• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.204 films
  • 12.223 series
  • 33.998 seizoenen
  • 647.352 acteurs
  • 199.060 gebruikers
  • 9.374.845 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Man Who Came Back (2008)

Drama / Western | 112 minuten
2,52 44 stemmen

Genre: Drama / Western

Speelduur: 112 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Glen Pitre

Met onder meer: Billy Zane, Sean Young en Eric Braeden

IMDb beoordeling: 4,9 (968)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Man Who Came Back

Wanneer voormalige slaven in staking gaan op de plantage van rechter Duke, breekt de hel los. De wet, in de vorm van Amos en Ezra, heeft Duke in zijn zak. Reese Paxton, een blanke grondbezitter, kiest de zijde van de slaven en daardoor vindt er een opeenvolging van gebeurtenissen plaats, waardoor Paxton zijn familie moet verlaten en in de cel belandt en de slaven overgelaten worden aan de grillen van Ezra's bende. Velen worden gedood, inclusief de vrouw en de zoon van Paxton. Als deze laatste vrijkomt, wil hij snel wraak nemen en nu krijgt hij de hulp van de voormalige slaven.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Barfly

Barfly

  • 1873 berichten
  • 1749 stemmen

Zo subtiel als een rol prikkeldraad, deze film. Dat kan aardig zijn, maar in dit geval is het geweld zo excessief, tegen het ranzige aan.

De film mislukt omdat de acteurs zeer matig zijn, het verhaal zeer voorspelbaar verloopt.

Geen moment zit erin waarin je hoop krijgt op beter. Naargeestige rommel.

0,5*