• 15.829 nieuwsartikelen
  • 178.409 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.702 acteurs
  • 199.117 gebruikers
  • 9.378.500 stemmen
Avatar
 
banner banner

Gallowwalkers (2012)

Horror / Thriller | 90 minuten
1,74 98 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Andrew Goth

Met onder meer: Wesley Snipes, Riley Smith en Kevin Howarth

IMDb beoordeling: 3,6 (8.710)

Gesproken taal: Frans, Spaans en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Gallowwalkers

Kaos (Wesley Snipes) is een vervloekte scherpschutter. Hij heeft ieder gevecht kunnen winnen en al zijn tegenstanders kunnen doden. Door zijn vloek keren zijn slachtoffers echter allemaal terug uit de dood. Om de weer levend geworden zombies te bestrijden huurt hij een jonge vechter in die hem moet helpen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van namingway24

namingway24

  • 1117 berichten
  • 1403 stemmen

Gallowwalkers is geen Blade, zullen we maar zeggen.

Snipes is met deze film echt wel afgegleden naar de middenmoot. Hij probeert er wel wat van te maken, maar hij krijgt gewoon niks om mee te werken. Slap geneuzel, veel stoerdoenerij en niks zeggende personages die er misschien nog wel redelijk cool uitzien maar nooit dreigend worden.

Verder maken een paar losse scènes die nooit een geheel willen worden en een zware anticlimax van Gallowwalkers een saaie film. Ik weet niet of de makers een serieuze film voor ogen hadden, maar zelf als een Grindhouse-achtige ode is deze film mislukt.


avatar van DoctorMovie

DoctorMovie

  • 164 berichten
  • 96 stemmen

Geboeid gekeken waarvan de dialogen interessant en af en toe zelfs poëtisch zijn, het zou geschreven kunnen zijn door John Greenleaf Whittier. De soberheid van de scenes en de weidse saaiheid van het droge landschap maakt deze film alleen maar boeiender.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11414 berichten
  • 6715 stemmen

Snipes.

Ooit een goede acteur met een best toelachende carrière, maar ondertussen een tweedehands acteur die alleen nog maar in dit soort B-films tevoorschijn komt. Ik weet dat hij te goed is voor dit soort films, maar ach. Als Snipes het zo leuk vind om in dit soort prulletjes op te komen dagen, dan is dat volledig aan hem, en niet aan mij.

In ieder geval rust deze Gallowwalkers op een interessant concept dat maar matig wordt uitgewerkt. De doden staan in dit geval op uit de dood en gaan gewapend ten strijd tegen Snipes, die ze allemaal zonder moeite weer naar hun eigen wereld knalt. Leuk voer voor een simpele actiefilm, maar in dit geval gewoon ondermaats uitgewerkt helaas.

De locatie is best mooi te noemen, maar de film zelf niet. Regisseur Goth probeert uit diverse elementen zijn vermaak te tappen, maar het is zelden geslaagd. Dat monster ziet er ongeïnspireerd uit, en de schurken zijn allemaal saaie verschijningen. De moorden en schietpartijen missen de grafische ondersteuning en luchtige sfeer, deze film voelt simpelweg zwaarder aan dan nodig is.

Acteerwerk is verder ook best slecht en de algemene regie is ondermaats. Via wat trucjes wordt geprobeerd leuke en unieke scenes te creëren, maar ik vind het niet geslaagd. Alles binnen deze film voelt herhaald aan, en als de actie dan ook nog tegenvalt heb je al snel een flinke tegenslag te pakken. Gallowwalkers weet gewoon niet uniek of cool genoeg te zijn.

Omdat het uiteindelijk nog best aardig uit te kijken is ken ik er nog een 1,5* aan toe, maar het is niet bepaald best geworden. Snipes is nog altijd best cool te noemen en kent de juiste uitstraling. Dat kan niet gezegd worden van de overige castleden, die allemaal redelijk waardeloos zijn. Middelmatige actie, saaie monstertjes en tegenstanders en tegenvallende kills. Gallowwalkers is simpelweg een teleurstelling.


avatar van joolstein

joolstein

  • 10841 berichten
  • 8938 stemmen

"Forgive me, father, for I have skinned."

Aan de ene kant is deze behoorlijk wisselvallig met onsamenhangende scènes die soms niets eens iets toevoegen aan het verhaal. Aan de andere kant zitten er ook ideeën en scenes in die ik erg leuk vond en waarvan ik me niet kan herinneren dat die ooit eerder heb gezien. Wesley Snipes kruipt in de huid van de mysterieuze scherpschutter Aman. Die nadat zijn vriendin is verkracht wraak zweert op de daders. Vervloekt, want: de slachtoffers van zijn wraak staan weer op uit de dood. De "Gallowwalkers" uit de titel!

Er zit hier en daar aardig bloed in de film, sommige schurken zijn opvallend en aardig fantasierijk Actrice Tanit Phoenix strijdt met hen voor aandacht met haar indrukwekkende decolleté. Gedenkwaardig waren de taferelen in het religieuze dorp/gevangeniskamp van Enoch’s Hammer. Het is ook duidelijk dat de mensen die deze film maakten fans waren van Sergio Leone’s ‘Once Upon a Time in the West’! (opmerking over het aantal paarden in de opening, de piepende windmolen, pistool dat de holster miste tijdens de laatste confrontatie)

Vermoedelijk speelde de problemen in 2006 tijdens de opnames in Namibië, die samen vielen met de belastingproblemen van Wesley Snipes, ook een rol en werd de film pas in 2010 voltooid. Uiteindelijk werd officiële release uitgesteld tot 2012. Goed was de film niet echt maar ik bewonder het dat ze iets anders probeerden te doen. En er waren voldoende lichtpuntjes om er positief over te zijn!


avatar van Kondoro

Kondoro

  • 11524 berichten
  • 2866 stemmen

"Legend goes that somewhere beneath these mountains lies a gateway between heaven and hell. It is said that a sacred sisterhood guards this portal and the power of their prayers keeps the damned from tormenting the living. Trouble with the damned is... they never stay put."

Ja, wat moet je hier nou echt mee? Een slechte film wil ik het per direct helemaal niet noemen, maar er gaat wel héél veel fout. Laten we vooropstellen dat dit natuurlijk een gigantisch B-porduct is, wat het per definitie ook niet veel beter maakt. Maar het probleem bij films zoals deze is dat ik gewoon geen touw aan het verhaal vast kan knopen, het gaat echt alle kanten op; en dan weiger ik ook om er een beetje moeite voor te nemen. Daarnaast ook een Snipes die er eigenlijk voor niks in zit, wat een waardeloze rol zeg...

Daarnaast wel gore, en ook echt aan alle kanten. Dat fleurt de film echt wel op, en dat deed me goed.De film opent al met een lading bloedwater, afgehakte hoofden en splatter en komt daar de gehele film wel meer door. Jammer dat er verder gewoon echt weinig uitgehaald wordt. Is de film dan echt zo slecht? Nee, dat niet; maar je kunt je tijd wel beter besteden aan iets heel anders.