Genre: Komedie / Romantiek
Speelduur: 104 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Jim Field Smith
Met onder meer: Jay Baruchel, Mike Vogel en Alice Eve
IMDb beoordeling:
6,4 (152.083)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 3 juni 2010
On Demand:
Bekijk via SkyShowtime
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot She's out of My League
"When she's this hot, You get one shot."
Kirk (Jay Baruchel), een normale jongen, ontmoet de perfecte vrouw en tegen alle verwachtingen in, valt ze ook nog voor hem. Kirk is in de zevende hemel, maar zijn gebrek aan zelfvertrouwen en zijn vrienden en familie die niet met de relatie meewerken, zijn storende factoren die een gevaar zijn voor Kirk's ''droom''.
Externe links
Acteurs en actrices
Kirk Kettner
Molly McCleish
Stainer
Devon
Jack
Marnie
Patty
Katie McCleish
Cam
Ron
Video's en trailers
Reviews & comments
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
Ja, vooral die 20 minuten vertellen heel veel over de film natuurlijk. NOT. Dat je het niet eens verder komt dan 20 minuten zegt meer over jouw concentratie niveau dan over de film die je kijkt 
El ralpho
-
- 1481 berichten
- 1092 stemmen
Standaard comedy. Zeker naar het einde toe vind ik de film meer een chickflick dan een echte comedy die ik meer in de trend van de eerste american pie films had verwacht. Het glazuur spatte daadwerkelijk van mijn tanden af, Does somebody has a bucket please? De grappen in de film komen geforceerd over en worden vaak niet doorgezet waardoor ze net niet leuk genoeg zijn. de zogenoemde 10 zag er verder degelijk uit maar ik heb mooiere actrices gezien
leuk lichaampje maar dat was het dan ook wel..de film eindigt verder precies zoals je ervan zal verwachten, uiteraard gepaard met alle clichés die daarbij horen. Neen, geen film die mij wist te verassen of bijzonder wist te vermaken. 13 in een dozijn filmpje. 2,5 sterren omdat de film wel lekker wegkijkt en voor de nodige leuke momenten. Maar écht leuk of grappig wordt deze film echter nergens.
evwi
-
- 131 berichten
- 131 stemmen
Ja, vooral die 20 minuten vertellen heel veel over de film natuurlijk. NOT. Dat je het niet eens verder komt dan 20 minuten zegt meer over jouw concentratie niveau dan over de film die je kijkt
In de eerste paar minuten zie je met 99% zekerheid wat voor film je in de kuip hebt. Een goede film is meteen boeiend, interessant of toont potentie.
Dit was bagger vanaf de eerste seconde.
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
Nou en, een film beoordelen op 20 minuten en de andere 84 minuten die je NIET hebt gezien is gewoon onzin! Dan kan je onmogelijk zeggen wat de film te bieden heeft. Dus jij beoordeelt al je films op potentie of dat het interessant is in het eerste kwartier? Dan heb je het wel erg makkelijk met films kijken, kan je zo 6 films in anderhalf uur beoordelen.
Rascal
-
- 537 berichten
- 792 stemmen
Misschien onbedoeld of juist wel, maar goede eye-opener!
Scène in het vliegtuig met fck you all! Geweldig 
DonRalph
-
- 30 berichten
- 22 stemmen
3 keer gezien en 3 keer genoten.
Zeer mooie vrouw geen orgineel verhaal maar des te min wel goed neergezet.
3,5*
ezra mendez
-
- 40 berichten
- 50 stemmen
Jay Baruchel speelt een karaktervolle rol in deze grappige film...die ondanks dat het geen orgineel gegeven is best wel op een leuke manier is neergezet.
chick is ook nice..:-)
Lurtz
-
- 105 berichten
- 579 stemmen
De hoofdpersoon is zó overdreven klungelig dat het vervelend wordt. De bijrollen zijn wel erg leuk.
Dantenious
-
- 27 berichten
- 26 stemmen
SUPER!!! is echt lang geleden dat ik zo heb gelachen bij een film. De grappen waren echt bruut. Voor de rest is het verhaal duidelijk voorspelbaar maar dat mag de pret niet drukken echt een topper!
Katharina
-
- 716 berichten
- 1052 stemmen
De hoofdpersoon is zó overdreven klungelig dat het vervelend wordt. De bijrollen zijn wel erg leuk.
Helemaal mee eens, het werd echt ongemakkelijk. Maar de bijrollen zijn fantastisch!
mrkos
-
- 1033 berichten
- 1807 stemmen
Leuke komedy met grappige momenten! Bijrollen waren zeker fantastisch, hoofdrol.. Tja ook wel, als ik een 5 was en ik zou een 10 ontmoeten en mee daten etc.. tja:P
mnrk
-
- 1876 berichten
- 1733 stemmen
Dit was weer een leuke komedie film....lekker een beetje in de stijl van de American Pie films.
Het verhaal is natuurlijk lekker voorspelbaar, maar dat maakt helemaal niets uit bij dit soort films.
De humor was gewoon leuk en er waren prima grappen in verwerkt.
Het acteerwerk was ook leuk en natuurlijk was Alice Eve erg aangenaam om naar te kijken 
De familie van Kirk was natuurlijk helemaal geweldig 
brabusRUS
-
- 1628 berichten
- 2810 stemmen
Moodle
Verwachte een leuk film, maar niet bijzonder filmpje. Deze film bleek meer dan dat te zijn, namelijk een geweldige komedie.
Ik vind dit genre altijd erg vermakelijk. Jay Baruchel is echt geweldig. Hij zet een prachtige rol neer als power-nerd. Ook was ie grappig, zoals de 'restaurant-scene'. Maar ook de bijrollen waren erg goed, zoals de broer van Kirk. Stainer vond ik een geweldige toevoeging aan deze film. Elke scène waar die in zat was het raak met de grappen. En natuurlijk Alice Eve. 'Strak lijfie, dikke tieten en blond. Heerlijk'
Als je deze genre leuk vind, dan ga je deze film helemaal geweldig vinden.
rotjuh
-
- 100 berichten
- 77 stemmen
In tegenstelling tot wat voorgangers vond ik dit een erg bijzondere film.
Hij was bijzonder omdat het echt een innemende komedie is.... denk dat je al heel snel een feel good gevoel hebt en zeker aan de film overhoud.
De film is bijna een soort sprookje maar dit keer een prins die op een princes valt en wat dan ook nog eens de onzekere kanten van de mannen toont(ja dames die hebben wij) zonder het een echte vrouwen film te maken.
Sterker nog..... eerder een mannen film met een knipoog.
Zeker gaan kijken en hoop dat je er net zoveel plezier aan hebt als wij hadden.... 5 sterren! zeker voor dit genre
Threeohthree
-
- 5557 berichten
- 2933 stemmen
Vind hem behoorlijk standaard anders, net zo voorspelbaar, grappig, gecarameliseerd en cliché als elke andere romcom.
Bandito
-
- 7 berichten
- 20 stemmen
Geweldige komedie, ik heb op de grond gelegen van het lachen.
Deze film is echt 4 sterren waard en als je hier niet om kan lachen....dan heb je geen gevoel voor humor.
Actarus
-
- 502 berichten
- 2284 stemmen
Héérlijk filmpje met minder bekende acteurs, maar deze spelen het spelletje zó charmant dat je anderhalf uur met een smile op je gezicht zit te kijken...
Voor een fijn romantisch komisch avondje is deze altijd geslaagd...je gaat jezelf écht beter leren appreciëren en jezelf eerder een tientje geven dan een 6 
Friday the 13 th
-
- 2558 berichten
- 2023 stemmen
Vermits ze constant in de film elkaar punten en scores willen geven, zal ik het dan ook maar doen. Een 3 omdat het gewoon een leuk, maar erg simpel en cliché filmpje is. Cliché in al zijn facetten. Zeker de personages (een holbewonerfamilie, seutige vriend, bitchige beste vriendin van de hoofdrolspeelster, jaloerse ex...).
Het plot is wat te simpel om een film van 104 minuten te vullen, op het einde had ik het gevoel dat het verhaal wat op was.
Toch nog een leuk filmavondje hiermee gehad. Op de dvdkaft stond evenwaardig aan The Hangover, maar met The Hangover heb ik toch wel 100 keer meer moeten lachen. Geen originele vondsten of grappen hierin gezien, maar alles bleef lekker ontspannend en leuk, vandaar de voldoende.
benthe
-
- 470 berichten
- 267 stemmen
Het eerste uur al gekeken maar was iets te hyperactief om verder te kijken, maar als ik al moet zeggen, dat eerste uur was niet heel bijzonder. Van de week gewoon vanaf het begin, overnieuw, alleen, kijken hoe ie helemaal is.
Grizzly3030
-
- 49 berichten
- 513 stemmen
Ben zeker geen grote comedyfan, maar deze film wist me te pakken. Grappen zijn redelijk, maar met name de personages waarmee je echt mee kan leven grijpen je! Leuke en tegelijkertijd lieve film.
rotjuh
-
- 100 berichten
- 77 stemmen
Heb hem inmiddels 4x gezien.... nog steeds 5* waard naar mijn mening.
Lekker genieten van een lekkere komedie/feelgood movie
jazzzz
-
- 579 berichten
- 870 stemmen
Slechte film. Slecht acteerwerk, geen een keer moeten lachen. Dat dikke mannetje komt totaal niet uit de verf en dit moet een komedie voorstellen? Ik weet van mezelf dat ik een goed gevoel voor humor heb, dit slaat gewoon nergens op.
mr_erp
-
- 163 berichten
- 1756 stemmen
@ rotjuh.
Ik zou zeggen doe wat met je leven 
Je gaat deze matige film toch geen 4x kijken in hoogstens een paar maanden tijd..
Al moet ik wel zeggen dat Alice Eve er zeker mag wezen 
Maar voor de film hoef je het iig niet te doen.
merijn82
-
- 1931 berichten
- 460 stemmen
En ja hoor ik moest er weer eens een keer aan geloven.. een romcom! Ik kijk ze nooit 'vrijwillig' zeg maar en ik probeer er ook niet meer dan 1 per jaar te kijken. Dat trek ik gewoon niet. Na het zien van deze flauwe film weet ik weer waarom.
Want wat lag de (zeurderige) boodschap van She's out of my League er weer dik bovenop zeg. Dat geleuter met die vijfjes en tienen, alsjeblieft zeg. Een beetje subtiliteit was weer ver te zoeken. Verder gewoon totaal niet grappig. O wat leuk zeg, een spermavlek in zijn broek hahaha of nee z'n ballen scheren, hoe komen ze er toch op!
Nou vooruit de scene in het vliegtuig kon ik nog wel waarderen, maar daar blijft het dan ook wel bij. Ook was het allemaal wat ongeloofwaardig natuurlijk. En tot slot kon je het hele verhaal alweer van te voren inkleuren en had ik tijdens de film de hele tijd het idee van: heb ik deze al niet eens gezien? De originaliteit was weer ver te zoeken zeg maar.
Het is een beetje flauw misschien om te stemmen, omdat er maar zeer weinig films in dit genre zijn die ik kan waarderen. Maar ik doe het toch. 1,5*, omdat de acteurs nog wel oke waren en ik het wel prima vind om eens niet naar altijd dezelfde gezichten te kijken.
rotjuh
-
- 100 berichten
- 77 stemmen
@ rotjuh.
Ik zou zeggen doe wat met je leven 
Je gaat deze matige film toch geen 4x kijken in hoogstens een paar maanden tijd..
Al moet ik wel zeggen dat Alice Eve er zeker mag wezen 
Maar voor de film hoef je het iig niet te doen.
Ach het is maar wat je met een leven doet.... jij vindt de film matig ik vind hem gewoon erg leuk... is een chronisch probleem bij meer forum gangers hier... hebben evenveel mening over de mening van een ander als over de film waar het over gaat.
Kijk naar een film... vindt hem goed, vindt hem waardeloos maar laat andermans mening in hun waarde
Zeriel
-
- 1395 berichten
- 2639 stemmen
Een echte zaadfilm, waarin alleen debielen figureren. Als je dat accepteert is het nog best onderhoudend. Mannen zijn ontzettende sukkels. Er is één mooie vrouw waar iedereen omheen stuntelt. Het vertrouwde Hollywood recept.
Pluspunt is dat zelfs de grootste loser, nog gunstig afsteekt tegen de labiele dombo's in dit soort films.
NightSpirit
-
- 264 berichten
- 0 stemmen
Leuke komedie! Zo mogen ze er meer komen!
@ Zeriel, die zit wel. Maar ik hou hier toch wel van!
4*
Leo1954
-
- 2073 berichten
- 2565 stemmen
Grappige 13 in een dozijn film, dat ergerde me ook niet. Gewoon een lekkere lieve niksnut van een film.
Het laatste nieuws

Top 10 van Netflix: déze tien films worden nu goed bekeken

'Outlander'-serie 'Blood of My Blood' snel te streamen op HBO Max

Avonturenfilm 'Seven Years in Tibet' is binnenkort te vinden in het Netflix-aanbod

Mysteryklassieker 'The Da Vinci Code' met Tom Hanks vrijdagavond op televisie
Bekijk ook

No Se Aceptan Devoluciones
Komedie / Drama, 2013
18 reacties

The Girl Next Door
Komedie / Romantiek, 2004
460 reacties

Pillow Talk
Komedie / Romantiek, 1959
60 reacties

Middle Men
Misdaad / Drama, 2009
78 reacties

Born to Be Blue
Muziek / Biografie, 2015
22 reacties

De-Lovely
Drama / Muziek, 2004
20 reacties
Gerelateerde tags
luchthavenex-boyfriendex-girlfriendconfidenceijshockeyromantische komediebeste vriendindatinginsecurityairport security group of friendsopposites attractunlikely loverstwenty somethingduringcreditsstingereccentric familypittsburgh, pennsylvaniafamily disapprovalparty plannerhot girlnice guypittsburgh penguinsgorgeous blondeex-girlfriend comes backdating advicemeeting the parents
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








