• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.537 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.795 stemmen
Avatar
 
banner banner

Five across the Eyes (2006)

Horror | 95 minuten
1,07 61 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Greg Swinson en Ryan Thiessen

Met onder meer: Jennifer Barnett, Veronica Garcia en Sandra Paduch

IMDb beoordeling: 2,6 (1.792)

Gesproken taal: Engels en Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Five across the Eyes

"Getting home by curfew is gonna be hell..."

Vijf tienermeiden raken hopeloos verdwaald, als ze na een football-wedstrijd op weg zijn naar huis. Wanneer ze bij een verlaten winkel de weg vragen, rijden ze per ongeluk tegen de koplamp van een SUV aan, die daar geparkeerd staat. Onervaren als ze zijn en bang om in moeilijkheden te komen, draait het vijftal snel de onbekende weg weer op. Terwijl ze door de donkere bossen rijden, een gebied dat de plaatselijke bewoners 'The Eyes' noemen, zien ze tot hun grote schrik één koplamp achter hen opdoemen. De bestuurder van de beschadigde SUV zint op wraak. De dolle rit die volgt, zorgt ervoor dat de vijf meiden voor altijd hun jeugdige onschuld verliezen.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31149 berichten
  • 5449 stemmen

Deze film moet het vooral van z'n hardheid hebben. Geen special effects of grappige oneliners, maar recht voor de raap, gefilmd als een documentaire met een draagbare camera. Toch is het niet zo druk als Blair Witch Project of Cloverfield (alhoewel die qua scenario en opbouw van de spanning dan weer veel beter zijn). Het acteerwerk is niet alles, maar de actie is wel sterk. In die zin dat ze realistisch overkomt. Geen zombies, geesten of kannibalen, maar gewoon ('t is te zeggen gewoon...) een psychopate die zich laat gaan op meisjes. Geen aanrader, maar ik heb al veel slechter gezien.


avatar van Nitrouz

Nitrouz

  • 433 berichten
  • 232 stemmen

Wat een drama.

Geen woorden voor dit, zo verschrikkelijk slecht, amateuristisch en niet eens lachwekkend helaas.


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Zet de film op een willekeurig moment aan en je zult omvergeblazen worden door een orkaan aan gejank, geschreeuw en panisch gehijg van de vijf dames die al bloedend, kotsend en mja... poepend(!) de boel zo ongeorganiseerd mogelijk op proberen te lossen. Eigenlijk wel realistisch, als je 't zo omschrijft. Maar als film is het een bijzonder frustrerende en verwarrende ervaring. Het is bijna een kunst om het zo beroerd in beeld te brengen. Niet alleen het camerawerk, maar ook de kwaliteit van het beeld is waardeloos. Verhaal lijkt on the go bedacht en weet -ondanks de eenvoud- nergens echt van de grond te komen.