH88

  • 9351 berichten
  • 3139 stemmen

“I feel just like Julia Roberts in Pretty Woman. You know, except for the whole hooker thing.”

Clichématige tienerfilm. She’s All That heeft best een geinig uitgangspunt, maar doet daar niet veel mee. De film mist scherpte en de broodnodige humor. Leigh Cook heeft een leuke rol, maar voor de rest bestaat de cast uit bekende koppen die niet bekend staan om hun acteertalent.

De muziek is aardig en bestaat uit de bekende 90's pop. En de film eindigt redelijk, maar op dat moment is het al te laat. She's All That was in de jaren 90 één van de populairste tienerfilms, maar voelt anno 2016 hopeloos gedateerd en oubollig aan.


avatar van Fryce

Fryce

  • 1091 berichten
  • 2212 stemmen

Slecht, maar best leuk.


avatar van Lovelyboy

Lovelyboy

  • 3453 berichten
  • 2551 stemmen

Aardig niemendalletje die best wel leuk is en nergens zwaarder wordt dan het begeleidende nummer van Sixpence none the richer.

Rachel Leigh Cook en Freddie Prinze jr. slagen er aardig om behoorlijke stereotype rollen zonder diepgang de nodige sympathie te geven. En vooral Freddie Prinze komt toch niet echt over als de afstandelijke en arrogante 'president' die je zou verwachten. De film die verder niet echt heel bijzonder is qua opbouw of ontwikkeling moet het wat mij betreft vooral hebben van de rustige en timide Rachel Leigh Cook die toch een interessante transformatie doormaakt. Verder zijn babyface Paul Walker en een hele jonge Anna Paquin erg grappig om voorbij te zien komen. En een heerlijke en bijzonder vervelende rol van Matthew Lillard. Wat een flapdrol, moet je ook maar zo kunnen spelen.

Zo nu en dan leuk op een verloren moment, maar vooral omdat Rachel Leigh Cook toch wel erg leuk is.


avatar van JoeCabot

JoeCabot

  • 2682 berichten
  • 1785 stemmen

Niet meteen gesofisticeerde cinema. She’s all that is zo’n film waarin de (ontegensprekelijk) knappe hoofdrolactrice een bril op haar snoet geduwd krijgt en dan moet doorgaan voor nerd. Heel geloofwaardig. Best begin je hier dus aan zonder al te hoge verwachtingen. Dan valt het nog mee. De grappen zijn over het algemeen wel te pruimen, de soundtrack is oké en de cast leek er zin in te hebben.

… Maar hoe laag je verwachtingen ook zijn, de emotionele (lees: cheesy) intermezzo’s blijven gewoon tenenkrommend. Dan hoop je dat er zo vlug mogelijk weer overgeschakeld wordt naar lompe fratsen. Vooral de make-over was amper te harden, niet alleen omdat we dat soort scènes al duizend keer gezien hebben, maar ook omdat ze er voorheen gewoon knapper uitzag.

2,5*


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 10000 berichten
  • 5972 stemmen

Matig.

Ik smul vaak van de high-schoolfilms. Maar ook in dit genre zitten er mindere titels bij. She's All That is helaas zo'n mindere titel. Regisseurs denken waarschijnlijk dat het makkelijk scoren is als je de setting in een high-school plant, maar denken daarmee ook duidelijk te makkelijk over het verhaal.

De setting is wel geslaagd, het gevoel van high-school is voortdurend aanwezig. Het verhaal is net als bij een hoop andere genregenoten slecht. Maar het verschil is voornamelijk dat het inhoudelijk nog iets zwakker en leger is allemaal. De film lijkt soms zelfs stukken over te slaan. Structureel is het allemaal een rommeltje.

Visueel is het altijd zonnig en fris, maar niet fris genoeg helaas. De aanpak van de film had kunnen werken, maar regisseur Iscove laat de boel een beetje in de steek. Het had allemaal nog een stuk frisser kunnen zijn. De cinematografie laat de film vaak in de steek door niet altijd op de juiste momenten aanwezig te zijn, en het camerawerk is te klassiek.

Montage is regelmatig ook te langzaam waardoor de film weleens wil inkakken. Het verhaal is alles behalve vernieuwend of origineel, dus dan hoop je dat het op een aantal andere vlakken wel iets krachtiger kan zijn. Daarvoor moet ik de kijkers die deze verwachtingen koesteren helaas teleurstellen. En een frisse stoot die veel genregenoten weleens geven is hier helaas ook niet aanwezig.

Acteerwerk is ok. Je ziet een hoop jonge acteurs en actrices die later vaak te zien waren. Alleen zijn de rollen regelmatig te hoog gegrepen. De acteurs en actrices zijn vaak gewoon niet kundig genoeg om bepaalde emoties te beheersen waardoor het gevoel nooit echt overkomt bij de kijker.

De film denkt regelmatig wat te makkelijk na over het verhaal en de structuur. Hierdoor overstijgt de film nooit echt de middelmaat. Het leek alsof Iscalvo gewoon zo snel mogelijk door wilde gaan naar de volgende film. Gezien het tempo waarmee hij films maakte lijkt dat me geen vreemde assumptie.

Het schoolbal bevatte de beste scenes op het visuele vlak, maar voor de rest is het een erg simpel gebeuren waar niet te lang aan gewerkt is. Alles is ontzettend sterk aangezet, alle types zijn erg herkenbaar en de subtiele momenten vallen vaak plat. Wat er dan overblijft is niet zo bijzonder, een film die je zo vergeten bent. Net als bij veel genregenoten eigenlijk.


avatar van umbra

umbra

  • 3897 berichten
  • 3616 stemmen

Zo'n typische highschool film uit de 90s en vroege 00s, vroeger kon ik dit net iets meer appreciëren, nu nog wel kijkbaar, maar niet meer dan dat. Wat indd typisch is vr zulke films, dat ik de nerdy girl vaak schoner vind dan diegene die echt moeten doorgaan voor de babes