Genre: Mystery / Thriller
Speelduur: 81 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Joel Schumacher
Met onder meer: Colin Farrell, Kiefer Sutherland en Forest Whitaker
IMDb beoordeling:
7,1 (300.083)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 12 juni 2003
On Demand:
Bekijk via Videoland
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Phone Booth
"No options. No lies. No fear. No deals. Just keep talking."
Stuart Shepard neemt een telefoon op die in een telefooncel over gaat. De persoon aan de andere kant van de lijn vertelt hem dat wanneer hij ophangt hij hem neer zal schieten. Het kleine rode lichtje dat hij op zich gericht ziet zorgt ervoor dat hij de bedreiging nogal serieus neemt...
Externe links
Acteurs en actrices
Stu Shepard
The Caller
Captain Ramey
Kelly Shepard
Pamela McFadden
Felicia
Corky
Asia
Leon
Sergeant Cole
Video's en trailers
Reviews & comments
Jansenandco
-
- 3 berichten
- 78 stemmen
Prachtige Film...Mooi verhaal met maar 5 minuten op een andere Plaats dan de Telefooncel
Heel Gaaf
4,5
predator
-
- 1671 berichten
- 1953 stemmen
Spannende, indringende film. Knappe rol van Farell. Ik denk alleen dat ik de film niet zo snel nog een keer ga zien, omdat de verhaallijn kennen wel een groot deel van de lol van het kijken wegneemt.
4*
Benninf
-
- 265 berichten
- 434 stemmen
Ik keek hem dezelfde dag dat ik hem voor het eerst had gezien nog een keer. Dat viel zeker niet tegen, want ik zag best veel dingen die me de eerste keer niet waren opgevallen. Echt leuk!
tess
-
- 224 berichten
- 64 stemmen
Ik had hetzelfde. Twee keer heel kort na elkaar gekeken. Het is best een heel goede rol van Farell inderdaad. Kieffer Sutherland moest even op gang komen en kwam eerst een beetje fake over, maar werd later wel geloofwaardig als gesprekspartner van Farell. Op het begin leek het meer voor de kijker te zijn. Maar ik vond het een boeiende film.
seth gecko
-
- 499 berichten
- 785 stemmen
spannende en best originele film die volledig steunt op het schitterende acteerwerk van colin farrel.
sublieme onemanshow de manier waarop je hem door tal van emoties gaande van arrogantie,woede angst en berouw etc ziet gaan.
het enige minpunt dat ik kan geven is dat de uitwerking een beetje simplistisch is en het dogma van de sniper,onschuldigen straffen een beetje raar overkomt op stu.
he isn't such a bad guy.
het was dus ietsje interresanter geweest als farrels personage een grotere rotzak was geweest.
maarja,het publiek moet natuurlijk sympathie voor hem hebben he 
JackNL
-
- 21 berichten
- 15 stemmen
Best saaie film en heel erg voorspellend (ik wist vantevoren precies wat het einde was) 2,5 *
morreke
-
- 192 berichten
- 207 stemmen
Deze film haalt alles uit die vierkante meter locatie ****
perfect samengevat. Dit is de beste op zijn oppervlakte ! 
kijkert
-
- 3584 berichten
- 0 stemmen
Best saaie film en heel erg voorspellend (ik wist vantevoren precies wat het einde was) 2,5 *
Wat voorspelde die film?
RRT
-
- 241 berichten
- 4920 stemmen
Film was spannend, en boeide tot het eind. Waarschijnlijk ook omdat ie niet gekunsteld langer is gemaakt. 1 uur en 20 min. vermaak.
OK.
3,5*
HeatWave
-
- 558 berichten
- 683 stemmen
Een film die zich alleen maar in een telefooncel afspeelt, en die dan gedurende de hele film toch spannend blijft is een kunst op zich.
Erg goed acteerwerk van Colin Farrell.
E V
-
- 1105 berichten
- 3048 stemmen
Spannende, orginele thriller.
Heel goed geacteerd door Colin Farrell.
Heel knap om zo'n spannende film te maken die bijna geheel in een telefoon cel afspeelt!
chinamen
-
- 5 berichten
- 2 stemmen
orgineel en spannend...
een low budget film met veel finesse gefilmd en vertolkt
4*
feanaro surion
-
- 5765 berichten
- 1770 stemmen
Vind de lengte juist erg goed, als hij langer was zou de spanning misschien wegvallen, en dat zou zonde zijn.
Tim Burton
-
- 112 berichten
- 51 stemmen
Best knap dat je een film kan maken die zich in één ruimte afpspeelt en toxh niet gaat vervelen.
En ik vond de tijd ook precies goed, bij een langere tijd had het misschien wel gaan vervelen...
sweetlake
-
- 72 berichten
- 90 stemmen
Heel knap en gedurfd om een film te maken die de gehele speelduur zich afspeelt in 1 (kleine) ruimte, met een redelijk onbekende acteur die ook nog eens bijna de gehele film in beeld is. Deze acteur heeft mij in deze film bewezen dat hij heel goed kan acteren.
KLah
-
- 124 berichten
- 207 stemmen
Geweldige film. Alles uitgeperst in die 80 minuten. Het begin begon snel en flitsend en had dus niet zo lang nodig om echt tot "business" te komen.
Ik geef em --> 4*
007
-
- 202 berichten
- 170 stemmen
goeie en interessante film. Goede dialogen, erg goed geacteerd, mooi gefilmd, erg origineel en spannend. Prachtig gewoon, de psychologische strijd tussen de 2. Erg goed gedaan. Plot kwam onverwachts, zalig gewoon.
4 sterren
007
-
- 202 berichten
- 170 stemmen
Een goeie film met goede acteerprestaties en een origineel verhaal. zeer knap gedaan en ook zeer origineel om heel de film te laten afspelen in een telefooncel.
ik ben het eens met 007 wat betreft de psychologische strijd tussen 2 personen. de ene persoon die de andere bang maakt. 4 welverdiende sterren.
krabat
-
- 360 berichten
- 360 stemmen
waarom; is het Stuart die vastgehouden wordt door die sniper. En wie is die sniper eigenlijk?
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Stuart begaat een zonde, de sniper wilt hem dat laten inzien, schoon ship te maken en een leven te gaan leiden zoals het hoort. Met oprechte liefde zonder je geliefde of je medemens te kwetsen.
Dikkie Post
-
- 173 berichten
- 2404 stemmen
Vind het toch wel erg heel veel lijken op Liberty stands still.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Liberty Stands Still lijkt dan op Phone Booth. Phone Booth die eigenlijk al in 2001 uitgebracht zou moeten worden maar dat mocht toen niet omdat The Washington Sniper toen actief was.
krabat
-
- 360 berichten
- 360 stemmen
Stuart begaat een zonde, de sniper wilt hem dat laten inzien, schoon ship te maken en een leven te gaan leiden zoals het hoort. Met oprechte liefde zonder je geliefde of je medemens te kwetsen.
Zonder je medemens te kwetsen en vervolgens schiet hij een pooier dood en lyncht de pizzabezorger, klinkt een beetje tegenstrijdig.
Ik ben dan ook niet echt te spreken over deze film, maar je uitleg klinkt verder logisch.
Bekijk ook

Blood Diamond
Drama / Thriller, 2006
1.663 reacties

Blackadder Back & Forth
Komedie / Historisch, 1999
1 reactie

Slumdog Millionaire
Drama / Misdaad, 2008
1.747 reacties

The Butterfly Effect
Sciencefiction / Thriller, 2004
2.407 reacties

The Sixth Sense
Thriller, 1999
1.125 reacties

Changeling
Misdaad / Mystery, 2008
817 reacties
Gerelateerde tags
new york cityterroristsluipschutterphone boothpsychopaathorrorpublicist one locationaffairphone booth
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.










