• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.886 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.946 gebruikers
  • 9.369.636 stemmen
Avatar
 
banner banner

Wyoming Renegades (1954)

Western | 73 minuten
3,00 8 stemmen

Genre: Western

Speelduur: 73 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Fred F. Sears

Met onder meer: Philip Carey, Gene Evans en Martha Hyer

IMDb beoordeling: 5,8 (311)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Wyoming Renegades

"No man's life or wife or land is safe - till the women of Broken Bow line up with their men and start shooting!"

Brady Sutton verlaat na drie jaar de gevangenis en hij wil nu op het rechte pad blijven. Brady was ooit een lid van de Butch Cassidy bende, die nog steeds denken dat hij één van hen is. Wanneer Butch Cassidy en zijn bende de bank beroven krijgt Brady de schuld en omdat zijn stadsgenoten achter hem aan zitten, sluit hij zich bij Butch aan. Brady's vriendin Nancy Warren was de enige die nog in zijn onschuld geloofde.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Brady Sutton (as Phil Carey)

Butch Cassidy / George Leroy Parker

Nancy Warren

Sundance Kid

Charlie Veer

Sheriff McVey

Banker Horace Warren

Petie Carver

George Curry

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Dogie Hogan

Dogie Hogan

  • 13381 berichten
  • 788 stemmen

Sedert 7 aug. 2012 op DVD verkrijgbaar.


avatar van Brix

Brix

  • 19675 berichten
  • 5112 stemmen

Verrassend goede town-western met bekwame acteurs.

Met name Carey, Evans(Butch) Hyer, William Bishop (Sundance) Roy Roberts (sheriff) en Douglas Kennedy zijn uitstekend.

Goede shoot-outs en vuistgevechten

Butch Cassidy en de Sundance Kid zijn geen fijne vrolijke maatjes zoals in de versie met Redford & Newman destijds.

Ik ben voor korte westerns, maar deze had van mij best nog een minuutje of tien langer mogen duren.


avatar van clubsport

clubsport

  • 3810 berichten
  • 6939 stemmen

het einde is verassend , wellicht net wat te ongeloofwaardig maar goed , er valt verder best wel gnoeg te genieten

van deze western die naar mijn mening zeker hoger dan 5,7 op IMDB waard is .


avatar van MarkAjx1

MarkAjx1

  • 247 berichten
  • 16647 stemmen

5.6 inmiddels zelfs op IMDB. Waarschijnlijk vanwege de matige karakter-uitdieping vooral van de bende, het gehaaste opbouw van de film als je al van opbouw kan spreken (het leek zelfs wel of je ergens op de helft van de film in sprong bijvoorbeeld). Het was zelfs bij vlagen slordig. Op een gegeven moment schiet 1 van de hoofdpersonen 1 of ander beest neer die dreigend was maar je zag nog niet eens waar ie nou eigenlijk op schoot. Verder vond ik de vechtscenes wel interessant en er zaten een paar aardige scenes tussen.


avatar van Grindhouse62

Grindhouse62

  • 2065 berichten
  • 16580 stemmen

Ik heb mij afgelopen vrijdagavond prima vermaakt met de herziening van deze prima western.