• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.205 stemmen
Avatar
 
banner banner

Tell-Tale (2009)

Thriller / Sciencefiction | 92 minuten
2,73 205 stemmen

Genre: Thriller / Sciencefiction

Speelduur: 92 minuten

Alternatieve titel: Tell Tale

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Michael Cuesta

Met onder meer: Josh Lucas, Lena Headey en Brian Cox

IMDb beoordeling: 5,4 (5.419)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Tell-Tale

Gebaseerd op het klassieke verhaal van Edgar Allan Poe. Terry is een alleenstaande vader die onlangs een donorhart heeft ontvangen. Hij weet de naam van zijn donor te achterhalen en ontdekt dat deze gruwelijk is omgekomen bij een mislukte inbraak. Daarnaast ziet Terry flitsen van de dood van zijn donor en begint hij erge hartkloppingen te krijgen bij het zien van bepaalde personen. Hij ontdekt dat zijn leven groot gevaar loopt en moet op zoek naar de moordenaars van zijn donor, voordat hij op dezelfde manier eindigt als de vorige eigenaar van zijn hart.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Biosguru

Biosguru

  • 1557 berichten
  • 5096 stemmen

Op fantasy film festival gezien. Redelijk onderhoudend.


avatar van Skrean

Skrean

  • 539 berichten
  • 694 stemmen

Ik vond dit een vette film. Mooi in kaart gebracht. Wat er in de film zich afspeelt heb ik eens in een wetenschappelijk blad gelezen dus verhaal is erg aannemelijk. Ook werd het aan het einde erg spannend met een bevredigend einde. plus nog een kleine twist aan het einde maakte het compleet.


avatar van ( J )

( J )

  • 106 berichten
  • 290 stemmen

op zich leuk bedacht...maar op sommige punten erg gemakzuchtig..
alle stukjes vielen wel heel gemakkelijk op hun plek..Terry liep namelijk letterlijk tegen bijna alle daders van de moord op
verder waren de acteerprestatie's niet altijd even best,vooral de vriendin van Terry speelde met vlagen echt waardeloos...

het einde was inderdaad wel leuk bedacht...


avatar van Bubblez

Bubblez

  • 2060 berichten
  • 2502 stemmen

Ik vind dit een verschrikkelijke film. Ik wilde hem na het eerste kwartier al uit zetten, maar heb hem toch maar afgekeken. Ik vind het nogal een b-film met goede acteurs. Het verhaal is erg matig en echt niet geweldig uitgewerkt. Er is nergens een goed moment spanning en het hangt allemaal een beetje samen van toevalligheden (de bad guys rennen Terry praktisch tegen het lijf). Voornamelijk een saai, oninteressant werkje.


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12266 stemmen

Goede acteurs maar matig uitgewerkt filmpje.

Niet al te teveel spanning.

2,5 ster


avatar van TimZor

TimZor

  • 528 berichten
  • 407 stemmen

Ik had nogal me bedenkingen dat ik ongeveer een jaartje geleden las dat ze bezig waren om het het korte verhaal The Tell tale Heart van Edgar Allen Poe uit 1843 (4 a 5 pagina's lang) te gaan verfilmen als moderne Thriller. Want poe is (was) gewoonweg geniaal en de verfilmingen van zijn korte verhalen en gedichten zijn in de meeste gevallen waardeloos. maar vanavond gekeken en ik moet zeggen ik was blij verrast. Oke misschien vrij gemakkelijk in elkaar gezet en sommige scenes een beetje langdradig maar probeer jij maar eens 4 kantjes om te zetten in 1,5 uur.

Ik vondt het zeker het kijken waard en een behoorlijk redelijke poging van het verfilmen van Poe's werk.


avatar van RickZ

RickZ

  • 1329 berichten
  • 1235 stemmen

Thriller over een donorhart met een eigen leven. De film is vrij standaard en voorspelbaar. Gelukkig werd het laatste halfuur de spanning behoorlijk opgevoerd met een aantal goede wendingen, waardoor de film toch een voldoende scoort.


avatar van plompa

plompa

  • 109 berichten
  • 229 stemmen

haha einde is cool ja.


avatar van b00ts

b00ts

  • 695 berichten
  • 4601 stemmen

Aardig verhaal, maar rammelt nogal. Voorspelbaar einde. Acteurs houden ook niet echt over. Dikke onvoldoende dus. Ik heb in een opwelling twee sterren gegeven, maar das eigenlijk nog teveel. Prutsfilm.


avatar van Keane1983

Keane1983

  • 1015 berichten
  • 943 stemmen

Aardig weg kijk filmpje.

Acteerwerk is goed en onderhouden. Het verhaal kabbelt gewoon lekker door (zeker niet te langzaam), maar op het einde komen ze met een aantal leuke plotwendigen en een grappig verzonnen einde.

Ik vind het zeker geen prutsfilm. Een leuke thriller met een...tja SF tintje??Sf kon ik het eigenlijk niet noemen. Eerder bovennatuurlijk misschien.

Van mij een 3.0*


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 7005 berichten
  • 9789 stemmen

Het script zit redelijk in elkaar, met tegen het einde een paar verrassingen, maar de uitwerking laat te wensen over. De personages worden nergens interessant en het wil maar niet spannend worden. Visueel is het allemaal ook weinig bijzonder. Geproduceerd door Ridley en Tony Scott, van wie je wel iets beters mag verwachten dan dit doosnee werkje.


avatar van willemfilm

willemfilm

  • 671 berichten
  • 689 stemmen

Aparte film. Onverwachte clou. Niet top, wel boeiend.


avatar van vcrrr

vcrrr

  • 205 berichten
  • 855 stemmen

Ik sluit me aan bij willem...


avatar van mixmaster

mixmaster

  • 1288 berichten
  • 1215 stemmen

zeker wel de moeite waard om te zien , deze film heeft een leuk verhaal en goeie acteurs.

minpuntje vind ik dat de film wat te traag is , er had ietsje meer actie in moeten zitten.

vooral het einde is zeer sterk !!!


avatar van AmazingPP

AmazingPP

  • 2524 berichten
  • 1859 stemmen

Beetje spanningsloze thriller, deze film. Het gegeven is in het geheel niet slecht, maar al vaker gedaan en ook zeker beter. Er wordt goed geacteerd, maar het komt toch niet allemaal echt van de grond. Had veel meer in gezeten. 2,5 *


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12848 stemmen

Zeer matig.

Start nog wel redelijk, maar de visuele trucjes schieten al héél snel tekort en wat dan overblijft is een verhaaltje over iemand die samen met een hart een stukje persoonlijkheid erft.

Een wat te pover gegeven, zeker aangezien de film verder absoluut niet spannend, goor, eng of sfeervol is. Het is allemaal aardig standaard, voorzien van wat slecht drama en onvoldoend camerawerk.

Rond het uur was ik het een beetje beu, gelukkig dat het einde er terug wat vaart in weet te brengen. Laatste scene brengt trouwens best nog wat meerwaarde, vond het wel een fijne afsluiter.

Maar in z'n geheel absoluut niet voldoende. Ook als tussendoortje gewoonweg niet goed genoeg.

1.5*


avatar van vanzelfsprekend

vanzelfsprekend

  • 89 berichten
  • 129 stemmen

Ik kon mijn aandacht in deze film er niet bij houden.

Op het einde met de chirugische ingreep is het aardig bedacht om mij wakker te schudden.


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7281 stemmen

Crappy thriller.

Niet alleen omdat je al van mijlen ver ziet aankomen hoe het plot zich zal ontvouwen. Vooral omdat bijna alles benedenmaats is m.u.v. de acteerprestaties. Een schrale troost vanwege de belabberde dialogen en het ontbreken van welke spanning dan ook.

De 'flashbacks' beginnen al snel te irriteren, net als het flauwe drama en de belachelijke rol van Cox. De film ziet er ook nog eens uit als een goedkope TV-film.

Matig.


avatar van gatygun

gatygun

  • 324 berichten
  • 221 stemmen

De film net gezien, ik vindt de film dan ook niet echt een topper.

het is meer een drama eerste uur met hele trage dialogen. Daarna laatste 10 minuten wordt het vrijwel omgezet naar thriller maar verdwijnt hierna direct weer. De film is dan ook echter zowat afgelopen.

Je ziet het plot al kilometers ver aankomen wat echt jammer is.

Overdreven acteer werk van de hoofdrol speler wat ook duidelijk niet in mijn smaak valt

wat kun je ervan verwachten.

een man die een kind heeft met een spierziekte, zelf heeft hij een nieuw hard gekregen, moeders is vertrokken tijden geleden al, dus hij staat er alleen voor met haar. Een doktor die hem aardig vindt en dat kind er niet alleen voor wil laten staan. Zorgt zij goed voor hun, wat langzaam blijkt uit te bouwen in een relatie. Het hart blijkt echter de ouder persoon nog in zich te dragen die hem langzaam hints begint te geven/flashbacks. De rest kun je vrijwel raden.

dit allemaal zou eigenlijk de start van de film moeten zijn, maar is echter zowat de hele film, tot aan het plot aan toe. Alleen erg traag en sloom geacteert.

Er zit geen scifi gehalte in, het is meer drama die eindigd in een thriller ( laatste 10 minuten ).

Had wat kunnen zijn, maar het concept gaf eigenlijk al een doodsteek aan deze film. Heel achterhaalt iets. Niet echt iets vernieuws.

Als je hem toch wilt zien, ik had hem zowat afgezet op 30 minuten, ben nog 30 minuten blijven kijken, waardoor het einde nog maar 20 minuten duurde. Met moeite heb ik hem afgezien. Ik wou er al 2x mee stoppen.

ik geef hem dus ook maar een 1,5 voor de moeite.


avatar van skipy05

skipy05

  • 1676 berichten
  • 2700 stemmen

Goede film. Beter dan verwacht. Redelijk origineel verhaal. Josh Lucas en Lena Headey vond ik beide goed spelen.


avatar van Mosa - Bas

Mosa - Bas

  • 9 berichten
  • 6 stemmen

had me deze gisteren samen met Chloe gehuurd....

Nou wat een feest zeg ( not ) aangezien deze film me iets beter kon bekoren geef ik deze nu een 2.5 maar normaal gezien een 1.5 voor de moeite.

Zoals velen al hierboven al vermeld, een B film met A spelers.


avatar van JeroenStaarink

JeroenStaarink

  • 43 berichten
  • 622 stemmen

Vermakelijk filmpje en het einde was nog even gaaf!


avatar van Nancy1980

Nancy1980

  • 302 berichten
  • 0 stemmen

Ik vond het een goed filmpje, acteur speelt erg overtuigend, en het thema vond ik erg interessant.


avatar van Zeriel

Zeriel

  • 1395 berichten
  • 2638 stemmen

Aardig idee. Maar het oogde meer als een aflevering van een of andere TV-serie, dan als een speelfilm

Ik kon mijn aandacht er maar net (niet) bijhouden.


avatar van mandy7

mandy7

  • 487 berichten
  • 305 stemmen

Geen hoogvlieger, wel goed genoeg om hem niet halverwege uit te zetten.

Lena Headey speelt prima, en Josh Lucas... iets minder, maar nog steeds goed genoeg.

Dat hartslag effect is leuk gedaan.


avatar van DDT

DDT

  • 345 berichten
  • 7832 stemmen

Vond het wel een leuke einde


avatar van Noodless

Noodless

  • 10042 berichten
  • 6178 stemmen

Doorsnee-thriller die een goede twist op het einde geeft. Degelijk, maar geen film die zal bij blijven. 6/10


avatar van xxc

xxc

  • 296 berichten
  • 136 stemmen

Josh lucas... Heerlijk om hem in een film te zien. Hij ziet er goed uit, acteert goed, leuke lach.. wat wil je nog meer als vrouw? Ja, Josh lucas heb ik altijd al graag zien spelen.. Sweet home alabama, Poseidon, American psycho etc.

Mijn vriend had deze film al gezien en zei dat dit wel een filmpje voor mij was.. Het duurde niet lang voor dat ik hem daarna kocht. Mooie hoes.. zag er goed uit.

Maar helaas... Ik had een lekkere spannende thriller verwacht.. Helaas is het meer de drama kant op. Erg jammer, want de drama films die ik goed vind zijn op een hand te tellen. Deze zat daar niet bij.

Het is allemaal erg voorspelbaar. Als je de achterkant gelezen hebt en de eerste 10 minuten hebt gezien weet je al snel hoe het af gaat lopen.. Maar het laat zo verschrikkelijk lang op zich wachten.. 120 minuten wacht je er op, en dan eindelijk..

Leuk om een keer gezien te hebben, maar daar blijft het dan ook bij.. Helaas

Ik zit te twijfelen tussen een 2,5 en een 3, maar aangezien Josh toch wel goed acteert en erg overtuigend overkomt geef ik de film maar het voordeel van de twijfel

3*


avatar van xxc

xxc

  • 296 berichten
  • 136 stemmen

Ik lees net even mijn berichtje terug.. Ik zie dat ik 120 minuten heb geschreven, maar het moet natuurlijk 80 minuten zijn eer dat je het einde ziet.


avatar van Dreiecke

Dreiecke

  • 2768 berichten
  • 902 stemmen

Zelfs voor SF nogal ongeloofwaardig dat met een nieuw orgaan ook het geheugen van de donor meekomt. En dan het totaal voorspelbare verhaal op het laatste half uurtje na. Het boeide mij niet.
En 1 van de plotlijnen is: Vrouw wil man en koopt hem als het ware, dat was te merken en te voelen in de film. Ik bemerkte geen chemie tussen man en vriendin. Zij was een tikje berekenend en hij liet zich beetje versieren, that's it. Ik vond het kind wel goed spelen en overkomen, de man vond ik te traag spelen voor deze film, er straalde weinig van hem uit.
Ik heb het niet snel, maar de onwil om verder te kijken sloeg na een half uur al toe.
Toch afgekeken en gelukkig kwam over de helft dus nog wat spanning en gore.