• 17.371 nieuwsartikelen
  • 182.564 films
  • 12.578 series
  • 34.818 seizoenen
  • 657.937 acteurs
  • 200.510 gebruikers
  • 9.471.303 stemmen
Avatar
 
banner banner

Cop Land (1997)

Misdaad / Thriller | 104 minuten / 116 minuten (director's cut)
3,30 1.480 stemmen

Genre: Misdaad / Thriller

Speelduur: 104 minuten / 116 minuten (director's cut)

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: James Mangold

Met onder meer: Sylvester Stallone, Robert De Niro en Harvey Keitel

IMDb beoordeling: 7,0 (116.490)

Gesproken taal: Engels en Georgisch

Releasedatum: 2 oktober 1997

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Cop Land

"No One Is Above The Law."

Vlakbij New York, één van 's werelds meest gevaarlijke steden, ligt de veiligste plek op aarde: Garrison, beter bekend als Cop Land. Hier wonen de hardste en de meest onderscheiden agenten van het New Yorkse politiekorps. Nog nooit is er een misdrijf gepleegd, totdat de lokale politiechef Freddy Heflin (Sylvester Stallone) te maken krijgt met een dubbele moord. Volgens rechercheur Moe Tilden (Robert De Niro) van Interne Zaken, wijst alles in de richting van de hechte gemeenschap van rechercheurs in Garrison. Politiechef Heflin ziet zich genoodzaakt de keiharde confrontatie aan te gaan met de meest geduchte tegenstander die hij zich kan bedenken: een leger keiharde smerissen onder aanvoering van veteraan Ray Donlan (Harvey Keitel). Maar is één man sterk genoeg om een leger te verslaan?

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Sheriff Freddy Heflin

Gary "Figgsy" Figgis

Lt. Moe Tilden

Joey Randone

Deputy Cindy Betts

Murray "Superboy" Babitch

Deputy Bill Geisler

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14851 berichten
  • 4668 stemmen

Sfeervol maar met een scenario waar het drama niet echt tot leven komt en ondanks de vele bekende namen vond ik het acteren ook niet heel geweldig. Ofwel vlakjes ofwel er iets te dik bovenop. 2,5*.


avatar van MOVIEMAZZTER

MOVIEMAZZTER

  • 697 berichten
  • 698 stemmen

Ondanks de grote namen viel de film mij toch wat tegen. Er wordt nogal ingezet op het neerzetten van een sinister sfeertje, maar dat gaat niet gepaard met actie. het verbergen van die superboy heeft wat klungeligs cq ondoordachts Dat de film eindigt zoals die eindigt is ook geen echte verrassing met Stalone in de rol die hij heeft.


avatar van Flavio

Flavio

  • 5012 berichten
  • 5381 stemmen

Sterk acteerwerk van een heel behoorlijke cast, maar het verhaal blijft daar wat op achter. Het is een leuk gegeven, zo'n politiestadje vlakbij NYC waar corrupte smerissen hun aangeharkte middenklasseleventje leiden, maar het is nogal simpel voorgesteld en de plot met de verstopte Superboy is maar matig uitgewerkt. Dan zit een LA Confidential om een verwante titel te noemen toch een heel stuk beter in elkaar. Die moet ik ook maar weer eens kijken trouwens.

Mangold is een degelijke regisseur maar weinig bijzonders, geen enkele film vind ik echt goed. Soundtrack van Shore vond ik ook ook belabberd, het paste gewoon niet.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11670 berichten
  • 6867 stemmen

Regisseur James Mangold levert altijd wel een basishoeveelheid kwaliteit af, al zijn het vooral de castleden die Cop Land complementeren. Harvey Keitel, Robert de Niro en Robert Patrick zijn altijd wel betrouwbare namen en zo ook hier. Onhandig dat dan iemand als Sylvester Stallone de absolute hoofdrol moet vertolken, die wel uitstraling heeft als kille agent maar minder als gevoelige man. Mangold kiest qua opmaak voor een erg troosteloze visuele richting, maar die komt slechts gemengd goed aan bod. Het is dan vooral het verhaal dat soms nog verrassend uit de hoek komt, al zijn de meeste onthullingen rondom het middenstuk uit de doeken gedaan.