• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.078 films
  • 12.209 series
  • 33.981 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.002 gebruikers
  • 9.371.874 stemmen
Avatar
 
banner banner

Boarding Gate (2007)

Thriller / Drama | 106 minuten
2,40 89 stemmen

Genre: Thriller / Drama

Speelduur: 106 minuten

Oorsprong: Frankrijk / Luxemburg

Geregisseerd door: Olivier Assayas

Met onder meer: Asia Argento, Michael Madsen en Carl Ng

IMDb beoordeling: 5,1 (4.390)

Gesproken taal: Kantonees, Engels en Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Boarding Gate

"She's losing control again."

Sandra, een Italiaanse vrouw, woont in Londen en heeft een gepassioneerde relatie met Rennberg, een voormalige topman uit de financiele wereld. Ze heeft echter ook een tweede relatie, met een huurmoordenaar die als opdracht heeft Rennberg te vermoorden. De vrouw van deze moordenaar blijkt de opdrachtgeefster.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Lau1986

Lau1986

  • 103 berichten
  • 980 stemmen

Ik heb de film op de helft uitgezet. Het werd niet spannend, niet leuk, niet boeiend geen goede opbouw. Dus helaas geen aanrader deze film.


avatar van K. V.

K. V.

  • 4361 berichten
  • 3767 stemmen

Een thriller kan er bij mij wel altijd in dus deze eens opgenomen en zonder veel verwachtingen eens bekeken, maar wat een vreemde film.

Het eerste uur is langdradig ('k dacht eigenlijk dat de film veel meer over de drugshandel ging gaan), want er wordt haast de hele tijd over hun seksuele relatie gepraat, maar de gesprekken gaan eigenlijk over niks. Na een uurtje gaat de film gelukkig wel de goeie kant op en wordt het een soort wraakfilm.

De film mocht echter wel wat beter uitgewerkt worden, want bepaalde zaken zijn toch niet volledig duidelijk (bv wie die blonde vrouw precies is).

Tja het was een onbekende film (al zag 'k nu op de poster dat hij in de officiële selectie bij Cannes zat), maar erg verwonderlijk is het eigenlijk niet. 'k zou hem niet direct aanraden en één kijkbeurt volstaat zeker.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Dit kwalificeren als een B-film mag je met een gerust hart nog overwaardering noemen. Het verhaal, rijkelijk voorzien van losjes eindjes, rammelt aan alle kanten. Het onderkoelde acteerwerk van Asia Argento draagt ook al niet bij aan de geloofwaardigheid van de film, om maar niet te spreken van het erbarmelijke gepruts van de rest van de cast.

Waardeloos. Ik heb het zo langzamerhand wel gehad met de films van Olivier Assayas én Asia Argento, die het voornamelijk moet hebben van haar welgevormde boezem.


avatar van klara

klara

  • 814 berichten
  • 20367 stemmen

De film heeft enkele ellenlange dialoogscenes met name tussen Madsen en een flirtende Asia

Argento. De lengte ervan totaal overbodig, alsof de regisseur per se de twee acteurs wil zien

schitteren maar 't spel van beiden nogal steriel en weinig geinspireerd. Het verhaal stelt ook

weinig voor. Pluspunt is wel het vakkundige camerawerk af en toe, en niet enkel bij de actiescenes.

Die ogen dan weer verdomd vakkundig. En dat tilt de waardering voor de film toch weer wat

omhoog. Ook met een bijrolletje van Sonic Youth bassiste Kim Gordon trouwens.


avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22403 berichten
  • 5071 stemmen

Begint behoorlijk vervelend. De scenes tussen Madsen en Argento waren nogal onuitstaanbaar, maar komt nog wel een beetje op gang na wat hitchcockiaanse plottwists. Komt echter nergens los van het idee dat iemand die zich er eigenlijk te goed voor voelt wil spelen met vormen uit B-genrefilms. Uiteindelijk gaat het vooral nergens heen. En het rolletje van KIm Gordon lijkt er toch vooral op te wijzen dat zij het beter bij muziek houden kan.


avatar van blurp194

blurp194

  • 5492 berichten
  • 4192 stemmen

Neuh, dit is 'm niet.

Visueel ziet de film er op zich hier en daar wel prettig uit - en Asia Argento doet ook echt geen pijn aan mijn ogen. Verder dan dat komt het helaas niet, het komt vooral op me over alsof er misschien wel een plan of een idee was maar dat dat gewoon mislukt is - zelfs wat dat plan dan was wordt me niet duidelijk.

Dat past overigens wel bij de rest van het oeuvre van Assayas - sommige van zijn films zijn erg fraai, en sommige zijn dat niet. Daardoor ook juist leuker als het een keer wel echt goed lukt.