• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.316 stemmen
Avatar
 
banner banner

Samehada Otoko to Momojiri Onna (1998)

Actie / Mystery | 108 minuten
3,24 128 stemmen

Genre: Actie / Mystery

Speelduur: 108 minuten

Alternatieve titels: Shark Skin Man and Peach Hip Girl / 鮫肌男と桃尻女

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Katsuhito Ishii

Met onder meer: Tadanobu Asano, Ittoku Kishibe en Sie Kohinata

IMDb beoordeling: 6,7 (2.442)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Samehada Otoko to Momojiri Onna

De mooie Toshiko is op de vlucht voor haar perverse oom Sonezaki. Tijdens haar vlucht ontmoet ze de eveneens voortvluchtige Samehada die achtervolgd wordt door een bende gangsters, die nog een appeltje met hem te schillen hebben.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kinjutsu

kinjutsu

  • 1549 berichten
  • 2582 stemmen

Ik kwam vorig jaar in Japan dit Shark Skin Man and Peach Hip Girl "stripboek" tegen, bestaat uit verscheidene stills uit de film op een manga achtige manier gecompileerd. Het volgt dezelfde verhaallijn.

Erg leuk, daarom ook meteen gekocht. Ik was eigenlijk opzoek naar de poster (zelfde afbeelding op de voorkant), maar die kon ik niet vinden helaas.

Voor de liefhebbers:

1, 2, 3, 4.


avatar van wendyvortex

wendyvortex

  • 5196 berichten
  • 7268 stemmen

DVD lag al een tijdje ongezien stof te vergaren.

Vanavond toch maar eens bekeken, maar helaas viel het me allemaal een beetje tegen.

Manga afkomst komt te weinig uit de verf waardoor je naar een beetje rare typetjes zit te kijken, waarmee het moeilijk meeleven is.

Stelletje op de vlucht voor wraakzuchtige yakuza en Pulp Fiction-achtige-dialogen: allemaal vaker gezien en meestal beter.

Beetje de indruk naar een kloon van vele soortgelijke films te kijken.

Af en toe een geslaagde scene (de toilet-scene!), maar 't is allemaal te weinig en te inwisselbaar.


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12263 stemmen

Aardige film alleen iets te druk gebracht.

Acteren is aardig en actie scenes ook.

3 sterren


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Heerlijk type film dit.

Vind het genre meer komedie/misdaad dan actie/mystery zoals hier boven staat aangegeven maargoed. Fantastisch werkje met briljante typetjes. Met als uitschieter natuurlijk Yamada, vreemd maar erg grappig kereltje.

Muziek was ook prima ondersteunend, helaas was de beeldkwaliteit en ook de ondertiteling niet al te best, behoorlijk zonde maar deed verder weinig afbreuk aan de film. Had op momenten iets vlotter gemogen maar al met al zijn de geschifte personages en onzinnige dialogen genoeg om ruim 100minuten puur te vermaken.

4*


avatar van sinterklaas

sinterklaas

  • 11813 berichten
  • 3316 stemmen

Weer een erg leuke en maffe film waarbij de regiseur duidelijk zijn mosterd bij Takashi Miike heeft gehaald. Ja... de film introduceert een ex huurmoordenaar (prachtig gespeeld door Asano) die op de vlucht is voor zijn bende en in aanraking komt met die Toshiko die ook op de vlucht is voor die bende. En zo gaat het eigenlijk de hele film door. Maar saai is het absoluut niet. We worden hierin getrakteerd met typische Japanse perverse mafheid en hier en daar ook een fijne actiescenetje. Wie al helemaal geweldig was was die pop/robotachtige huurmoordenaartje Yamada

Nee, zeer geslaagde Japanse gangsterfilm. Heb me weer prima vermaakt.

3,5*


avatar van dominion

dominion

  • 4062 berichten
  • 0 stemmen

Erg leuk.

Wat hierboven staat aangegeven dat het actie/mystery is klopt voor geen meter het is inderdaad meer Komedie/Actie.

De film heeft inderdaad ook veel weg van de style van Takashi Miike met een beetje de humor van Snatch en Lock Stock en dat maakt deze film wel erg leuk.

Tadanobu Asano die ik alleen ken uit Ichi the Killer en hij speelt hier weer erg sterk.

Maar echt gestoord was deze film niet had hem wel wat gekker verwacht maar toch is het een erg geslaagde film.

De Nederlandse dvd had niet echt de allerbeste kwaliteit dus dat was wel jammer maar het heeft me maar een eurotje gekost dus dat was dan toch wel mooi meegnomen.

Heb er van genoten.

4,0


avatar van glimlicht

glimlicht

  • 108 berichten
  • 427 stemmen

Mijn 3de film van Ishii, had hier wel hoge verwachtingen van.
Ik heb gezien hoe subtiel (Taste of Tea) en gestoord (Funky Forest) de man films maken kan. Deze film moest mij weer een andere kant van hem laten zien, via een drukke misdaadfilm.

Quentin Tarantino schoot mij vaak te binnen tijdens het kijken van deze film. Ben niet zo'n grote fan van die regisseur en zijn films (behalve Inglourius Bastards dan). Maar mij is niet ontgaan dat hij zijn inspiratie uit Japanse films gehaald heeft. Zijn stijl vind ik dan misschien niet zo, die van Ishii vond ik wel te pruimen. Denk dat Yamada alleen al de vloer aanveegt met de hele Pulp Fiction cast...

Want wat is dat een gestoord personage zeg! Hij zou zijn eigen film of tv-serie moeten krijgen... Tatsuya Gashuin viel mij al op in Taste of Tea maar hierin is hij de grote ster!Jammer dat hij het loodje legt en redelijk laat in de film komt. Naast Yamada zijn er natuurlijk nog genoeg andere mafketels (die gast met de honkbalknuppel:P) maar die hebben eigenlijk niet zo veel om het lijf en bieden weinig vermaak. Acteerwerk is overigens prima in orde, iedereen kwam geloofwaardig over.

Het geluid en beeld waren ok. De muziek goed, geluidseffecten minder.
Overgangen naar scenes waren overigens ook leuk gedaan, vaak heel abrupt.

Het einde van de film was ook leuk gedaan maar zo bijzonder was het ook weer niet.
Op naar de volgende van Ishii!

*3,0


avatar van Black Math

Black Math

  • 5430 berichten
  • 1753 stemmen

Saaaai! Op Terajima met z'n bandrecorder vol teksten tijdens de overval na weinig kunnen lachen. Verder veel zitten gapen. Ben het wel eens met de kritiek dat deze film gewoon tempo mist. Jammer, want ik had er veel van verwacht van te voren. Positieve puntjes zijn de montage die behoorlijk creatief was en enkele shootouts die er gaaf uitzagen. Daar twee sterretjes voor.


avatar van VanRippestein

VanRippestein

  • 1178 berichten
  • 1052 stemmen

prettig gestoorde film die uitblinkt in script: leuke dialogen die sterk doen denken aan Tarantino. Denk aan de man die een liefde heeft voor zijn vitame-reclame-posters, en een knakker die uit het niets roept dat hij gemaskerde krijgers echt te gek vind.

Los van die aangename dialogen is het verhaal ansich ook erg leuk door de opdeling van bijna mini-films als scenes. Nadeel hieraan is dan weer wel dat de scenes los leuker en duidelijker zijn dan het plot van de gehele film, daar ontging mij het een en ander. Maar dat neemt niet weg dat ik me goed heb vermaakt met een opeenstapeling van leuke scenes.

Wat tenslotte ook afbreuk doet, zoals jeroentjuhhhhh ook al zei: de beeldkwaliteit van mijn dvd en de ondertiteling waren nogal karig. Dat zegt niets over de film zelf natuurlijk, maar jammer was het wel.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87592 berichten
  • 12835 stemmen

Ietsje minder bij herziening.

Vooral visueel vond ik het te druilerig. Nu is mijn DVD ook van droeve kwaliteit, maar als je het vergelijkt met kleurexplosies als Survive style 5+ dan valt het allemaal wat in het niet. Jammer want camera werk en editing blijven fris en leuk.

Het is vooral de cast en de comedy van Ishii die van deze film een blijvertje maken. Yamada's personage is one of a kind en blijft hilarisch. De WC scene is er eentje die je niet snel vergeet en zo zitten er nog wel wat momenten in.

Halfje eraf, al blijft het verder wel gewoon een erg leuke, grappige en vlotte film. Een goeie teaser voor het betere werk dat Ishii daarna zou maken.

4.0* en een uitgebreide review