Genre: Actie / Fantasy
Speelduur: 92 minuten / 102 minuten (unrated version)
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Peter Berg
Met onder meer: Will Smith, Charlize Theron en Jason Bateman
IMDb beoordeling:
6,4 (536.010)
Gesproken taal: Engels en Japans
Releasedatum: 9 juli 2008
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Hancock
"Bad behavior. Bad attitude. Real hero."
Grote macht brengt grote verantwoordelijkheid met zich mee en dat weet iedereen. Iedereen behalve Hancock. Hij is een nerveuze, sarcastische en onbegrepen kerel vol tegenstrijdigheden en zijn goed bedoeld heldhaftig gedrag bereikt misschien wel zijn doel en redt talloze levens, maar laat ook een indrukwekkend spoor van vernieling na. Het publiek heeft er uiteindelijk de buik van vol, tot op de dag dat hij het leven redt van PR directeur Ray Embrey (Jason Bateman). Dan begint de sardonische superheld te beseffen dat hij misschien toch ook een kwetsbare kant heeft. Dat onder ogen zien zou wel eens Hancocks grootste uitdaging ooit kunnen worden.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (6,4 / 536010)
- Trailer (YouTube)
- Hancock (MusicMeter)
- Pathé Thuis: vanaf € 7,99 / huur € 2,99
- Kijk op meJane
Social Media
Acteurs en actrices
John Hancock
Mary Embrey
Ray Embrey
Aaron Embrey
Red
Man Mountain
Matrix
Mike
Jeremy
Hottie
Reviews & comments
Sjaako
-
- 215 berichten
- 436 stemmen
Leyuke film, ma het lezen van veel commentaren is het mij zeer meegevallen, sterker nog, ik heb er best van genoten.
Juist het tweede deel vond ik best goed uitgewerkt. Leuke plotwisseling.
Vooral het camerawerk en het geluid vond ik mooi.
3.5*
JohnWilliams
-
- 7504 berichten
- 1006 stemmen
Het Camerawerk was inderdaad goed maar op het begin was het een beetje matig. De geluiden en natuurlijk de special effects waren super. Vergeet ook de muziek van John Powell niet...geweldig.
Appelsap
-
- 16 berichten
- 42 stemmen
Opzich wel vermakelijke film wel al een stuk beter dan de vorige Will Smith film I am Legend.. Maar ja geen hoogvlieger maar toen een 3 waard
De_Hollander
-
- 348 berichten
- 372 stemmen
Wat een zwakke film, enige positieve is dat er af en toe wel redelijke grapjes inzaten, en de wending dat die vrouw ook ineens superkrachten blijkt te hebben, maar voor de rest is dit gewoon prul.
Ben zoweiso al geen fan van Will Smith maar door deze film heeft hij dat alleen maar weten te bevestigen.
Komt ook wel door de rol die hij moest spelen, in ieder geval voor mij geen geslaagde film.
paultje-psv
-
- 14 berichten
- 26 stemmen
verhaal was wel verrassend, en ik vond het een aardige film
I am Legend is een veel betere film , maar deze kon mij in de nachtdienst ook wel bekoren , ik viel er niet bij in slaap , ik geef een mooie 3 sterren
nachtgekko
-
- 39 berichten
- 36 stemmen
Alhoewel Will Smith zijn rol als bad ass superheld goed vertolkt vind ik 1 ingrediënt missen. namelijk de sterke dosis humor die ik van Will Smith gewend ben. het is een film die naar mijn mening kijkbaar is, maar dan niet als een avondje bios (waar ik hem dus wel gezien heb)
Goed voor een vrijdagavondje tv 
Chromeo
-
- 189 berichten
- 4570 stemmen
Zwakke film. Gelukkig is er nog Charlize Theron om het leed wat te verzachten.
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5984 stemmen
Berichten verplaatst naar Film > Cast en crew > Will Smith
Avitas Sibannac
-
- 521 berichten
- 621 stemmen
Behoorlijk voorspelbare, doch redelijk degelijke film. Geregeld vette stukken en Smith zet best wel een oké rol neer, net als Theron.
3 +
Martijnnn
-
- 2248 berichten
- 2411 stemmen
Ed, dit is een Actie / Fantasy film. Komedie zit daar niet bij.
Dit is dus echt wel een comedy film...
ikkelaura
-
- 81 berichten
- 68 stemmen
jah wat moet je der van zeggen,
ik had hier toch veel meer van verwacht. 
er staat een actie film ik vind dit nou niet bepaald actie. fantasy is het wel inderdaad maar ook dat is heel overdreven. 
van mij 1.5 ster.
Hectometersnor
-
- 299 berichten
- 168 stemmen
Vond de film erg tegenvallen, Smith doet hetzelfde trucje en dat is vaak wel genoeg maar dit keer kan hij de film niet echt redden. Charlize Theron kan naar mijn mening veel beter dan dit.
In het begin is het allemaal nog allemaal wel te doen, maar al vrij snel zakt de film in niveau en blijft er gewoon een heel slecht en onlogisch verhaalsloop over.
Behoorlijke tegenvaller
skipy05
-
- 1676 berichten
- 2701 stemmen
heel toffe film. ik had het verhaal anders verwacht. heel spectaculaire actie stukken. heel mooi gemaakt.
4*
Rutte
-
- 243 berichten
- 228 stemmen
Vermakelijke film met een hoog amusementsgehalte.
Alleen jammer dat sommige special-effects overduidelijk uit de computer kwamen, maar verder kijkt ie lekker weg.
Er had trouwens wel wat meer humor in gemogen...
3,5 sterren
Killerbert
-
- 232 berichten
- 507 stemmen
goede film, mooi verhaal en goed geacteerd
er zitten zeer mooie scènes in de film
animalkrullie
-
- 546 berichten
- 658 stemmen
Een heel leuke film met verrassend mooie effecten.
De twist vond ik erg leuk gevonden.
3,5*
Franklin1975
-
- 343 berichten
- 419 stemmen
Tijdens de trailer van deze film had ik al sterk mijn twijfels, ondanks dat het een Will Smith film is, een van mijn favoriete acteurs.
Maar de sfx zagen er in de trailer al knullig uit en nu ik hem gedownload heb en er stukjes van op tv zag, zijn de sfx nóg beroerder. Dan ga ik er alleen maar aan lopen ergeren tijdens de film zelf.
Jammer maar mislukt.
Jazzthieve
-
- 301 berichten
- 1092 stemmen
Heb van deze film genoten, veel mensen gingen er klaarblijkelijk ervan uit dat dit een komedie is. Ja, er zitten grappige momenten in maar deze film omvat toch wel wat meer.
Een welverdiende 3.5, aanrader deze film.
Martijnnn
-
- 2248 berichten
- 2411 stemmen
Lullig dan dat juist net de humor in deze film een van de sterkste punten is.
Fryce
-
- 1099 berichten
- 2337 stemmen
Ik heb me wel vermaakt tijdens deze ietwat te zoetzappige heldenfilm. Maar moet eerlijk bekennen dat hij mij wat tegenviel.
Westje
-
- 21 berichten
- 33 stemmen
Leuke Film naar mijn mening! Er zit een verassende wending in dat Charlize hetzelfde is als Hancock. Ik had alleen van het "eindgevecht" meer verwacht.
Verder leuke film, heb er veel om gelachen en de actie scenes zijn leuk neergezet
Goldenskull
-
- 24398 berichten
- 3094 stemmen
Het begint aardig, met leuke humor, daarna vervalt de film in een standaard hollywood filmpje. Grappen worden vaak herhaalt en voorspelbaar dat er dan nog een "tweede Hancock" is.
Er wordt een hoop cgi gebruikt, dat kan natuurlijk, zeker tegenwoordig..maar het zag er niet allemaal even gladjes uit. Will Smith speelt wel redelijk, net als de overige figuren.. maar de personages boeien niet echt. De hele happening in het ziekenhuis werd me wat te bombastisch en het einde was nou ook niet om over naar huis te schrijven.
1.5*
Leland Palmer
-
- 23785 berichten
- 4897 stemmen
standaard hollywood filmpje.
Niet mee eens. Als iets niet standaard is, is dat het personage Hancock wel. Net als de hele ''happening'' eromheen. Berg doet wat mij betreft juist eens wat anders en wijkt af van een standaard procedure.
Spetie
-
- 38871 berichten
- 8168 stemmen
Niet mee eens. Als iets niet standaard is, is dat het personage Hancock wel. Net als de hele ''happening'' eromheen. Berg doet wat mij betreft juist eens wat anders en wijkt af van een standaard procedure.
Het personage Hancock is inderdaad niet standaard nee, het hele gebeuren eromheen, de totaal niet onverwachte plotwending en het erg moralistische tweede gedeelte van de film zijn dat echter wel.
Gerelateerd nieuws

Wees er nog snel bij: deze films verdwijnen nog deze maand van Netflix
Bekijk ook

Intouchables
Komedie / Drama, 2011
1.335 reacties

Avatar
Fantasy / Avontuur, 2009
12.756 reacties

Earth
Documentaire, 2007
501 reacties

V for Vendetta
Thriller / Actie, 2005
1.155 reacties

Seven Pounds
Drama, 2008
1.052 reacties

Law Abiding Citizen
Drama / Thriller, 2009
1.315 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








