• 15.774 nieuwsartikelen
  • 178.104 films
  • 12.217 series
  • 33.988 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.031 gebruikers
  • 9.373.254 stemmen
Avatar
 
banner banner

Hounddog (2007)

Drama | 102 minuten
3,28 85 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 102 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Deborah Kampmeier

Met onder meer: Dakota Fanning, David Morse en Robin Wright

IMDb beoordeling: 6,2 (6.756)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Hounddog

"Every heart has an awakening. Every soul needs a song."

Lewellen is een meisje dat opgroeit in het zuiden van de Verenigde Staten onder nogal barre omstandigheden. Haar omgeving geeft niets om haar en ze wordt misbruikt. Toch weet ze te overleven en zich staande te houden en dat komt door haar grote liefde voor de muziek van Elvis Presley.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Gameface

Gameface

  • 83 berichten
  • 448 stemmen

Beladen op papier....in werkelijkheid is het een heerlijke film.....het mooie licht met de kleuren uit het Zuiden van Amerika, goed geacteerd....goed script...sterke soundtrack...deed me sterk denken aan een combi van Black Snake Moan.&.Cider House rules..het enige minpuntje...was dat Elvis niet goed in de tijd was verwerkt....je kan in1956 geen nummer uit de jaren 60 zingen... verder een dikke plus....


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 6990 berichten
  • 9784 stemmen

Broeierig, zich zeer traag voortslepend drama dat enigzins gered wordt door de sfeervolle fotografie en het uitstekende spel van de akteurs. Inhoudelijk is het allemaal erg dun.


avatar van NotJustAnOpinion

NotJustAnOpinion

  • 101 berichten
  • 854 stemmen

Gemengde gevoelens heb ik bij deze film.

Om te beginnen de kleuren de settings en de geluiden waren prachtig en geven je het gevoel daadwerkelijk zelf in het zuiden van Amerika te zitten.

Tevens haalt dit de snelheid uit de film waardoor je soms het gevoel hebt of er nog wat gaat gebeuren of niet en zeker de eerste 3 kwatier had ik dat heel erg.

Na de bewuste scene komt pas de spanning in de film en hoopte ik op een ander verwerkingsproces dan wat nu het geval was en bleef ik met nog een aantal vragen zitten en dus bleef IK met een leegte achter i.p.v. Dakota Fanning die overgerins een geweldige acteerprestatie neerzette.


avatar van wendyvortex

wendyvortex

  • 5196 berichten
  • 7268 stemmen

Mooie rollen van Dakota Fanning en Piper Laurie (die wederom maar weer eens een reli-manie heeft) en ook nog gefilmd in mooi geelachtig licht, maar het gaat totaal mis op het verhaal of liever het gebrek er aan. Er gebeuren zo her en der wat schokkende dingen met bliksem, slangen en natuurlijk de beruchte verkrachtingsscene, maar een geheel wil het maar niet worden en verder blijven een hoop karakters nogal ééndimensionaal.
Verder lijkt veel kritiek nogal gericht te zijn op het feit dat de kinderen vaak in hun ondergoed aan het spelen zijn, of te uitdagende bewegingen maken (Ja we zijn Elvis aan het imiteren!!) er wordt zelfs voor gewaarschuwd dat het jongetje Buddy zelfs een keer met ontbloot bovenlijf te zien is ... okay die Amerikanen slaan iets te veel door in het zien van seksualisering waar er geen sprake van is en die schunnigheden zagen ze tenslotte ook al bij Elvis en z'n heupbewegingen, maar goed verwacht eerder een wat tamme film die er verder wel mooi uit ziet, maar nergens echt een pointe heeft.