• 15.775 nieuwsartikelen
  • 178.124 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.156 acteurs
  • 199.035 gebruikers
  • 9.373.477 stemmen
Avatar
 
banner banner

Riparo (2007)

Drama | 98 minuten
3,14 22 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 98 minuten

Alternatieve titel: Shelter

Oorsprong: Italië / Frankrijk

Geregisseerd door: Marco S. Puccioni

Met onder meer: Maria de Medeiros, Antónia Lišková en Mounir Ouadi

IMDb beoordeling: 6,2 (538)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Riparo

De Italiaanse Anna en Mara zijn een lesbisch stel dat op terugreis is van een vakantie in Marokko. Anna (Maria de Medeiros) is directeur van een schoenenfabriek, egoïstisch en gewend dat ze haar zin krijgt. Mara (Antonia Liskova) is één van haar arbeidsters, veel jonger dan Anna en een stuk onafhankelijker dan Anna graag zou zien. In hun kofferbak houdt zich de Marokkaanse jongen Anis schuil. Anna weet dit en wil de jongen mee naar huis nemen, Mara is hier aanvankelijk niet van op de hoogte. Nadat Mara hun verstekeling ontdekt vormt zich een vreemde driehoeksverhouding tussen de twee vrouwen en de jongen en komt de relatie van Anna en Mara op scherp te staan.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Movsin

Movsin

  • 8264 berichten
  • 8427 stemmen

Film die een interessant sociaal gebeuren als achtergrond heeft en in de beginne dat ook knap uitwerkt, maar daarna de emotionele toer opgaat.

Blijft beslist inhoudelijk maar er zat meer in.