• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.059 acteurs
  • 198.998 gebruikers
  • 9.371.622 stemmen
Avatar
 
banner banner

Hotel for Dogs (2009)

Komedie / Familie | 100 minuten
3,00 258 stemmen

Genre: Komedie / Familie

Speelduur: 100 minuten

Alternatieve titel: Hondenhotel

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Thor Freudenthal

Met onder meer: Emma Roberts, Jake T. Austin en Don Cheadle

IMDb beoordeling: 5,5 (26.252)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 18 februari 2009

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Hotel for Dogs

"No stray gets turned away."

Wanneer de energieke broer en zus Andi en Bruce terechtkomen in een pleeggezin waar een streng 'geen huisdieren'-beleid wordt gevoerd, moet de bijdehante Andi snel een nieuw thuis voor hun hond Friday zoeken. Ondanks waarschuwingen van de sympathieke maatschappelijk werker Bernie om uit de problemen te blijven, gaan de kinderen op zoek en ontdekken een vervallen hotel. Vervolgens maken ze er een een perfect thuis van voor Friday en nog een aantal zwerfhonden, waarbij ze het risico lopen gescheiden te worden als ze gesnapt worden. In een mum van tijd hebben de kinderen het oude hotel omgetoverd tot iets magisch: een thuis voor de honden én voor henzelf.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van skipy05

skipy05

  • 1676 berichten
  • 2698 stemmen

Viel toch een klein beetje tegen. Ik had mijn verwachtingen niet te hoog gelegd. Het is een tipsy cliché verhaal. Soms nogal naar de belachelijke kant. Verhaal kan er wel met door.


avatar van Kuwiel

Kuwiel

  • 221 berichten
  • 249 stemmen

Leuke familie film voor ff tussen door . goed gespeeld. Heb mij goed vermaakt !!


avatar van ronanskie

ronanskie

  • 2 berichten
  • 82 stemmen

leuk bedacht ik vindthet altijd zo knap met de honden


avatar van soom

soom

  • 24919 berichten
  • 2751 stemmen

Friday..

Nog een beetje nasniffend vanwege Pinocchio, die ik eerder op de zondag gezien had, (13 december), ging ik Hotel for Dogs kijken. Een typisch Amerikaanse film, natuurlijk, dus ook lekker sentimenteel en één ongepaste Amerikaanse grap er tussendoor, maar toch ging ik ook hier weer plat, ik kon er gewoon niets aan doen dat ik aan het einde weer tranen uit m'n ogen moest wrijven.

Emma Roberts was leuker met Alex Pettyfer in Wild Child, al is het niet moeilijk om de vergelijking te trekken met tante Julia. Al heeft ze nooit de tandpasta glimlach in petto voor ons die tante Julia wel had, ik zie het eigenlijk een beetje somber in voor miss Roberts, en ik kan duidelijk een leven in de eeuwige romcom hoek zien, voor haar. Waar niets mis mee is, maar misschien is Emma wel een goede tegenspeelster voor een actieheld. Ik ben benieuwd of ze naar me luistert, het zal wel niet.


avatar van domuslucis

domuslucis

  • 49 berichten
  • 169 stemmen

De kinderen hebben er van genoten. Een gezellige film met veel actie


avatar van kanjertje

kanjertje

  • 522 berichten
  • 585 stemmen

Hele leuke familiefilm

3


avatar van Fran

Fran

  • 1953 berichten
  • 1732 stemmen

Wat een leuke kinderfilm is dit. Lekker overdreven en sentimenteel zoals het hoort bij een kinderfilm. We hebben eigenlijk met het hele gezin (inclusief de honden) gespannen zitten te kijken hoe deze film af zou lopen.

Al die schattige honden is al een genot om naar te kijken (ik ben bijvoorbeeld helemaal verliefd op die grote hond die moest janken toen het gordijn dicht was) maar je leeft ook helemaal mee met broer en zus. En wat een leuk happy end. Dit is echt een aanrader voor het hele gezin !


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 6986 berichten
  • 9780 stemmen

Vermakelijke maar nogal vergezochte en qua sentiment dik aangezette jeugdfilm. Leuk vormgegeven, met een aantrekkelijke cast en een enorme verscheidenheid aan onweerstaanbare honden. Leuk zolang het duurt, maar naar het einde toe wordt alles wel heel erg zoet en voorspelbaar. Lisa Kudrow en Kevin Dillon zijn vermakelijk als foute pleegouders.


avatar van pumpking

pumpking

  • 442 berichten
  • 0 stemmen

I think we're in deep shit.. Allemaal leuke grappen voor kinderen de film opzich valt wel mee.


avatar van Freckles

Freckles

  • 488 berichten
  • 544 stemmen

Morgen avond op Prime Family.


avatar van Decec

Decec

  • 6741 berichten
  • 8583 stemmen

Ik vond een leuke familie honden film...

Heel grappig over honden....

Wel bekende actrice Emma Roberts speelt goed...

Goed verhaal...

Prima acteerwerk...


avatar van puckb96

puckb96

  • 1849 berichten
  • 0 stemmen

Leuke film voor dierenliefhebbende kijkers. Heel wat leuke humor en ook schattige honden


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4082 stemmen

Het aanstekelijke acteerwerk van de jonge cast, de leuke gadgets, de goed getrainde, schattige, en leuke honden verhullen erg makkelijk dat we hier eigenlijk te maken hebben met een erg simpel kinderfilmpje en een welbekend einde van de film.

3*


avatar van Noodless

Noodless

  • 10040 berichten
  • 6176 stemmen

sluit me volledig aan bij rep_robert 6/10


avatar van Spetie

Spetie

  • 38871 berichten
  • 8146 stemmen

Redelijke film dit.

Ik houd zelf niet zo van dit soort films, maar aangezien de ander gezinsleden er wel erg gek op zijn, zie ik dit soort films ook wel eens.

Tja en hoewel de film natuurlijk van begin tot eind precies zo loopt als te verwachten valt, is deze film nog wel te doen. De cast is redelijk, maar vooral de diverse soorten honden zijn alleraardigst. Ook de uitvindingen voor de honden zijn, hoe ongeloofwaardig ook, op zich best leuk verzonnen.

Al met al is het uiteindelijk dus een redelijke film. Mierzoet en voorspelbaar, maar wel met enthousiasme gemaakt, al levert dat uiteindelijk nog geen goede film op.

2,5*


avatar van ibendb

ibendb

  • 5036 berichten
  • 3214 stemmen

Matige kinderfilm.

Laat ik het zo zeggen: De honden acteerden beter dan de twee kids.

Maar ik heb me toch vermaakt en sommige scenes waren nog eenbeetje ontroerend / hartverwarmend. Maar toch is er weer een amerikaans zoetsappig einde. Oké het is voor kinderen, maar konden ze er niet voor zorgen dat de film ook leuk is voor het oudere kind?

Niet zo goed. 2.5*


avatar van pieterTk

pieterTk

  • 171 berichten
  • 2113 stemmen

Matig, matig, verschrikkelijk.... Zeer teleurstellend, maar dat weet je zogauw dieren gaan praten...

2*


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

Ik had hem al eens gezien. Maar hij was weer op Duitsland. Maar eigenlijk gewoon een film om één te keer te zien meer niet. Het wemelt van de hondenfilms, maar er zijn er toch maar een aantal die ik echt leuk vind. Honden zijn wat gemakkelijker te trainen. Misschien dat ze een Nederlandse versie kunnen maken en dan hier opnemen, alleen dan met katten, want die lopen hier volop rond.

Ik vind dit niet echt een familiefilm maar eerder een avontuurlijke jeugdfilm. Het begint als een soort Benji-film, wat dan wordt uitgebreid met meerdere honden en nog wat jongelui. De honden-opnamen zijn in het begin nog wel aardig om te zien maar richting het eind wordt het al te erg met al die rennende honden. Verder toch eerder een dramafilm dan komische film. Al die uitvindingen vond ik ook wel wat overdreven. De film is er niet veel slechter of beter op geworden dan de vorige keer. De jeugd zal het wel leuk vinden en je mag hopen alle honden in de film ook. Kleine 3.0


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11364 berichten
  • 6689 stemmen

Mwa.

Niet een al te beste kinderfilm dit. Alleen gekeken vanwege het verhaal dat me wel lag en Emma Roberts, die toch wel weer redelijk acteert hier. Het verhaal zelf is ook duidelijk naar kinderen gericht, maar met wat thema's erin geplaatst.

Het hondenhotel is best leuk gebracht, en best leuk ingericht. De dinerscene van de honden is bijvoorbeeld best een leuke scene. Helaas weet de film niet echt te boeien en blijft het kinderlijke hieraan wat vervelen. Ook het einde voelt een beetje misplaatst aan.

Simpele film met wel een leuk idee, maar wat zeker wat beter uitgewerkt had kunnen worden. Als je met iets origineels kan komen, moet je er volledig voor gaan. En deze film lijkt er maar half voor te gaan.


avatar van Rouge

Rouge

  • 79 berichten
  • 698 stemmen

Review (en cijfer) van mijn zoontje van zeven;

Superleuk!!

Kort maar krachtig. Hij wil hem het liefst elke week wel zien en lacht elke keer als hij hem ziet weer. Onze dochter van elf vind de film niet zo’n succesnummer.