Genre: Komedie / Romantiek
Speelduur: 95 minuten
Alternatieve titels: Family Jewels / Family Jewels: The Barry Munday Story
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Chris D'Arienzo
Met onder meer: Patrick Wilson, Malcolm McDowell en Judy Greer
IMDb beoordeling:
5,8 (4.669)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Barry Munday
"A comedy that hits you right where it counts."
Barry Munday (Patrick Wilson) staat bekend als een versierder en vrouwenverslinder. De wildste feesten zijn voor hem niet te gek. Toch kijkt Barry vreemd op als hij op een ochtend gecastreerd ontwaakt. Net op het moment dat Barry alle hoop heeft opgegeven om ooit nog kinderen te krijgen, krijgt hij bericht van een vrouw die hem meldt zijn kind te hebben gebaard. En dat terwijl Barry zich de vrouw totaal niet kan herinneren, laat staan met haar het bed gedeeld te hebben...
Externe links
Acteurs en actrices
Barry Munday
Mr. Farley
Ginger Farley
Jennifer Farley
Lida Griggs
Heavy Metal Greg
Carol Munday
Lonnie Green
Mrs. Farley
Iconic Beauty
Video's en trailers
Reviews & comments
ralfsjam
-
- 2144 berichten
- 1345 stemmen
je komt ze zo nu en dan wel eens tegen, van die kleine filmpjes die gewoon goed bevallen. Ze staan onder het kopje komedie, maar eigenlijk is het een drama met een randje zwarte humor.
Dit is een rustige, bijna monotone film die op de zelfde constante snelheid door tuft, maar je wel laat boeien zodat je er rustig achteraan hobbelt. De prachtige Judy Greer zet een beeldschone muts neer en Patrick zet een nurderige vrouwenverslinder neer en doet dit erg leuk. Verder komen er nog een paar bekende koppen langs die gastrollen opvullen.
Weinig op aan te merken ook al waren sommige momenten discutabel omdat ik niet echt het idee had dat ze de plank raaksloegen.
Ik geef hem een 4, en wil hem aanbevelen aan filmhuis liefhebbers.
Skrean
-
- 539 berichten
- 694 stemmen
Een zwartgallige comedy waar ik een paar keer moest lachen en sowieso 1 keer erg hard (Praatgroep scene). Ook mooi te zien dat het anders kan, i.v.m. de scheidings rage van de afgelopen jaren. In deze film gebeurd het tegenovergestelde. Goede boodschap.
Verder ben ik het eens met ralfsjam.
Pistons
-
- 588 berichten
- 5549 stemmen
Leuke, grappige film die geen moment verveelde. Aangenaam verrassinkje. Wat schuine humor is wat mij betreft nooit weg.
Onderhond
-
- 87595 berichten
- 12844 stemmen
Leuk.
Kleine comedy (en echt wel een comedy, wat nu drama?) die twee nogal onbekende acteurs in de spotlights zet en de rest van de cast opvult met bekendere namen.
Zeker niet alle humor is geslaagd, maar wanneer een grap niet echt raak schiet is het ook weer niet zo dat ze dom of vervelend overkomt. Zorgt ervoor dat de film eigenlijk bijna continu amuzant is. Daartegenover staan een aantal zeer lollige momenten, hoogtepunt voor mij in ieder geval de walvisgeluiden.
Film duurt niet te lang, blijft wel even vaag hangen rond de identiteit van de vader, ik heb misschien ook wel even iets gemist maar echt duidelijk wordt dat geloof ik niet en weet best te vermaken. Groots is het nergens, daarvoor is het in alles gewoon te klein, maar verder weinig op aan te merken.
Leuk filmpje, D'Arienzo mag het wat mij betreft zeker nog een keer proberen.
3.5*
jemoer
-
- 4 berichten
- 12 stemmen
Ik vond dit echt een baggerfilm :S
Met alle respect, maar ik heb nog nooit zo een saaie comedie gezien, ik ben iemand die makkelijk lacht. Ik heb geen enkele keer gelachen.
0.5
ralfsjam
-
- 2144 berichten
- 1345 stemmen
Ik vond dit echt een baggerfilm :S
Met alle respect, maar ik heb nog nooit zo een saaie comedie gezien, ik ben iemand die makkelijk lacht. Ik heb geen enkele keer gelachen.0.5
Dat is ook goed mogelijk, want het is geen doorsnee comedie. Er zullen meerdere kijkers komen die deze film niet aanvoelen.
Apollinisch
-
- 21297 berichten
- 0 stemmen
rond de identiteit van de vader, ik heb misschien ook wel even iets gemist maar echt duidelijk wordt dat geloof ik niet

Maar toffe comedy ja. Heb vooral om het middenstuk smakelijk kunnen lachen. Sowieso durf ik mezelf wel fan te noemen van Patrick Wilson. Vond 'm al uitblinken in onder meer Hard candy, Little children en Purple violets, maar hier, in een totaal andere rol dan we van 'm gewend zijn, is 'ie eveneens uitstekend. Leuk rolletje ook voor Sevigny.
Observator
-
- 18281 berichten
- 3579 stemmen
De vader van Barry is aziatisch, zoals te zien was op de foto in de verjaardagskaart.
stinissen (crew films & series)
-
- 23443 berichten
- 76931 stemmen
Redelijke kleine vrij onbekende komedie die aardig uit de verf komt ook nog rollen van Chloë Sevigny (Nicolette Grant uit Big Love) , Colin Hanks (Zoon van) en
Malcolm McDowell .
DiKKe_OsCaR
-
- 406 berichten
- 2034 stemmen
Erg leuke, rustige komedie. Rustig en langzaam, maar nooit saai of vervelend! Aanrader als je zin hebt in een komedie waar je met een glimlach uit komt.
bobbydigital01
-
- 363 berichten
- 0 stemmen
leuke tussendoor film,had allemaal net iets grappiger gemogen...maar toch leuk om naar te kijken
james_cameron
-
- 6993 berichten
- 9785 stemmen
Vermakelijke maar uiteindelijk wel wat standaard komedie, met een grappige rol van Wilson als sullige ladies man. Het script lijkt aanvankelijk lekker onvoorspelbaar, maar na een tijdje verloopt alles helaas toch op nogal conventionele wijze. Niet alle grappen werken ook even goed, maar de cast heeft er zin in en de dialogen zijn vaak hilarisch. Had wellicht nog wel iets meer ingezeten, met een sterker script en een visueel meer interessante aanpak.
scumfrog
-
- 222 berichten
- 2493 stemmen
Verrassende film met drama,zwarte humor, droge humor en feel good moments.
Mescaline
-
- 7089 berichten
- 3225 stemmen
Leuke vermakelijke film met een erg leuke rol voor Patrick Wilson.
Barry Munday kijkt lekker weg en heeft vooral in het begin hilarische scenes.
Het einde is wel weer lekker geforceerd happy maar op dat nagelaten en zeer genietbare film.
3*
Leo1954
-
- 2073 berichten
- 2565 stemmen
Aardige komedie. Maar meer ook niet. Chloë Sevigny speelde een klein rolletje en stak direct met kop en schouder boven iedereen uit.
RickZ
-
- 1329 berichten
- 1235 stemmen
Komedie met leuke start en veel chicks, maar helaas zakt het af naar een standaard romkom
raza1
-
- 104 berichten
- 153 stemmen
Komedie met leuke start en veel chicks, maar helaas zakt het af naar een standaard romkom
Ja mijn gevoel zegt ook dat er veel meer in had kunnen zitten. Het verhaal had nog beter uitgewerkt kunnen worden.
Mescaline
-
- 7089 berichten
- 3225 stemmen
Ja mijn gevoel zegt ook dat er veel meer in had kunnen zitten. Het verhaal had nog beter uitgewerkt kunnen worden.
Zeker, maar dit soort comedy films met een goed uitgewerkt verhaal zijn dun gezaaid 
mug13
-
- 2555 berichten
- 1013 stemmen
Dat is ook goed mogelijk, want het is geen doorsnee comedie. Er zullen meerdere kijkers komen die deze film niet aanvoelen.
En daar ben ik er een van.Ik vind/vond deze film helemaal niks.Acteerwerk was prima hoor,maar het komische gedeelte ik heb het nergens kunnen vinden.Tijdens de film had ik af en toe een glimlach op mijn gezicht,dus de oorspronkelijke tranen van het lachen waren niet aanwezig de afgelopen 94minuten.(En dat maakt niks uit,het is gewoon niet mijn film).
RickZ
-
- 1329 berichten
- 1235 stemmen
Zeker, maar dit soort comedy films met een goed uitgewerkt verhaal zijn dun gezaaid
Tja, humor is nogal persoonlijk natuurlijk. De leukste komedie van de laatste tijd was voor mij: "Easy A", misschien ook iets voor jou?
Mescaline
-
- 7089 berichten
- 3225 stemmen
Tja, humor is nogal persoonlijk natuurlijk. De leukste komedie van de laatste tijd was voor mij: "Easy A", misschien ook iets voor jou?
Had ik nog niet gezien, maar de moeite wel waard dus? dan geef ik die zeker een kans.
Gabyvon
-
- 71 berichten
- 132 stemmen
kijkt makkelijk weg, een film voor Net5, verwacht niet om schaterlachend onder de tafel te liggen. Leuke film maar niet bijzonder.
SaNDuTjE
-
- 1434 berichten
- 3241 stemmen
Een film die traag en niet bepaald grappig begint maar zich gaandeweg toch nog het niveau van een redelijke komedie weet te behalen.
Het verhaal is nogal standaard maar bevat een paar leuke scenes/dialogen waardoor dat niet heel erg is. Richting het eind volgen de absurde situaties elkaar snel op en is er, op een aantal clichés na, weinig spraken meer van een standaard verhaal. Zelf het luchtige 'drama' aspect werkt wel en is gelukkig niet het uitgangspunt geweest. Nagenoeg de meeste bijrollen zijn allemaal aardig gekozen en bevatten gelukkig geen vervelende personages die een stempel op de film drukken.
Leuke film voor tussendoor. Beter dan verwacht zelfs.
3*
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3630 stemmen
Oei, je zou het maar hebben.
Er worden wel eens grapjes gemaakt tussen vrienden over elkaar, of als vriendin zijnde tegen haar vriend, met: 'Je hebt geen ballen!'. In dit geval is het pijnlijk waar. Wat ik gemist heb in deze film, is goed overkomende zelfspot en wat goed doordachte, scherpe grappen van de andere personages. Het blijft tenslotte een komedie en ik denk dat veel mensen toch er spot mee zouden drijven, wanneer ze zo iemand kenden.
Het is geen nieuw gegeven, het 'meisje staat voor de deur en zegt zwanger te zijn' gebeuren. Af en toe voelt het ook een tikkeltje vervelend cliché aan. Voor een komedie valt er naar mijn smaak ook te weinig te lachen. De personages zijn op zich oké, maar nergens krijg je een band met ze of voel je überhaupt iets. Het blijf leeg en 'hol' aanvoelen en dat is jammer. Wat meer tempo, een grotere (of was het nou hogere?) grapdichtheid en een tikkeltje meer uitdieping wat betreft de personages had het allemaal net iets beter gemaakt.
Noodless
-
- 10042 berichten
- 6178 stemmen
Sluit me ook aan bij de mening van Elineloves. Het gegeven kon veel beter uitgewerkt worden met zelfspot en rake grappen. Ik vond de film ook meer een gewone speelfilm en niet echt een komedie. Daar schiet de film toch wel degelijk mis. Aardig, maar niet meer dan dat. 5/10
henkula
-
- 934 berichten
- 4990 stemmen
Er staat zonder zijn geslachtsdelen, dat klopt niet. Ik begrijp de term die ik hier vaak op MM lees, 'leuk voor tussendoor' niet. Geen idee wat ik me daar bij moet voorstellen.
Het is net of een komedie makkelijker te maken is dan drama, niets is minder waar.
In feite is dit een drama, waar wel een grappig drama.
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5981 stemmen
Er staat zonder zijn geslachtsdelen, dat klopt niet.
Klik svp even op de corrigeer-knop. 
gijsvogel
-
- 225 berichten
- 940 stemmen
Colin Hanks (Zoon van)
Ik heb zelfs nog een keer teruggezocht, maar ik kan m echt nergens vinden.... 
er later uitgeknipt ofzo??
Het laatste nieuws

Horrorfilm 'Late Night with the Devil' met David Dastmalchian verdwijnt snel van Netflix

WOII-film 'Nebel im August' is een kijktip voor Netflix-abonnees: 'Bijna eng, zo goed gespeeld'

AppleTV komt deze zomer met een nieuw seizoen van 'Ted Lasso'

Leo Woodall en Rachel Weisz in nieuwe Netflix Original: alles over 'Vladimir'
Bekijk ook

Freaks
Sciencefiction / Thriller, 2018
63 reacties

Avicii: True Stories
Documentaire / Muziek, 2017
79 reacties

Shanghai
Mystery / Thriller, 2010
75 reacties

U.S. Marshals
Actie / Thriller, 1998
146 reacties

Swing Vote
Komedie / Drama, 2008
69 reacties

Alone in Berlin
Drama / Oorlog, 2016
34 reacties
Gerelateerde tags
gebaseerd op boekbriefzwangerschappaternitycastratiedokterlamborghinitesticlesair guitargenital mutilation
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.



