• 15.803 nieuwsartikelen
  • 178.307 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.376.945 stemmen
Avatar
 
banner banner

Confessions of a Shopaholic (2009)

Komedie / Romantiek | 104 minuten
2,78 877 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 104 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: P.J. Hogan

Met onder meer: Isla Fisher, Joan Cusack en John Goodman

IMDb beoordeling: 5,9 (88.192)

Gesproken taal: Fins en Engels

Releasedatum: 12 maart 2009

Plot Confessions of a Shopaholic

"All she ever wanted was a little credit..."

Rebecca Bloomwood (Isla Fisher) is een jonge vrouw die samen met haar beste vriendin in een flatje woont. Ze heeft een saaie baan en vindt dat ze niet genoeg betaald krijgt. Dat is niet handig, want Rebecca heeft een koopverslaving. Naast deze verslaving die haar veel geld kost, moet ze ook nog eens tal van achterstallige rekeningen betalen. Ze weet niet meer hoe ze er mee aan moet, tot ze een betere baan krijgt als financieel journalist in New York.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Rebecca Bloomwood

Luke Brandon

Jane Bloomwood

Graham Bloomwood

Edgar West

Ryan Koenig

Alicia Billington

Drunken Lady at Ball

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Roos-_-

Roos-_-

  • 69 berichten
  • 39 stemmen

Wel een leuke film. Leuk gemaakt maar had er eigenlijk wel wat meer van verwacht. Geen saaie film maar ik ben het wel met jan eens dat er weinig diepgang in zit of verassende momenten.


avatar van breedbeeld

breedbeeld

  • 466 berichten
  • 615 stemmen

Pluim voor de casting.Voor hetzelfde geld, of wat meer, casten ze Amy Adams voor Rebecca Bloomwood, maar dat zou het evenwicht teniet gedaan hebben.Isa Fisher is perfect voor deze rol.

Alles is bekend in dit genre maar als het goed gedaan is krijg je toch een leuke kijkervaring. En deze film is meer dan gemiddeld gedaan.

Goede vaart , leuke caracters met een hele leuke cast , script OK en in the mood zeg ik 3.5


avatar van michelmoviefan

michelmoviefan

  • 39 berichten
  • 347 stemmen

Ik maak er drie sterren van omdat de film zo lekker begint en omdat Hugh Dancy en Kirsten Scott Thomas erin zitten maar halverwege gaat de film wat mij betreft volledig door de hoge hakken. Twee prachtige Britse acteurs in een Amerikaanse pulpfilm (2e helft).


avatar van LOTR-lover

LOTR-lover

  • 937 berichten
  • 908 stemmen

Eh, nee, net niet...

1,5*


avatar van alec

alec

  • 246 berichten
  • 245 stemmen

Grappige film met een half neurotische Fisher, die wellicht ook door Lindsay Lohan had kunnen worden gespeeld.

De film heeft meerdere plots wat het interessant maakt, de humor en de timing is prima in orde. Kleine hilarische rollen zijn weggelegd voor Wendie Malick, Clea Lewis en John Lithgow.

Een *3.5


avatar van xIrisss

xIrisss

  • 21 berichten
  • 68 stemmen

Ik vind Isla Fisher een goede actrice en ik vond deze film hilarisch! Natuurlijk is er niet echt een goed verhaal, maar dat verwacht je toch ook niet?

Oja en mooie kleding.


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Wel geinig...opzich..

Typische vrouwen-only film, hoop problemen stapelen zich op, komen tot een uitbarsting maar natuurlijk eindigt het allemaal weer goed.

Totaal niet iets wat ik normaal kijk of ooit dacht te zou gaan kijken, maar het was best te doen nog.

Af en toe iets waar ik wel om kon lachen, vaak waren het te veel flauwe stomiteiten, maar het geheel was best nog wel leuk.

2.5*, nu maar weer een horror film


avatar van Keina

Keina

  • 13 berichten
  • 5 stemmen

Tsja, 2 sterren...

Ik had te hoge verwachtingen. Er zaten te veel grappen in, die je al zag aankomen of flink aangedikt waren. Hoofdrolspeelster vond ik meteen al irritant en overdreven, grappig willen zijn en dat lukt vervolgens niet. Later kakte dat gelukkig in, maar ook de verhaallijn. Te veel verhalen willen vertellen en vervolgens niet goed toelichten of genoeg laten zien.

Wel een leuke film voor de jonge meiden, maar dan vind ik het financiële verhaallijn weer niet passen.

Net niet dus... jammer!


avatar van Mlis

Mlis

  • 214 berichten
  • 188 stemmen

Leuke film om eens gezien te hebben. Ik had het boek gekregen voor mijn verjaardag, dus nu moest ik de film wel zien. Maar het boek is beter dan de film (zoals bijna altijd).

Maar grappig is de film wel.


avatar van Norma

Norma

  • 3463 berichten
  • 5088 stemmen

In tegenstelling tot de vlotte, zelfstandige jonge vrouw met een kooptic die de Rebecca Bloomwood uit de boeken is, is Isla Fisher's shopaholic een naïef, onnozel en voortdurend hysterisch gillend kind. En wég is het feest der herkenning wat de boeken zo leuk maakte.

Waar zeker de eerste delen van de serie fijntjes uitnodigden tot enige zelfreflectie bij de lezers slaat de film deze plank helemaal mis, want alle personages en situaties zijn veel te veel over the top om ook maar enigszins realistisch over te komen. En dat is jammer, want menige situatie uit de boeken moet veel vrouwen toch pijnlijk herkenbaar voorkomen. Been there, done that, zal ik maar zeggen.

Maar de film volgt ook qua verhaallijn de boeken niet, er zijn alleen wat elementen uit geplukt, helaas zonder succes. Op zichzelf staand is het misschien nog een aardig filmpje voor de liefhebber van veel gegiechel en gegil om mooie schoenen en een mooie man, maar als het tot leven brengen van de boekenserie is het totaal niet geslaagd.

En voor wie toch tot kopen van de dvd over wil gaan: do you really need this?


avatar van *stella*

*stella*

  • 38 berichten
  • 79 stemmen

Ik had er meer van verwacht.. het ging vooral over haar schulden. Toch wel 3*


avatar van otherfool

otherfool

  • 18519 berichten
  • 3403 stemmen

Lang zo slecht niet als gevreesd.

Het vrouwtje verslindt de boeken dus in al mijn goedheid wilde ik best meekijken, ondanks dat dit typische neuzelonderwerp (The Devil Wears Prada, Sex & the City) normaliter m'n nekharen recht overeind laat staan.

Maar ziedaar; Fisher is best een vlotte madam (beetje kruising tussen Lindsay Lohan en Amy Adams) en zowaar gaat het niet (alleen maar) om het vereren van weer eens een onnozel stukje stof, maar om romantiek, vriendschap en selfcontrol. Oke, nog steeds behoorlijk suf, maar begrijp dat ik het ergste van het ergste had verwacht.

Mode blijft natuurlijk iets volstreks irrelevants, en 'Confessions' volgt de formules van een romcom wel erg braafjes op, maar echt vervelend werd het nergens. En nu weer over naar zaken die er wel toe doen.

2*.


avatar van Zizzo

Zizzo

  • 456 berichten
  • 1547 stemmen

meer een vrouwen ding denk ik, maar was licht vermakelijk. Gelukkig is Isla Fisher een schatje anders had deze film voor mij toch anders uitgepaky. de film deed me veel denken aan the devil were's prada wat ik wel een goede film vond. verhaal is ok net als het acteer werk en camera werk. niet veel bijzonders maar niet slecht.


avatar van El Stino

El Stino

  • 6 berichten
  • 38 stemmen

Een wanstaltige vertoning met het slechtste acteerwerk ooit vertoond!


avatar van dragonmaster

dragonmaster

  • 335 berichten
  • 332 stemmen

irritante baggerfilm : totaal voorspelbaar. alleen geschikt voor vrouwen.


avatar van laluna1971

laluna1971

  • 17 berichten
  • 60 stemmen

Gewoon een leuke film. De verhaallijn van de boeken wordt niet gevolg. Slechts kleine uit z'n verband getrokken stukje.

Maar gewoon onderhoudende film. Het boek was echter leuker.

Wel lekker einde, zoals dat hoort in dit soort films


avatar van getyourchucks

getyourchucks

  • 117 berichten
  • 1005 stemmen

Isla Fisher is echt voortreffelijk gecast voor deze rol! Vermakelijke film, ja zelfs de aanwezige mannen lachten mee.


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

Ik had toch wel een andere voorstelling van deze film. Erg overdreven acteerwerk en een hoop drukte. Had helemaal niet gehoeven. Hoewel ik niet altijd eens ben met opmerkingen bij andere films dat het een vrouwenfilm is vind ik dat bij deze toch wel. Of nog beter gezegd het is een meidenfilm.


avatar van skipy05

skipy05

  • 1676 berichten
  • 2700 stemmen

Geen slechte film , Hij viel me toch een beetje tegen. Ik vond het soms iets te overdreven. Verhaal is nogal voorspelbaar. Isla Fisher speelde redelijk goed.


avatar van 13woutie13

13woutie13

  • 4384 berichten
  • 0 stemmen

Aardige film, meer niet.

Acteerprestaties van Isla Fischer waren wel oke.

Verder altijd wel leuk als er iets van Romantiek in het verhaal zit, daarom 2.5*


avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

Dat de film leuk zou zijn verwachte ik wel met Jerry Bruckheimer als producer (van de Pirates of the Carribean reeks en de CSI-series op tv).

De film is bekijkenswaardig, of je nou van mode houd, of dat mode niet echt bij je 'interests' behoort, zoals bijv. bij mij. In tegenstelling tot de andere soortgelijke films (confessions of a hollywood starlet, confessions of a sociopathic) heeft deze film mij meerdere malen op erg leuke wijze verrast (weliswaar met kleine dingen, maarja). De film heeft ook wat meer humor erin en ook zeker originele momenten.

het acteerwerk van Isla Fisher (Rebecca Bloomwood) is uitstekend, en maakt de film nog leuker. Hugh Dancy (Luke Brandon) had er naar mijn mening op sommige momenten wat meer gevoel in mogen leggen, maar voor de rest heb ik niet veel op de cast aan te merken.

Voor mensen die van romantische komedies houden, een must-see.


avatar van Veruca

Veruca

  • 250 berichten
  • 141 stemmen

Een typische chickflick, en ik ben er dol op!


avatar van Mlis

Mlis

  • 214 berichten
  • 188 stemmen

Wat ik overigens wel jammer vind: waarom doet Elinor niet mee???????

Ik dacht meteen aan Meryl Streep toen ik het boek aan het lezen was, jammer dat zij alleen genoemd wordt. Dat had het niveau van de film zeker wat omhoog gebracht, nu is het een bij elkaar gerommeld verhaal. Er zit zo weinig van het boek in, erg jammer. Daaraan tegen zitten er wel veel grappige stukjes in de film dat is een geluk.

Wat ik ook gek vind is dat alles in Amerika is, terwijl de boeken over London gaan en papa en mama in London wonen. Nu ineens zijn ze Amerikaans hm ok? En Suze en Tarkie, dat had ik ook meer aan bot mogen komen.


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7281 stemmen

Nope.

Het is erg lastig mee te voelen met het hoofdpersonage. Ze gaat immers liegend en schuldenmakend door het leven. En wil je dan de kijker boven de 15 alsnog meekrijgen, moet je wel met goede grappen komen.

Verder dan 3 keer grinniken zat er helaas niet in. Wat Goodman en Lithgow in deze drol te zoeken hebben is mij een raadsel. Zelfs naar romcom-begrippen is dit beneden alle peil.

Geen leuke characters, geforceerde grappen en een uiterst zwak verhaaltje.

Slecht.


avatar van Tjurk

Tjurk

  • 76 berichten
  • 0 stemmen

ik vind haar er nou niet echt 'fashionable' uit zien in de film. ze wikkelt zich gewoon in alle kleuren van de regenboog.


avatar van nele

nele

  • 225 berichten
  • 267 stemmen

Had er hoge verwachtingen van, maar vond hem eerlijk gezegd nogal tegenvallen. Het concept was goed, maar de uitwerking iets minder. Isla Fisher acteert nogal "overdreven" en de film was vrij onrealistisch.

Wel eens leuk om te zien, maar niet voor een 2e keer t bekijken.


avatar van Fatti

Fatti

  • 51 berichten
  • 59 stemmen

Ik heb deze film al een aantal keer gezien en ik ben echt verslaafd aan shoppen geworden.


avatar van Epitaph

Epitaph

  • 466 berichten
  • 3439 stemmen

Krappe voldoende, alleen jammer dat de leukste (voor een komedie) momenten tijdens de aftiteling komen.


avatar van DeCol

DeCol

  • 7009 berichten
  • 3023 stemmen

Dikke meevaller!

Beetje genoodzaakt mee moeten kijken met mijn vriendin en moeder, maar het viel reuze mee. Het eerste kwartier speelde ik liever een spelletje op mijn iPod, maar daarna werd ik toch wel geïnteresseerd. Het verhaal gaat natuurlijk helemaal nerges over, maar ik kon er nog aardig om lachen. Ik heb het boek niet gelezen dus ik kan niet echt oordelen over hoe Rebecca Bloomwood hier eigenlijk zou moeten worden gepresenteerd, maar Isla Fisher is in mijn ogen een hele goede shopaholic. Verder zo voorspelbaar als het maar zijn kan. De oplossing die op het laatste wordt gebruikt had op het begin natuurlijk al gebruikt kunnen worden. Tenslotte was de click tussen Rebecca en Luke duidelijk aanwezig.

2,5*


avatar van Fran

Fran

  • 1953 berichten
  • 1732 stemmen

Het verhaal van deze film is dertien in een dozijn en heel voorspelbaar. Het gebruikelijke standaard romcomverhaaltje nu in een modesausje. Toch vond ik dat er wel 1 goede boodschap in zat nl hoe mensen tegenwoordig met krediet omgaan en alleen maar kopen, kopen, kopen. Hierdoor kreeg de film toch iet wat diepgang .... klein beetje ....

Maarrrr ... aangezien we met een nieuwjaarskater op de bank zaten was dit eigenlijk wel een perfect filmpje voor ons op dat moment. Als je een makkelijke wegkijker wil zien dan zit je met deze film goed. En het verhaal is gewoon leuk om naar te kijken.