• 16.452 nieuwsartikelen
  • 180.277 films
  • 12.407 series
  • 34.362 seizoenen
  • 651.877 acteurs
  • 199.779 gebruikers
  • 9.424.119 stemmen
Avatar
 
banner banner

Eye of the Beholder (1999)

Thriller / Mystery | 109 minuten
2,15 123 stemmen

Genre: Thriller / Mystery

Speelduur: 109 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk / Canada / Australië

Geregisseerd door: Stephan Elliott

Met onder meer: Ewan McGregor, Ashley Judd en Patrick Bergin

IMDb beoordeling: 5,0 (16.647)

Gesproken taal: Frans en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Eye of the Beholder

"Obsession is in the eye of the beholder."

Een Britse privé-detective met als bijnaam Eye (McGregor) schaduwt al jaren een seriemoordenares in Amerika genaamd Joanna (Judd). Joanna verleidt mannen en vermoordt ze daarna. Eye, die jaren geleden door zijn vrouw en kind is verlaten, heeft Joanna nooit gesproken maar treedt vreemd genoeg wel regelmatig op als haar beschermengel.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kos

kos

  • 46754 berichten
  • 8900 stemmen

Deze film probeert een hoop, maar bereikt niks. Het resultaat is een onsamenhangend zooitje. Ben het met Petey eens; waar het allemaal over gaat blijft volledig in het duister. Het stukje met Priestley was het absolute dieptepunt.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12311 berichten
  • 5532 stemmen

Van deze film heb ik helaas nooit de eerste 10 minuten gezien. Maar de rest van de film vond ik dik in orde met prima rollen van Ewan McGregor en Ashley Judd (wat een schoonheid in deze film). Het verhaal vond ik best goed en wist me te boeien tot het einde. Het einde vond ik trouwens best mooi.


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10281 berichten
  • 7349 stemmen

Saaiheid troef.

Duidelijkheid is ver te zoeken in dit mysterie. Het thrilleraspect werkt nauwelijks vanwege de onsamenhangende gang van zaken. De film kent een paar leuke shots, maar is inhoudelijk gezien beneden de maat en een rommeltje.

Matig.