• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.366 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.101 gebruikers
  • 9.377.673 stemmen
Avatar
 
banner banner

Miseuteo Sokeurateseu (2005)

Actie / Misdaad | 109 minuten
3,03 45 stemmen

Genre: Actie / Misdaad

Speelduur: 109 minuten

Alternatieve titel: Mr. Socrates

Oorsprong: Zuid-Korea

Geregisseerd door: Choi Jin-won

Met onder meer: Kim Rae-won, Kang Shin-il en Lee Jong-hyuk

IMDb beoordeling: 6,2 (515)

Gesproken taal: Koreaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Miseuteo Sokeurateseu

Ku Dong-hyuk (KIM Rae-won) is de grootste klootzak en schurk die er rond loopt. Op een dag wordt Ku Dong-hyuk gekidnapt door een mysterieuze bende, die hem zonder reden vasthouden. Dong-hyuk wordt daar onmenselijk getraind en als een hond behandeld door de bende. Als hij probeert te ontsnappen worden de trainingen nog onmenselijker. Nadat alle trainingen voorbij zijn, wordt hij voor hen een geheime detective bij het plaatselijke corps.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Gu Dong-Hyeok

Squad Leader Shin

Detective Park

Jang Tae-choon

Ku Dong-pil

Detective Park

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van sinterklaas

sinterklaas

  • 11816 berichten
  • 3317 stemmen

Weer een erg mooie, typisch Koreaanse misdaadfilm. Snoeihard en meedogenloos met ook een hoop humor. Het acteerwerk was prima. De film zat leuk inelkaar en de inhoud van de film was ook geinig: over dat die gestoorde Koo nog les moest volgen op school enz omdat hij zijn school nooit af heeft gemaakt. Die keiharde leermeester zorgt ook voor een prima aanwezigheid.

Die scenes op die treinspoor vond ik ook erg grappig of dat Koo (tevens ook een corrupte agent) een verdachte zoekt en dan vier keer achtermekaar de verkeerde persoon pakt en dan nog wel steeds dezelfte verkeerde persoon.

Gewoon een erg vermakelijke film. Keihard en humoristisch. De Koreanen kunnen uitstekende films maken.

4*


avatar van Erwinner

Erwinner

  • 33715 berichten
  • 3079 stemmen

Zeer vermakelijke niet al te zware film!

Inderdaad, lekker luchtig, fijne humor en met momenten bikkelhard en zielig.

Rae-won Kim is een geweldig acteur (Heeft al veel prijzen op zijn naam staan). Zo iemand die niks fout doet en er héél wat van kan. Geweldig hoe hij een keer of 4 de "verkeerde?" persoon oppakt. Weet eigenlijk niet of het een gimmick of er nu bijhoorde in het complot, maar moest er wel keihard om lachen.

De film is verder stevig van regie, vrij strak, al had de camera wel iets dynamischer gemogen en de muziek had ook anders gemogen.

Neemt niet weg dat de 109 minuten geen moment verveeld raken waardoor ik weer een leuk avondje heb beleefd.

Vreemd verder dat niemand dit verder oppikt, een film voor alle smaken en makkelijk verkrijgbaar. Eet smakelijk.

4.0*


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12268 stemmen

Mijn 3de Zuid Koreaanse film deze week en ook deze is me wee eens goed bevallen.

Heel fijn en mooi verhaal dat goed te volgen is.

Acteerwerk was sterk en hoofdrol speler was erg goed.

Gevechten waren goed in beeld gebracht.

Ik ben erg blij dat ik de kratten bij Bart Smit heb opgetild en deze tegen kwam voor 5 voor 5 euro.

4 sterren