Genre: Komedie / Drama
Speelduur: 115 minuten
Oorsprong:
Nederland
Geregisseerd door: Jean van de Velde
Met onder meer: Danny de Munk, Antonie Kamerling en Peter Paul Muller
IMDb beoordeling:
7,1 (3.162)
Gesproken taal: Nederlands
Releasedatum: 1 mei 1997
On Demand:
Bekijk via Videoland
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot All Stars
"A film about off-side, penetrating deeply and missed chances"
Zeven vrienden verliezen zich al vijftien jaar iedere zondag op een koude grasmat in hun gemeenschappelijke liefde: voetbal. Ondanks al het plezier dat ze beleven, gaat hun leven buiten het veld een steeds belangrijkere rol spelen. De verschillen tussen de vrienden worden gaandeweg groter. In de dagen voor en tijdens hun historische 500ste wedstrijd leren de jongens elkaar de waarde van hun vriendschap en vooral zichzelf kennen.
Externe links
Video's en trailers
Reviews & comments
Sjoerdow
-
- 1006 berichten
- 1304 stemmen
Heb zojuist seizoen 1 besteld bij bol. Deze film is echter al een poos geleden.
Kan me wel herinneren dat de wedstrijden tegen de poldervogels altijd legendarisch waren. Zo'n greppel dwars door het veld heen....fantastisch! 
Malick
-
- 9142 berichten
- 640 stemmen
Wat Uwe Boll met Duitsland heeft, heeft Ezio Greggio met Italië en Ulli Lommel met Amerika. Maar Nederland heeft er meerdere. Namelijk Jean van de Velde, Paul Verhoeven, Johan Nijenhuis etc. Best wel triest maar tegelijkertijd wel filmmakers die nooit vervelen hoe slecht hun films ook zijn want je blijft erom lachen. Het is wel uitlachen maar het is ten minste iets. 
Waar het in All Stars vooral misgaat is de diepgang die Jean van de Velde wil suggeren in dit coming-out-coming-of-age-film van een stel veertigers. De één komt uit de kast, een ander wilt met zijn moeder naar bed, weer een ander weet niet wat hij met zijn leven aan moet en er is nog eentje die niet kan opschieten met zijn vader. Oei. Oei. Oei. Wat krampachtig allemaal. Alsof je aan het kijken bent naar een extra uitgespannen aflevering van GTST.
Buiten de zogenaamde diepgang om slaagt Jean van de Velde eigenlijk op geen enkel ander gebied. Zou hij ooit gehoord hebben van de mise-en-scène? Camerawerk, montage, muziek en acteerwerk werken eerder op de lachspieren dan wat anders. Je kunt het de beste man ook niet kwalijk nemen. En dan die kleding en kapsels (Daphne Deckers). Wat een ramp. 
Och ik heb me geen moment verveeld. Hier Jean twee sterren voor de moeite.
Zinema (crew films)
-
- 10270 berichten
- 7279 stemmen
Voetbalvermaak.
Soms werkt de humor rondom dit vriendenclubje dat elkaar treft op het voetbalveld. Helaas werkt het vaak ook niet. Dat zit hem vooral in het rommelige verhaal, waarbij niet alle zijplotjes even interessant of leuk zijn. Ook de acteerpresties zijn onevenwichtig.
Met het verstand op laag en een bakje chips in de maag, valt de film makkelijk weg te happen. Echt goed wordt het helaas nergens.
Redelijk.
Paradise Boy
-
- 92 berichten
- 594 stemmen
Gewon een leuke Nederlandse filmproduktie met een voor velen zeer herkenbaar vriendschaps/ voetbal thema
wess16
-
- 616 berichten
- 3844 stemmen
Verheug me nu al op Old Stars. Tv-serie was ook briljant, alles al tien keer gezien, maar lig elke keer weer dubbel.
Movie Jim
-
- 641 berichten
- 359 stemmen
Ik kan gewoon geen genoeg krijgen van deze film zo geweldig net als de serie. Ik ben me nu al aan het verheugen op het vervolg van All stars Old stars. Alleen jammer dat de Brabantse Berrie gespeeld door Frank Lammers die in het 3de seizoen van All stars voorkomt. en Nemo de broer van Hero gespeeld door Cas Jansen niet meedoen. Cas Jansen was altijd voor de nep dan verslaafd aan wiet en dat zien we dan vaak terug in de serie hij is gewoon geweldig die patser. Net als Berrie een rijschoolinstructeur ook echt geweldig. Maar om nog even over de film op terug te komen ik durf geen hogere score te geven ik weet niet waarom maar zo vind ik het wel goed 3,5.
Mega-Video
-
- 111 berichten
- 80 stemmen
Nu helaas weer mijn aandacht getrokken. Dit door het verdrietige bericht dat Antonie Kamerling is overleden. Heb deze film toen al zeer gewaardeerd door zijn herkenbaarheid m.b.t. vriendschap en de humor en tegenslagen die dit met zich meebrengt, met voetbal als bindmiddel. Ga deze film snel kopen, huren of whatever als je deze niet kent. Hij is en blijft de moeite waard, ook als je niet van voetbal houdt!
[ Hunter ]
-
- 8 berichten
- 47 stemmen
Hij was weer op tv. Blijft sentiment, alles klopt gewoon. Vrienden voor het leven 
filmliefhebber92
-
- 1196 berichten
- 2571 stemmen
ik vond hem niet echt grappig. Ik heb maar een keer een lach op mijn gezicht gehad en dat was met acda en die grasmaaier. dacht dat het een komedie was, maar goed de serie was beter. Ik houd sowieso niet van nederlandstalige films.
tims
-
- 209 berichten
- 415 stemmen
ik vond hem niet echt grappig. Ik heb maar een keer een lach op mijn gezicht gehad en dat was met acda en die grasmaaier. dacht dat het een komedie was, maar goed de serie was beter. Ik houd sowieso niet van nederlandstalige films.
Gelukkig hou je wel van Winnetou ...:(
filmliefhebber92
-
- 1196 berichten
- 2571 stemmen
Gelukkig hou je wel van Winnetou ...:(
wat heeft dat er nou mee te maken
Nicolage Rico
-
- 20220 berichten
- 2364 stemmen
Was destijds (1997) mijn favoriete film. Mede door de herkenbaarheid.
Gister op het eerste half uur weer eens bekeken sinds ja-ren. Ook al staat deze film in mijn geheugen gegrifd - ik weet precies wat er gaat gebeuren bij iedere scene. Nog steeds zeer de moeite waard, het viel me zelfs reuze mee. Een aantal gedateerde grapjes, en het acteerwerk is niet altijd even goed - wmb zijn de acteerprestaties van Peter Paul Muller verreweg het best. Nog steeds erg moeten lachen, ook om de totaal verschillende types.
Nog steeds een ruime 4*, ook al is het omdat ik een zwak heb voor deze film.
Overigens ligt het niveau van de film vele malen hoger dan die van de serie (zeker de afleveringen van laatste seizoenen, die bijzonder over-the-top waren)
moviemafketel
-
- 19752 berichten
- 2118 stemmen
Inderdaad heel herkenbaar. Tas inpakken en op naar de voetbalclub. Op vakantie met het team, ruzies en vooral heel veel lol. Even 90 minuten doen alsof alles ervan afhangt en dan na afloop nog 5 minuten over de wedstrijd ouwehoeren en dan bieren en een patatje speciaal naar binnen werken.
Heb gisteren een keer niet gekeken, maar al tig keer gezien. Ik vind het een hele leuke pakkende Nederlandse Film. Acteerwerk is ondergeschikt aan de de verhaallijn. veel emoties uit het echte leven komen goed naar boven. Ook wel aardige muziek.
Vind de film ook veel beter dan de serie. Er komt een vervolg Old Stars, alleen jammer dat Antonie niet meer mee kan doen. Ben wel erg benieuwd wat ze ervan gaan maken.
Lupussy Galore
-
- 456 berichten
- 728 stemmen
Vond de film nog steeds even leuk als toen. Was ook verslaafd aan de serie. Tja, snap dat de film werd uitgezonden vanwege Antonie's overlijden en hij was ook heel leuk maar Danny de Munck was voor mij de ster van zowel de serie als de film.
Daphne Deckers? Ik bleef maar naar die opengesperde ogen staren.......
Rust in vrede Antonie, jammer dat je er niet meer bent.....
Qar
-
- 228 berichten
- 1509 stemmen
maar Danny de Munck was voor mij de ster van zowel de serie als de film.
Hij zat toch niet meer in de serie, Bram werd daar door iemand anders gespeeld.
Lupussy Galore
-
- 456 berichten
- 728 stemmen
Hij zat toch niet meer in de serie, Bram werd daar door iemand anders gespeeld.
Oh, is dat zo? Vergeten dus.....tjsa.....ik herinner me Danny omdat ik hem zo opvallend goed vond. Toevallig vertelde iemand me vandaag dat de serie in 2007 of 2008 herhaald is op tv. Dus Danny zat helemaal niet in de serie? Zal ik de film toch wel leuker hebben gevonden en heeft de Bram in de serie kennelijk geen indruk op gemaakt......kan hem niet voor de geest halen.....ouch......
puckb96
-
- 1849 berichten
- 0 stemmen
Wat erg dat Antonie Kamerling zelfmoord heeft gepleegd. De film een keer op tv gezien. Top lied "toen ik je zag"
tevelenco
-
- 790 berichten
- 932 stemmen
Deze film na lange tijd weer eens op TV gezien.
En ik vond het leuk om weer eens te zien.
Het verhaal sprak me wel aan en er zitten leuke typetjes in en veel geslaagde grappen.
Kortom ik heb me prima vermaakt.
qwertzu
-
- 449 berichten
- 433 stemmen
Vind dit echt een hele leuke humoristische film.
Ook wel heel herkenbaar.
het plezier van de acteurs spat van het scherm, echt een goede chemie onderling.
De serie was ook super, maar de film op zich vond ik beter.
Vooral het verschil in achtergrond van de "team-genoten" en daarbij toch de onderlinge verbondenheid maakt het verhaal sterk.
filmliefhebber92
-
- 1196 berichten
- 2571 stemmen
humor ik heb niet echt kunnen lachen behalve met dat zinnetje jullie zijn zelf homo's. Als je een paar voorbeelden zou willen geven dan kan ik het misschien begrijpen.
qwertzu
-
- 449 berichten
- 433 stemmen
Nou b.v. dat Peter er nooit bij hoort omdat hij er pas later bij gekomen is
Dat Bram te horen krijgt dat hij toch wel even had kunnen doorgeven dat de wedstrijd vroeger gespeeld zou worden terwijl hij vanuit azie alles en iedereen afgebeld heeft.
Dat Willem de kinderen naar bed moet brengen en sport zit te kijken.....en dit is nog maar het 1e halfuurtje....
Hoeveel humor wil je hebben.
filmliefhebber92
-
- 1196 berichten
- 2571 stemmen
nou ja jij mag daar om lachen van mij, maar mij doet het niet eens glimlachen terwijl ik anders overal mee moet lachen (tot vervelens toe van mijn omgeving) maar nogmaals als jij daar mee kunt lachen dan mag dat uiteraard.
Pre- en sequels

All Stars 2: Old Stars
2011
196 reacties
Gerelateerd nieuws

Deze films over 'De Kelderklasse' slinger je na de derde helft nog even aan

De trailer van de NPO-serie 'All Stars & Zonen'

Nederlandse comedyserie 'All Stars' krijgt nieuw seizoen bij BNNVARA
Bekijk ook

Simon
Komedie / Drama, 2004
1.351 reacties

De Marathon
Drama / Komedie, 2012
660 reacties

Pat a Mat ve Filmu
Familie / Animatie, 2014
2 reacties

Als Je Begrijpt Wat Ik Bedoel
Animatie, 1983
179 reacties

De Nieuwe Wildernis
Documentaire, 2013
165 reacties

TBS
Thriller / Misdaad, 2008
755 reacties
Gerelateerde tags
bedrogmannelijke vriendschapvriendschapvoetbalcloseted homosexual
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.
