• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.495 films
  • 12.239 series
  • 34.025 seizoenen
  • 647.800 acteurs
  • 199.139 gebruikers
  • 9.379.579 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Cabin in the Woods (2011)

Horror / Komedie | 95 minuten
2,98 2.393 stemmen

Genre: Horror / Komedie

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Drew Goddard

Met onder meer: Kristen Connolly, Chris Hemsworth en Anna Hutchison

IMDb beoordeling: 7,0 (486.253)

Gesproken taal: Engels en Japans

Releasedatum: 19 april 2012

Plot The Cabin in the Woods

"You think you know the story."

Vijf twintigers besluiten om een weekendje in een afgelegen hut te spenderen, midden in het bos. Al gauw wordt duidelijk dat de vijf - drie mannen, twee vrouwen - meer op hun bord krijgen dan een idyllisch uitje alleen. Het oplezen van een spreuk uit een dagboek leidt tot dood en verderf en allerlei bizarre gevolgen van dien.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Marty Mikalski

Holden McCrea

Jules Louden

Richard Sitterson

Wendy Lin

Daniel Truman

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van paul83

paul83

  • 1361 berichten
  • 1571 stemmen

Naomi Watts schreef:

Als ik de uitleg van jou zo zie vraag ik me juist af of jij het gesnapt hebt.

Ik heb het heel goed begrepen. Wat is mis met mijn uitleg?


avatar van Partyboooi

Partyboooi

  • 794 berichten
  • 1394 stemmen

Pff, hier valt niet veel goeds over te zeggen behalve; het moet niet gekker worden!


avatar van huiguh

huiguh

  • 429 berichten
  • 2406 stemmen

dus als je deze film slecht vind, dan heb je hem niet begrepen? Dat slaat nergens op.

ik begrijp wat het concept is, maar de uitwerking gewoon volkomen kut vind.

precies


avatar van otherfool

otherfool

  • 18519 berichten
  • 3403 stemmen

Aparte, niet in alle facetten geslaagde maar toch onderhoudende horror parodie. Wel is het jammer dat al vanaf het begin duidelijk is welke richting de film op wil, maar het concept was wel origineel en de film bij vlagen best komisch (de Japanse meisjes waren bijvoorbeeld hilarisch).

2,5*.


avatar van kathmandu

kathmandu

  • 288 berichten
  • 686 stemmen

Gaat het niet, waar heb ik nu naar zitten kijken?

Verhaal is absoluut belachelijk, het begon wel leuk maar de uitwerking later slaat compleet de plank mis. Weer zo'n 'prachtige' Hollywood film.

0.5 sterren.


avatar van rambam3

rambam3

  • 143 berichten
  • 266 stemmen

Het begint erg leuk, maar de laatste 20 minuten zijn gewoon jammer/slecht... 2 sterren


avatar van darksider

darksider

  • 9 berichten
  • 16 stemmen

belachelijke film, zonde van de tijd om die film te maken, even kijken welke dwaze nachtmerrie monster we kunnen optrommelen ,het scheelde niks of frankenstein liep héél de film ook nog even mee.

Heb halfweg de film beginnen doorspoelen . was content dat die gedaan was.


avatar van catdog

catdog

  • 1417 berichten
  • 2026 stemmen

Als je hebt lopen spoelen lijkt mij je stem niet gegrond.


avatar van wibro

wibro

  • 11590 berichten
  • 4098 stemmen

darksider schreef:

belachelijke film, zonde van de tijd om die film te maken, even kijken welke dwaze nachtmerrie monster we kunnen optrommelen ,het scheelde niks of frankenstein liep héél de film ook nog even mee.

Heb halfweg de film beginnen doorspoelen . was content dat die gedaan was.

Ik vind eigenlijk dat dit soort berichten doorgespoeld moeten worden. Hebben geen enkele toegevoegde waarde.


avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

Interessante link betreffende de monsters op het einde:
http://www.mania.com/shockorama-complete-guide-to-cabin-woods_article_134216.html


avatar van roeman

roeman

  • 285 berichten
  • 1140 stemmen

Een verloren filmavond.

Echt te belachelijk voor woorden, wat een belachelijke BBB film. Geen horror, slecht matig gore en een absoluut belachelijk plot. Nogmaals een film hoeft niet geloofwaardig te zijn (zijn de meeste films trouwens niet) maar dit slaat werkelijk alles. Ik had hem samen met mijn moeder (ook een enorme horrorfan) willen gaan kijken in de bios, door allerlei omstandigheden niet aan toegekomen, dus dan maar kijken thuis. (Goh wat zijn we achteraf blij dat we hem niet in de bios zijn gaan zien, die 20 euri hebben we mooi uitgespaard). Hapje, drankje erbij en we waren er klaar voor, deze film kreeg zulke goede reccensies etc.. Op het eind zaten we elkaar aan te kijken inclus mijn man "is dit het nou", niks verrassend eind, geen shock momenten, geen moment werd het eng en geen moment ben ik geschrokken of bang geweest. Je wist vanaf het begin af aan welke kant het op zou gaan. Ze legde het er enorm dik boven op. In de controlroom cq kelder cq ondergrondse kamers kwamen ze allemaal voorbij, zelfs de tweeling uit de Shinning, Pennywise de clown, weerwolven, bats etc...etc. Het enige echt verrassende was de cameo van Weaver, wat is die vrouw toch super. Gelukkig maar voor dat kleine puntje anders was de complete film in het water gevallen. Dus 0.5* voor de humor die wel aardig was en een 0.5* voor Weaver, meer punten kan ik er echt niet van maken.

P.s. en wij hebben het concept heel goed begrepen, we dachten dan ook echt dat op het eind een soort ode aan de horror klassiekers zou worden, maar het concept is zo slecht uitgevoerd dat je je ook afvraagt waarom zij uit de Excorsist in haar witte pyjama daar rondloopt. Niks geen ode,niks parodie, niks komedie, gewoon weg waardeloos. Zelfs de gore op het einde komt niet aan. Als je het doet doe het dan goed, maar ga niet zeggen

en allerlei bizarre gevolgen van dien
terwijl dat bizarre er absoluut niet in zit.


avatar van paul83

paul83

  • 1361 berichten
  • 1571 stemmen

Metalfist schreef:
Interessante link betreffende de monsters op het einde:
Forgot Password - Mania.com


Link is deaud


avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

Dat is jammer, gisteren werkte hij in ieder geval nog wel maar om de één of andere reden lukt deze nog wel:

Shock-O-Rama: Complete Guide to Cabin in the Woods - Mania.com


avatar van lau12345

lau12345

  • 221 berichten
  • 264 stemmen

Ik zeg er maar niets over .


avatar van djdavy

djdavy

  • 4 berichten
  • 6 stemmen

Heb de film gezien en vond hem zwak. De trailer lijkt alsof het een goeie film is ... Krijgt een 2 .. en dan is al naar boven afgerond


avatar van Nientje1980

Nientje1980

  • 113 berichten
  • 111 stemmen

Echt leuke film.

Best goede effects, en een niet zo standaard verhaal.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Je bedoelt dan de laatste 30 minuten want de eerste 60 minuten waren juist zeer standaard.


avatar van sandokan-veld

sandokan-veld

  • 171 berichten
  • 984 stemmen

Met duidelijk plezier gemaakte film, met grote liefde voor de horrorclichés, waar een grappige en redelijk frisse draai aan wordt gegeven. De gaten in het plot en het trage begin nemen we dan maar voor lief.


avatar van toetje1977

toetje1977

  • 101 berichten
  • 1123 stemmen

Eigenlijk 2 sterren voor deze maar voor de opmerking "goed gedaan, zombie arm" een halfje extra.

Voor de liefhebber deze...


avatar van MizKriz

MizKriz

  • 160 berichten
  • 155 stemmen

Een heel domme film,

met erg dom verhaal.

Kinderachtig bovendien.

Te dom voor woorden.

Totaal geen aanrader!


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11922 berichten
  • 5325 stemmen

Gelukkig is jouw bericht van een torenhoog niveau.


avatar van Leo1954

Leo1954

  • 2073 berichten
  • 2565 stemmen

Stompzinnig, ach ja horror.


avatar van Askikker

Askikker

  • 620 berichten
  • 2657 stemmen

Leo1954 schreef:

Stompzinnig, ach ja horror.

Hey Leo,

niet dat ik dit nou een giga topper vond, maar ik had van jou toch wel iets meer commentaar verwacht


avatar van cldiia

cldiia

  • 10 berichten
  • 22 stemmen

Oke het verhaal slaat niet echt ergens op nee. Maar ik moet zeggen dat ik het wel 'diepgaand' vond met die 'goden' op het einde. Ik bedoel, hoe verzin je het? Ik was er nooit opgekomen! Ik heb er rijkelijk om gelachen. Dus ik heb me wel vermaakt met de film.


avatar van Angrod_Pallanén

Angrod_Pallanén

  • 6687 berichten
  • 1042 stemmen

Echt een van de meest verfrissende, originele en simpelweg briljante films in lange tijd. Heerlijk vermaakt. Geweldig!


avatar van Dirtdiver

Dirtdiver

  • 163 berichten
  • 1194 stemmen

Lekker nieuw. Standaard horrorfilm met leuke plotwendingen!


avatar van EW101

EW101

  • 1256 berichten
  • 2284 stemmen

cldiia schreef:

Oke het verhaal slaat niet echt ergens op nee. Maar ik moet zeggen dat ik het wel 'diepgaand' vond met die 'goden' op het einde. Ik bedoel, hoe verzin je het? Ik was er nooit opgekomen! Ik heb er rijkelijk om gelachen. Dus ik heb me wel vermaakt met de film.

En dan toch nog een onvoldoende? Zo te lezen heeft de film wel zijn doel geslaagd bij jou.


avatar van VforVictor

VforVictor

  • 508 berichten
  • 561 stemmen

niets nieuws onder de zon, maar wel vermakelijk, daarom 3*


Ik had geen idee wat ik van de film moest verwachten, aangezien het enige dat ik over de film wist was dat er een pinhead achtig figuur in zit. Het begon als een standaard tiener horror slasher, maar uiteindelijk bleek de film totaal anders te zijn. Als horrorliefhebber kon ik het laatste kwartier zeker wel waarderen! duivels, weerwolven, clowns, slangen, robots, eenhoorns, zombies alles kwam voorbij. Er was ook wat nodige humor aanwezig, waaronder de japanse meisjes op de televisie en de ondergrondse loterij. Het verhaal opzich en de uitwerking krijgt van mij een 4, maar speciaal voor de monsters in het laatste kwartier +0.5 !


avatar van Richard_Voorhees

Richard_Voorhees

  • 2311 berichten
  • 2135 stemmen

Met het vermoeden dat deze film enorm overgewaardeerd werd durfde ik eigenlijk niet meteen deze film te gaan kijken, maar de lovende woorden namen maar toe, waardoor mijn interesse uiteindelijk gewekt werd. Wat een leuke film is dit geworden zeg: een aantal (saaie) kantoormannen (en enkele vrouwen) zetten een horrorfilmscenario in scene voor een onbekend "publiek". De eerste helft van de film is dan ook (bewust) een erg standaard horrorverhaal.

Het plot blijkt uiteindelijk behoorlijk origineel te zijn, voor sommigen misschien iets te vreemd, maar ik wist het zeker te waarderen. Ik heb hiervan genoten!