• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.146 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.067 stemmen
Avatar
 
banner banner

Trespass (2011)

Misdaad / Thriller | 91 minuten
2,50 875 stemmen

Genre: Misdaad / Thriller

Speelduur: 91 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Bulgarije

Geregisseerd door: Joel Schumacher

Met onder meer: Nicolas Cage, Nicole Kidman en Cam Gigandet

IMDb beoordeling: 5,3 (47.246)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 5 januari 2012

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Trespass

"When terror is at your doorstep. You can run. Or you can fight."

Een echtpaar (Nicolas Cage & Nicole Kidman) wordt gegijzeld door vier agressieve misdadigers die een grote slag willen slaan. Er ontstaan echter complicaties die voortvloeien uit een reeks aan onverwachte ontdekkingen van verraad en bedrog. Er blijken namelijk banden te zijn tussen de familie en de gijzelaars.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9961 berichten
  • 4649 stemmen

Ook met Schumacher gaat het niet goed. Over deze thriller valt weinig positiefs te zeggen : veel twists die niet zo verrassend overkomen, veel geloop van de één naar de ander, veel geschreeuw en verder mist deze gijzelfilm van alles om te boeien. Integendeel kiest het verhaal steeds het meest voor het hand liggende. Dat die gijzelnemers niemand zouden vermoorden, daar was ik al van den beginne van overtuigd. Maar ja, Schumacher is altijd al een crowdpleaser geweest. Flauw.


avatar van gijsvogel

gijsvogel

  • 225 berichten
  • 940 stemmen

Matig geheel,

Opzich prima tempo, maar een o zo oninteressant verhaal wat vlak is uitgewerkt.
De mogelijke plotwendingen (zoals bijvoorbeeld inmeniging van moeder Kidman met de gijzelaars) blijven onbenut.

Cage overacteert continue en laat zijn kwaliteiten dan ook thuis liggen bij deze.

Barst verder van de clichématige momenten waarbij je hardop denkt...: nou, schiet dan gewoon.

Neen, Onvoldoende 5/10 =2.5*


avatar van SaNDuTjE

SaNDuTjE

  • 1434 berichten
  • 3241 stemmen

Oef wat een slappe film is dit. Ongelofelijk dat een gerenommeerd regisseur als Schumacher samen met zulke topacteurs het voor elkaar krijgt zo'n draak te creëren.

Spanningsloos, vol clichés en vooral acteren zonder bezieling is wat Trespass haast tot een straf maakt om af te kijken. Zelfs met een speelduur van nog geen 90 minuten. Een verhaal vol met gaten dat zoveel twists kent dat je, ook mede door de rommelige montage, het overzicht compleet verliest van wie nu achter wie aan zit.

Alles aan de film is doorsnee, duizend keer beter gedaan en vooral nergens uniek. Ik heb geen moment of scene gehad die me aansprak omdat deze mooi, stoer, spannend of wat dan ook was. Enige positieve was wel dat het eind niet te langgerekt werd waardoor ik snel naar m'n bed kon.

Op zich geen slechte film maar met een regisseur en cast als dit mag je wel een heel stuk meer verwachten. Snel vergeten wat mij betreft.

2*


avatar van Awake78

Awake78

  • 1022 berichten
  • 496 stemmen

Wat een slechte film. Heb deze nog in de bioscoop gekeken ook (wel in de Twin Towers in Kuala Lumpur, dat dan weer wel ) en zat me echt de gehele lengte van de film te vervelen. Zeer slecht onderhoudend en je hebt de hele film het idee dat er hetzelfde zich afspeelt en herhaalt. Zonder verassingen, een leuke plottwist of wat dan ook om maar een beetje uit de 'loop' te geraken. Vreemd ook dat 2 van zulke topacteurs hier aan meedoen en de regisseur ook geen onbekende is, hij zou toch beter moeten weten....

Dan die eindscene dat die ene gast z'n bloedeigen broer doodschiet voor een vrouw die die 1 of 2 x gezien heeft en niet eens voor hem kiest, tja toen zakte ik helemaal door de grond. Als je het helder bekijkt heeft de dochter helemaal geen toevoeging aan de film, terwijl ze dat wel zo doen overkomen (vooral in het begin).

Veel geschreeuw ook in de film, begint ook te irriteren op het laatst (nou...eigenlijk al na 10 minuten).

Erg matig.


avatar van Macmanus

Macmanus

  • 13726 berichten
  • 3701 stemmen

Matig.

Best opvallend eigenlijk. Kidman, Cage en Schumacher toch wel wat namen van weleer. Maar nu is het niet eens meer genoeg om in de US de bioscoop te halen. Niet heel opvallend. De film straalt op de automatische piloot extreem ernstig uit. Script is achterhaald. Van die goedkope script dingetjes. Meisje gaat naar feestje, jongen laat even zien dat er 200k in de kluis ligt. Later in het verhaal;" o ja ik weet nog wel waar 200k ligt". Heel slecht is het verder ook weer niet. Nou mag dat ook wel, het waren ooit toch wel goede acteurs en de regisseur is nou ook geen rookie meer. Maar in dat opzicht is het ook weer des te erger dat ze hier mee durven komen.

In de prullenbak ermee. Zonde ook van die Kidman, vroeger zo mooi en nu volgespoten met botox. What a shame.

2 sterren.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12842 stemmen

Vermakelijk tussendoortje voor Schumacher.

Dat Schumacher wel overweg kan met single-location films wist is al, al boet hij hier wel een klein beetje aan spanning in af en toe. Komt omdat de kaarten zowat elke vijf minuten anders komen te liggen, daar waar er bij een Phone Booth een subtieler spelletjes aan de gang was.

Toch vond ik Cage's personage leuk. Niet alle twists mogen dan even verrassend zijn, Cage verhult ze goed. Hij zorgt er dan ook voor dat deze film makkelijk uit te zitten is.

Schumacher mist hier wel een beetje van z'n visuele flair en hoewel de film al best kort is had er nog wel een kwartiertje afgekund denk ik. Dan rest er vooral een aardig filmpje wat aardig genoeg is om een keer te zien, maar waarschijnlijk weinig herkijkwaarde heeft.

3.0*


avatar van Spetie

Spetie

  • 38871 berichten
  • 8150 stemmen

Leuk filmpje, dat niet zo heel bijzonder is, maar toch wel vermakelijk is om naar te kijken.

De film speelt zich grotendeels in het huis af, maar weet toch de gehele speelduur wel te boeien. Cage en Kidman vormen op papier een redelijk apart koppel, maar in de praktijk werkt het goed. Vooral Cage voegt, door een aantal opmerkingen, de nodige humor toe aan zijn personage. Kidman is stijlvol en straalt hier vooral een hoop charisma uit.

Verder bevat de film een hoop twists, waardoor de kaarten er bijna elke vijf minuten weer anders voor staan. De ene twist is beter en minder geforceerd dan de andere, maar toch slaagt Schumacher er in op alles behoorlijk geloofwaardig te houden.

Uiteindelijk eindigt het wel een beetje zoals verwacht, maar ondanks dat gegeven is de aanloop er naar toe wel leuk. Het is geen film die lang zal blijven hangen, maar luchtige en makkelijk kijkbare films zijn op zijn tijd nooit weg en dit is er toevallig zo'n eentje.

3,0*


avatar van Number23

Number23

  • 8638 berichten
  • 5679 stemmen

Hmm niet echt overtuigend dit. Het idee is op zich wel leuk en er kan wel wat uitgehaald worden, maar de film verzuipt in onnodige, belachelijke plotwendigen en overbodige personages. Een van de grote irritaties is het vriendinnetje van de leider, waarom neem je zo iemand uberhaupt mee naar dit soort klus?? Compleet misplaatst. Ook het subplotje van de jongere broer die lijdt aan flinke psychose en hopeloos verliefd is op Kidman en daardoor zijn eigen broer neerknald is waardeloos en lachwekkend. Slechte rol ook van Gigandet. Rest van de cast presteert wisselvallig. Kidman laat zien dat ze het kan, maar aangrijpend is het niet en ze komt niet verder dan beetje schreeuwen en bang kijken. Het is wel weer eens leuk om Dash Mihok te zien in een rolletje van betekenis. Mendelsohn haalt alles uit de kast, maar het interessantst om naar te kijken is Cage. Hij geeft alles wat tie heeft en valt soms door de mand, maar zijn moed is te waarderen. Lastig personage om te spelen, dus respect.


avatar van perceived

perceived

  • 1775 berichten
  • 5587 stemmen

Leuk.

Niet bijster origineel, wél goed uitgevoerd. Spannend en onderhoudend. Acteerwerk is prima, al kunnen Cage en Kidman het stukken beter. 6.5/10*


avatar van redmirow

redmirow

  • 31 berichten
  • 35 stemmen

Brr wat een langdraderige film zeg, de plotwendingen zijn zo ongeloofwaardig dat het irritant werd ,na zo'n 60 minuten had ik het gevoel van schiet de boel maar gewoon plat dan zijn we er vanaf. Wat een misser van Cage, en die botox queen is zo enorm niet leuk om naar te kijken.

Het is een film om snel te vergeten


avatar van El ralpho

El ralpho

  • 1481 berichten
  • 1092 stemmen

Van dik hout zaagt men planken

Zo nu en dan levert het best wat op om naar de Sneak te gaan. Zeker als je bij een film zoals Trespass beland die misschien niet bijster origineel is maar toch kunt onderverdelen onder de categorie van aardige nagelbijters.

Want al zaagt men van dik hout planken bij de laatste Schumacher productie, als de raderen boven niet al te volop draaien kun je als kijker aardig vermaakt worden. Dit is mede te danken door acteer kanonnen Cage en Kidman die allebei een leuke rol neerzetten. Vooral prettig Cage ook weer in een goede rol te zien na het erbarmelijk Drive angry in gedachten te hebben. Ook aanstormend acteer talentje die ik ook al voorbij zag komen in Trust -Liana Liberato- komt hier weer voorbij. Ik denk dat we in de toekomst nog best wel eens meer van haar kunnen gaan horen. Ook de bijbehorende cast doet het verder goed.

Dit weet ervoor te zorgen dat het luchtige en veelal ongeloofwaardige verhaal al snel minder opgemerkt wordt als je eenmaal in de film zit. Er zijn namelijk een aantal zaken die niet naar behoren worden uitgewerkt. Er zijn scene's die zo ondoordacht en ongeloofwaardig uitgewerkt zijn waardoor je constant het idee hebt dat het anders/beter in elkaar gezet had kunnen worden gezet. Ook het inmiddels alom bekende cliché van een politie patrouille die poolshoogte komt nemen kennen we nu zo onderhand wel. Misschien nog leuk in de tijd dat films zoals Panic room net verschenen maar anno 2011 zorgen deze scene's bij mij eerder voor een afknapper dan dat ze een film spannender maken.

Genoeg aan te merken op Trespass dus. Toch zijn veel van de plottwists die de film kent leuk. En ook al is het verhaal met momenten erg ongeloofwaardig, een buil zul je je beslist niet aan de film vallen. Aardig kijkvoer.

3,0*


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 6990 berichten
  • 9784 stemmen

Matige thriller met een goede maar verspilde cast en een steeds ongeloofwaardiger wordend script. De opbouw is best spannend en het eerste uur kan ermee door, maar naar het einde toe loopt alles hopeloos vast in een moeras van belachelijke wendingen. Visueel ziet alles er gelikt uit en de film is door regisseur Schumacher vakkundig in elkaar gezet, maar inhoudelijk schiet Trespass gewoonweg te kort.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12268 berichten
  • 5513 stemmen

Wat een slechte en flauwe misdaad/thriller was dit die vol met onnozelheden zit. Naarmate de film vordert wordt het alleen maar slechter en slechter en de geloofwaardigheid van het hele verhaal is nul komma nul en werkt vaak op de lachspieren. Boeiend en spannend wordt het ook nergens en je bent na 90 minuten blij als deze onzin voorbij is. Het einde was bijna om te huilen zo slecht en flauw.

Als je cast van deze film ziet zou je denken dat het wel eens wat kan zijn maar zelfs die stelt enorm teleur. Nicolas Cage ging nog wel maar echt overtuigend was hij nu ook niet bepaald. Het dieptepunt was eigenlijk nog Nicole Kidman die echt overdreven nep en zeer ongeloofwaardig speelt. Ze zag er ook nog eens erg nep uit in deze film terwijl ze in de laatste film die ik van haar gezien heb te weten "Rabbit Hole" er best fraai uitzag en daarin speelde ze ook zeer goed. Het was ook totaal geen rol voor haar deze film. De misdadigers (o.a. met Cam Gigandet) waren trouwens ook allemaal van een bedroevend slecht niveau, vooral bimbo Jordana Spiro.

Ik kan alleen maar adviseren om deze film niet in de bioscoop te gaan bekijken want het is gewoon zonde van het geld maar nog erger zonde van je tijd.


avatar van martijn011

martijn011

  • 2034 berichten
  • 1309 stemmen

Ja, wat moet ik hier nou over zeggen.. Ik wist dat deze film slechte recensies had ontvangen, maar heb het toch maar gewaagd. Zie nu zelfs dat deze film in de bios draait. Nou, één tip: spaar je de moeite, het is een enorm fiasco.

Schumacher is volledig het spoor bijster lijkt het wel. Nu kwam er de laatste jaren al niet veel soeps van zijn hand, maar wat hij nu aan filmliefhebbers durft te tonen slaat werkelijk alles. Er is gewoon helemaal niets goed aan dit gedrocht. Cage en Kidman acteren als volslagen idioten. Er zit geen logica in de film, de plotwendingen zijn waarschijnlijk bedacht door een varken en wie de schurken gecast heeft kan rechtstreeks opgenomen worden in een kliniek.

Ik ga er ook geen woorden meer aan vuil maken. Dit mag de naam film niet eens dragen. Tip voor iedereen: sluit je helemaal af voor alles wat met dit misbaksel te maken heeft. Een ster voor dat het binnen anderhalf uur afgelopen was.


avatar van John Lee Hooker

John Lee Hooker

  • 14934 berichten
  • 1625 stemmen

Heftige thriller met emoties, confrontaties, zenuwslopende dialogen en het nodige geweld. Cage is overtuigend genoeg, Nicole Kidman leek echter een paar wijntjes op te hebben. Van tevoren had ik geen clue waar Trespass over zou gaan en het bleek zich grotendeels te beperken tot een huiskamer. Een belemmering is dat niet en ook hier vind ik het weer knap hoe ze je anderhalf uur geboeid weten te houden in één ruimte. Weliswaar chaotisch op sommige momenten en niet alles is even vanzelfsprekend zoals de inbreker die verliefd was op Sarah maar mits je een beetje meegaat met de gebeurtenissen neemt dat de spanning niet weg. Leuke verassing tussen alle grootschalige fabricaties.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Nooit gedacht dat Schumacher Batman & Robin kon evenaren maar ik zat er toch flink naast. Wat was dit toch tenenkrommend slecht, in de negatieve zin van het woord.

Wel vooropgesteld dat ik duidelijk merkte dat ik dit soort home invasion verhaaltjes meer dan zat ben. Spanningsloos, slecht geschreven, acteerwerk waar menig pornoacteur zich voor zou schamen en het script. Tja, hoe je hier ooit groen licht voor hebt kunnen krijgen. Met Phone Booth bewees Schumacher dat ie best een boeiend schouwspel op één locatie kon laten afspelen maar wat ie hier laat zien. Nog nooit vertoond.

De twists die zich in rap tempo opvolgen zijn echt lachwekkend slecht, zoveel onlogica, totaal geen coherentie en de film oogt dan regieloos. Enorme chaotische puinzooi en wat vooral Cage aan acteerwerk laat zien is beangstigend. Op afstand de slechtste performance die ik ooit heb gezien. En ik heb toch aardig wat low budget crap gezien waar e cast regelrecht van straat is geplukt. Ook de toewerking naar de twists toe is zwaar onder de maat, spanningsboog ontbreekt volledig. Eén en al amateur hour, en zelfs mijn zwak voor Liberato werkt geen ene reet. Zo'n wanprodukt heb ik in jaren niet gezien en er nu maar over ophouden, de ergernis komt weer naar boven .


avatar van modern

modern

  • 10 berichten
  • 9 stemmen

Na het lezen van sommige slechte reactie's verwachtte ik eigelijk niet veel van de film.!! Maar ik vondt het wel een lekker wegkijkertje,met plezier uitgekeken.Heeft me geen moment verveeld.


avatar van JacoBaco

JacoBaco

  • 10573 berichten
  • 2405 stemmen

Dit vind ik nou echt heel weinig aan! In het begin, de circa eerste 15 minuten had ik er nog wel zin in, maar het gaat van matig naar slecht naar triest. De film bereikt het dieptepunt wanneer Sarah Miller één van de inbrekers overmeesterd met een injectienaald. Ongeloofwaardig slecht! Ongeloofwaardig goed vind ik niet erg, maar dit wel! Het acteren is over het algemeen wel aardig, maar daar houd het positieve dan ook wel mee op. Joel Schumacher wist (inderdaad) met Phone Booth echt iets goeds te neer te zetten in enkel een telefooncel. Dit scenario speelt zich alleen af in een huis, maar dit is gewoon echt kut! Ik vond er geen klap aan!


avatar van Keane1983

Keane1983

  • 1015 berichten
  • 943 stemmen

Spannende Thriller, waar je geboeid naar blijft kijken van het begin tot het einde.
Ook deze film kent zijn clische's, maar dat maakt deze film er niet minder om.
Deze film doet inderdaad een beetje denken aan "Hostage" of "the panic room".
Score is prima alsook het acteerwerk.
De film krijgt van mij een 3,5* Omdat het verhaal wel beter uitgewerkt had kunnen worden.
Ook het einde ging voor mijn gevoel net allemaal iets te soepel en te gemakkelijk.
Leuk gevonden vond ik de gesprekken tussen cage en zijn gijzelaars, die stuk voor stuk toch echt wel goed gecast zijn.
Al met al een leuke en spannende popcorn film die je zeker wel een leuke tijd gaat bezorgen (althans, dat vind ik)


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7278 stemmen

Irritant onderhoudend.

Ondanks de cast en regisseur Schumacher, excelleert Trespass in middelmatige thrillerclichés. De film weet nergens te boeien, spanning op te wekken of ook maar iets in het voordeel te doen van de kijker. Onderhoudend is deze film, over een man die zich onder een roofoverval probeert uit te kletsen, wel. Maar dan meer uit irritatie.

Matig.


avatar van Miss Lola

Miss Lola

  • 64 berichten
  • 69 stemmen

Geweldige film, alhoewel Nicholas Cage niet echt briljant was. Op de een of andere manier kijk je toch altijd naar Nicholas Cage die nooit echt overtuigend speelt. Maar gelukkig maakt Kidman alles weer goed.

Goed verhaal, goede acteurs, veel spanning!


avatar van schram101

schram101

  • 16683 berichten
  • 2293 stemmen

Past precies in het rijtje films dat Nicolas Cage de laatste tijd maakt. Nergens bijzonder, maar ook niet heel erg slecht. Het lijkt erop dat Cage dit graag doet de laatste tijd. De grote rollen krijgt hij waarschijnlijk niet meer aangeboden en dus duikt hij steeds in dit soort spul op. Soortgelijke move zien we ook bij Samuel L. Jackson.

Film is natuurlijk nergens geloofwaardig, maar hoewel dat geen groot probleem hoeft te zijn weet de regisseur het jammer genoeg nooit echt spannend te maken of de kijker te verassen. En dat is wel een probleem. Geen drama om te zien uiteindelijk maar ook eentje om weer snel te vergeten.

2*


avatar van booyo

booyo

  • 646 berichten
  • 1676 stemmen

Waardeloze film, waarin werkelijk elke scène geforceerd over kwam. Overacting tot en met. De boeven deden te erg hun best om stoer over te komen, en de slachtoffers te erg om super getraumatiseerd te zijn. De hele film is een eindeloze herhaling van zetten: beetje bedreigen, beetje praten om deze bedreigingen niet tot waarheid te laten komen, beetje ontsnappen, en de meest nutteloze flashbacks om het verhaal zogenaamd te verduidelijken. Tot slot ook nog is een uiterst slappe ontknoping, waar de een na de ander het loodje legt. Drie keer niks. 91 minuten lijkt kort, maar is op deze manier ontzettend lang.

1*


avatar van Zeriel

Zeriel

  • 1395 berichten
  • 2638 stemmen

Wat een warboel.

Nic en Nicole....!!!, ze doen zelfs hun best, maar het script is echt waardeloos. Het lijkt bijna wel of ze hun best gedaan hebben om er een slechte film van te maken. Nou gefeliciteerd, dat is helemaal gelukt.

Eigenlijk zou deze film in 20 minuten klaar moeten zijn, ze hebben echter de boel weten op te rekken tot de verplichte speelfilmlengte van bijna 1,5 uur (met de aftiteling).

Ik heb de film alleen uitgekeken omdat ik al uitgeteld op de bank lag toen ie begon.


avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10839 berichten
  • 8280 stemmen

Zeer matige thriller waarbij de acteurs mij niet echt overtuigden in hun karakters. Cage en Kidman vond ik nog mwoah, maar de boeven mogen echt terug naar de acteurschool. De verwikkeleingen herhalen zich steeds en op een gegeven moment denk je werkelijk dat de dvd in een soort van loop zit, want er wordt maar geen einde aan gebreid! De uiteindelijke 'onthullingen' vond ik ook niet erg schokkend of origineel.


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5186 stemmen

Trespass is een hele matige en oppervlakkige film. Het scenario en de dialogen zijn werkelijk om te huilen maar door het belachelijke acteerwerk heb ik me zo nu en dan best vermaakt. Nicolas Cage staat erom bekend dat hij geen enkele rol kan weigeren en ook hier laat hij zich weer van zijn slechtste kant zien maar ik vergeef het hem graag.

Hetzelfde geldt eigenlijk ook voor Nicole Kidman. Zij heeft een aantal erg goede films gemaakt en dan is dit wel een groot contrast maar toch vond ik dit qua amusementswaarde zeker niet haar slechtste film.

Het ergste zijn echter de boefjes. Vooral Cam Gigandet kan absoluut niet acteren. In Twilight en Never Back Down was hij nog net te pruimen maar als hij echt moet actereren zoals hier dan valt hij genadeloos door de mand.

De absolute troef van de film was voor mij Liana Liberato als de dochter van Cage en Kidman. Zij was al erg overtuigend in Trust en wat ze hier laat zien is weer heel behoorlijk. Ben benieuwd wat zij in de toekomst nog meer gaat brengen.

Korton Schumacher doet wat hij altijd doet. Een onderhoudende film maken die niet altijd garant staat voor kwaliteit.

Matig.


avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

Niet best. Schumacher weet ook hier net als Phone Booth een film goed op te vullen op praktisch 1 locatie, alleen werkt de film niet helemaal. Dit soort overacting en geschreeuw kan ik soms best goed waarderen, hier dus niet. Wat de weinige locaties wel als nadeel brengen is dat er gewoon teveel kansen en mogelijkheden ontstaan om iets meer te doen als politie bellen/vluchten/etc. Ik ga hier geen opsomming van maken, als je de film hebt gezien snap je denk ik wel wat ik bedoel. Verder heb ik i.t.t. sommigen geen probleem met de bochten waarin het verhaal zich wringt (al mist het wat aan spanning/opbouw erin), maar wel dat de misdadigers zo nodig een heel verhaal mee moeten krijgen, boeien doet het namelijk verre van. Uit te zitten, maar meer ook niet.

2,5*


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8585 stemmen

Een redelijk misdaad/thriller film...

Prima verhaal, maar niet echt spannend verhaal...

Redelijk acteerwerk...

Bekende acteur Nicolas Cage en bekende actrices

Nicole Kidman en Liana Liberato (Trust)...

Prima achtergrond geluid/muziek (Dolby Digital)...

Mooi HD kwaliteit...

Jammer, geen topfilm...


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3630 stemmen

Mijn god, hadden de acteurs er geen zin in? Wat een slecht, zielloos acteerwerk zeg. Zelfs van Kidman en Cage, die ik normaal toch goed te pruimen vind. Het verhaal rammelt langs alle kanten en is totaal niet boeiend gebracht, om nog maar te zwijgen over de tenenkrommende dialogen.

Gekrijs, geschreeuw en gejank. Van spanningsopbouw is er geen sprake want het is zo lomp gebracht dat een boeiende sfeer ontbreekt. De plottwists zijn verre van inventief en raken kant noch wal. Ik kreeg er zelfs hoofdpijn van, en dat lijkt me nou niet echt de bedoeling. Of dat nou door dat eeuwige gejengel en lawaai kwam of door het feit dat de personages zo dom zijn dat ze je op de zenuwen werken weet ik nog steeds niet. Zelfs Cam Gigandet, die ik echt hartstikke cute vind, kon dit niet redden.

Nu heb ik Secuestrados (2010) nog op het programma staan en ik las dat die film vergelijkingen heeft met deze film, hopelijk gaat die mij beter bevallen.


avatar van david bohm

david bohm

  • 3074 berichten
  • 3439 stemmen

Dertien-in-een-dozijn home invasion film met een verhaal dat op de achterkant van een bierviltje past. Het acteerwerk van met name Cage en Kidman is matig, gauw vergeten dit.