• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.926 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.976 gebruikers
  • 9.370.399 stemmen
Avatar
 
banner banner

Onthakan (2015)

Drama | 97 minuten
2,67 3 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 97 minuten

Alternatieve titel: The Blue Hour

Oorsprong: Thailand

Geregisseerd door: Anucha Boonyawatana

Met onder meer: Oabnithi Wiwattanawarang

IMDb beoordeling: 5,9 (1.106)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Onthakan

"A supernatural love story."

Tam is een angstige einzelgänger en wordt door zijn klasgenoten regelmatig gepest. In het griezelige, donkere huis van zijn ouders vindt hij ook enkel afwijzing en wantrouwen. Zijn vader geeft hem dikwijls een pak slaag. Online maakt Tam een afspraak in een oud en verlaten zwembad met de even oude Phum. Ze zijn beiden op zoek naar seks, maar vinden troost en geborgenheid bij elkaar.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Dit sfeervolle, tragische, trage en te onevenwichtige melodrama, over een getreiterde homoseksuele jongen die seks en een beetje veiligheid wist te vinden bij de ontmoetingen met een andere jongen, in een smerig en verlaten zwembad, duurde te lang. Bovendien ontbrak de gezochte diepte om te kunnen blijven beklijven. De regisseur maakte onder meer gebruik van de items eenzaamheid, troosteloosheid, verval, realiteit en droom en duistere elementen.