• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.310 stemmen
Avatar
 
banner banner

Take Me Home Tonight (2011)

Komedie | 97 minuten
3,02 503 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 97 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Duitsland

Geregisseerd door: Michael Dowse

Met onder meer: Topher Grace, Anna Faris en Dan Fogler

IMDb beoordeling: 6,3 (57.449)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Take Me Home Tonight

"Best. Night. Ever."

Matt Franklin studeert af aan de universiteit zonder een idee te hebben wat hij nu verder met zijn leven moet gaan doen. Hij weet alleen dat hij tijdens een wild weekend op Labor Day zijn lievelingsmeisje wil versieren. Ondertussen worstelen hij, zijn tweelingzus en hun beste vriend met het volwassen worden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Matt Franklin

Wendy Franklin

Barry Nathan

Tori Frederking

Kitchelle Storms

Bill Franklin

Kyle Masterson

Libby Franklin

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Dreamboy

Dreamboy

  • 154 berichten
  • 225 stemmen

lijkt me wel leuk


avatar van laundromat

laundromat

  • 2434 berichten
  • 0 stemmen

Komt niet in bios hiero...


avatar van timburton

timburton

  • 1296 berichten
  • 632 stemmen

Deze komt pas in 2010, en NIET 2008!


avatar van Justinw

Justinw

  • 5378 berichten
  • 1803 stemmen

Al eind 2007 toegevoegd. Op IMDb staat bij status completed. Maar dat is ook al weer een jaar geleden gebeurt. Ziet er wel geinig uit. Maar zal deze film ooit nog worden gereleased?


avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10972 berichten
  • 2791 stemmen

Trailer

Release: 4 maart 2011


avatar van Nakkie13

Nakkie13

  • 970 berichten
  • 265 stemmen

Hij lijkt me wel ok.

What's his name blijft wel leuk om te zien.


avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

Hoeveel keer is de film eigenlijk al van naam verandert? Ik weet dat ik zelf ooit nog een correctie heb doorgestuurd en dat was niet de huidige titel.


avatar van Leland Palmer

Leland Palmer

  • 23785 berichten
  • 4896 stemmen

Metalfist schreef:

Hoeveel keer is de film eigenlijk al van naam verandert? Ik weet dat ik zelf ooit nog een correctie heb doorgestuurd en dat was niet de huidige titel.

Dit is de 3e titel volgens IMDb, die nog twee werktitels hebben staan; eerder heette de film 'Kids in America' en 'Young Americans'.


avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

Bedankt Ben benieuwd wanneer de film eigenlijk uitkomt want ik dacht dat hij gepland stond voor 2008.



avatar van Quentin

Quentin

  • 10202 berichten
  • 8556 stemmen

Vermoed dat het gelijknamige nummer van Eddy Money nog het leukste aan de film is.


avatar van Skrean

Skrean

  • 539 berichten
  • 694 stemmen

Ijzersterke comedy, lekkere muziek, en old school jaren 80 shizzle.


avatar van Jeremiah1989

Jeremiah1989

  • 164 berichten
  • 3122 stemmen

Leuke comedy, love the eighties


avatar van IcU

IcU

  • 6783 berichten
  • 3051 stemmen

Mwa. Topher is gewoon Eric Forman, maar dan in de jaren '80 (waar je nauwelijks iets van merkt) en minder grappig- maar weet sympathie te wekken. Verhaal is voorspelbaar en de grappen zijn over het algemeen wat karig. Hier en daar een glimlach, maar ik zou geen een grap na kunnen vertellen. Daarnaast gaat die grote bal aan het einde helemaal nergens over en moet er weer een dik vet moraal over het geheel uitgesmeerd worden. Een film die nergens bovenuit steekt. Anna Faris is een van de slechtste actrices op dit moment.


avatar van mikey

mikey

  • 28989 berichten
  • 5141 stemmen

80's. Vandaar de titel. Lekker cheesy nummer.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Jahaaa, dit zijn nou die komedies waar ik van houd. Dit is een typisch jaren 80 filmpje, maar dan anno nu gemaakt. De stereotype jaren 80 figuren komen voorbij, het verhaaltje over een jongen die klaar is met school en niet weet wat hij wilt is ook lekker typisch jaren 80.

Wat volgt is een nacht vol feest, humor en leuke gebeurtenissen. Samen met de bloedmooie love-interest Teresa Palmer en zijn beste vriend Fogler beleeft Grace(die eigenlijk gewoon Eric Forman speelt, maar dan een decennium later)een hartverwarmend avondje dat de jaren 80 films weer doen herleven. Inclusief allerlei lekkere jaren 80 hits die me tot het einde van de aftiteling deden doen afkijken.

Lekker cheesy vermaak inclusief alle clichés die erbij horen.

4*

p.s. niet geschikt voor de mensen met een apathie tegen dit tijdsbeeld(al valt het qua mode wel mee)


avatar van jacobine_rodijk

jacobine_rodijk

  • 2806 berichten
  • 9511 stemmen

rep_robert schreef:

maar dan in 2011 gemaakt.

2006, heeft 4 jaar op de plank gelegen.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Ja, zie het net What a shame!

Principal photography was completed in 2007, but Universal Studios shelved the film until its 2011 theatrical release.[6] Topher Grace posted that the release of the film was delayed when the studio didn't know how to handle and promote a youth comedy film with portrayal of cocaine use, as the drug was prominent in the 1980s

Its release remained delayed until Relativity Media subsidiary Rogue acquired the film from Universal Pictures for $10 million


avatar van Bubblez

Bubblez

  • 2060 berichten
  • 2502 stemmen

Ik vind dit een erg leuke film. Misschien is het wel zo dat de film plaatsvindt in de jaren tachtig om met een slap verhaal weg te komen, maar het is allemaal best vermakelijk. Dit had inderdaad een echte jaren tachtig-film kunnen zijn.

De titelsong komt overigens niet eens voor!


avatar van Sjoerdow

Sjoerdow

  • 1006 berichten
  • 1304 stemmen

Heerlijk luchtig filmpje over Matt, die niet zo goed weet wat 'ie met zijn toekomst moet. De link met That 70's show's Eric Forman (tevens gespeeld door Grace) is snel gemaakt.

Dat maakt de film eigenlijk wel prettig om te kijken; Grace speelt immers de rol die hem op het lijf is geschreven en de muziek is gewoon lekker uitgekozen.

Meer van dit aub!


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Kan je evt. wel wat jaren 80 flicks in deze stijl aanraden als je wilt...


avatar van Waku

Waku

  • 5458 berichten
  • 6492 stemmen

Best wel grappige romcom.

Niet te zoetzappig en zoals al eerder vermeld in bovengenoemde commentaren ook vooral leuk door jaren 80 soundtrack. Zal best aanslaan bij 40ers.

3*


avatar van eppy

eppy

  • 486 berichten
  • 432 stemmen

Op zich geen slechte film maar een beetje gedateerd kwa humor, had wel wat grover gemogen..


avatar van Leland Palmer

Leland Palmer

  • 23785 berichten
  • 4896 stemmen

Damn, geen Eddie Money? Maakt niet uit, al is 'Take Me Home Tonight' een geweldige plaat natuurlijk. Heerlijke film ook, helemaal mijn ding; de 80's! Heb me bijzonder goed vermaakt met deze film. Lekker tempo, geweldige soundtrack (!) en een prachtig sfeertje.

Die huis-feesten zijn ook nog eens briljant natuurlijk. Al swingend gaan we met Matt en Barry de film door. Vermakelijke avonturen, vooral Barry met z'n gestolen auto, de coke, de vrouw en toeschouwer... eigenlijk alles. In de 2e helft van de film kent deze helaas een paar momentjes waar ik het liever wat anders had gezien allemaal, maar ik heb het niet voor het zeggen gehad.

Voor de rest is die Teresa Palmer echt heerlijk in deze film. Die 80's look maakt het nog wat beter. Jep, heerlijk om op z'n tijd weer eens terug in de tijd te gaan met zo'n filmpje. Dikke voldoende.


avatar van Erik Dekker

Erik Dekker

  • 181 berichten
  • 3719 stemmen

Wow! Veel beter dan ik had verwacht, dacht dat het weer zo'n rip off zou zijn van American Pie meets Ferry Buellers day of. Maar deze film is leuk en origineel!

Leuke comedy!


avatar van goelian

goelian

  • 217 berichten
  • 323 stemmen

Geweldige komedie. Ik was bang dat de 2e helft van de film zo'n standaard cliché klote verhaaltje ging worden, enerzijds klopte dit ook wel, omdat Matt en Tori ruzie krijgen maar toch weer bij elkaar komen. Anderzijds was de manier hoe alles verliep qua gebeurtenissen wel erg grappig, waardoor ik de cliché helemaal niet erg vond. Normaal is de rol van Matt echt zo'n Michael Cera (voor de ontwetenden: de sukkelige jongen van superbad, scott pilgrim vs the world, juno en Nick and Norah's Infinite Playlist) maar Topher Grace (welbekend van That 70s Show) is ook zeer geschikt voor zo'n rol. Fantastisch neergezet en goed gecast. Ook Barry Nathan, de vriend van Matt was een leuk persoontje. De scenes met hem erin waren eigenlijk wel het grappigst. Hoewel ik zo'n figuur in heel veels komedies gezien heb, blijft het mij toch ontzettend vermaken. Ik moet dan ook wel zeggen dat de meeste films die ik kijk komedies zijn, en ik dus een groot liefhebber van komedies ben. Ook Teresa Palmer, neergezet als Tori was fantastisch. Maar dat komt vooral door haar uiterlijk haha

Maarja genoeg gezegd, leuke komedie, gewoon kijken.


avatar van barcam

barcam

  • 910 berichten
  • 896 stemmen

Weet niet waarom maar op de één of andere manier vond ik deze film nog te doen. Denk dat het de jaren 80 muziek en stijl was die deze clichématige bakvisfilm naar een hoger niveau tilden of mijn benevelde toestand toen ik het geheel bekeek.


avatar van undeviljur

undeviljur

  • 55 berichten
  • 730 stemmen

erg standaard, maar zeer vermakelijk. De leuke muziek uit de 80's maakt het toch nog 3 sterren


avatar van RickZ

RickZ

  • 1329 berichten
  • 1235 stemmen

Komedie over een highschool reunie in jaren 80 sfeer en leuke chicks/cougars. Het hoofdverhaal heeft niet zo veel om het lijf, het zijn voornamelijk de erg leuke subverhaaltjes die de boel zo grappig maken, denk maar aan die roodharige cougar begeleid door haar man in leder.


avatar van pooper

pooper

  • 296 berichten
  • 411 stemmen

dit is weer eens zo'n voorbeeld van een film waarvan je wil dat die nooit eindigt, de muziek, de karakters, de hele film had gewoon een heel prettig sfeertje, ik hield er wel van.

3,0*