Flodder 3 (1995)
Genre: Komedie
Speelduur: 125 minuten
Alternatieve titels: Flodder Forever / Flodder III
Oorsprong:
Nederland
Geregisseerd door: Dick Maas
Met onder meer: Coen van Vrijberghe de Coningh, Nelly Frijda en Tatjana Simic
IMDb beoordeling:
5,5 (3.993)
Gesproken taal: Nederlands
Releasedatum: 29 juni 1995
On Demand:
Bekijk via Videoland
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Te zien in één bioscoop (Amsterdam)
Plot Flodder 3
Het 25-jarig jubileum van Zonnedael komt eraan en de buurtbewoners willen dit graag in stijl vieren. Tijdens de voorbereidingen voor dat feest willen ze graag voor altijd van die Flodders af zijn, zodat zij dit ook niet zullen verzieken.
Externe links
Acteurs en actrices
Ma Flodder
Johnnie Flodder
Kees Flodder
Henkie Flodder
Kees Flodder
Jacques "Sjakie" van Kooten
Neighbor Neuteboom
Neighbor Neuteboom
Ambtenaar
Video's en trailers
Reviews & comments
neo
-
- 15435 berichten
- 10038 stemmen
een slechte film,maar wel erg grappig.mooi stuntwerk en coen van vrijberghe de coningh vind ik ook veel leuker johnny spelen dan huub stapel.2 sterren
darkcity
-
- 644 berichten
- 1475 stemmen
Erg grappig, vooral op het laatst !!
De serie vind ik ook al leuk, dus films zijn helemaal leuk !
BS
-
- 853 berichten
- 673 stemmen
best een leuke film.Beetje groter aangepakt dan de vorige.Geen dijenkletser,maar af en toe wel leuke dingen.
wederom een geslaagde flodderfilm,maar de film is niet echt boeiend.
ik geef hem 2,5 ster.Toch even kijken dus, is wel de moeite waard
EmDee
-
- 7192 berichten
- 1417 stemmen
Slechte film die ook geen opvolger mag worden genoemd. Opeens is het huis weer heel en Opa leeft weer. 
darkcity
-
- 644 berichten
- 1475 stemmen
Ja, door die dommigheid is het toch leuk. Tuulijk is de film slecht. Maar hij is erg leuk doordat hij zo onrealistisch is.
martinbroertjes
-
- 84 berichten
- 0 stemmen
Een absoluut tegenvallende film. "Flodder" is natuurlijk de topper van de cyclus en in vergelijking met die film is dit een waardeloos stukje film. Zonde van de tijd, van het geld. En ontzettend jammer dat Dick Maas hier verantwoordelijk voor is.
olano
-
- 138 berichten
- 432 stemmen
Ook deze film geregiseerd door dick maas en productie van laurens geels van first floor features is van topklasse net als zijn voorgangers. Ook de cast doet het in het derde deel weer schitterend.
GerwinF
-
- 1643 berichten
- 0 stemmen
Ook deze film geregiseerd door dick maas en productie van laurens geels van first floor features is van topklasse net als zijn voorgangers. Ook de cast doet het in het derde deel weer schitterend.
Ehh dit is hopelijk sarcastisch bedoeld...
kos
-
- 46695 berichten
- 8851 stemmen
Onze wielrennende vriend is waarschijnlijk de nieuwe FFF-p.r.-man. Hebben ze ook wel nodig met al die bagger die ze uitbrengen.
sydney
-
- 2223 berichten
- 0 stemmen
Onze wielrennende vriend is waarschijnlijk de nieuwe FFF-p.r.-man. Hebben ze ook wel nodig met al die bagger die ze uitbrengen.
Precies. Dit is een prul.
Nils
-
- 177 berichten
- 77 stemmen
Meestal vind ik FFF films erg vermakelijk en knap gemaakt, ik heb er zelfs twee in de top 10 staan.
Sorry voor Neo, maar Johnnie wordt het best gespeeld door de enige échte: Huub Stapel.
Maar deze is inderdaad zeer overbodig, ik dacht continue "ik heb dit al n's gezien".
Volledig overbodig, maar vanwege het explosieve slot toch nog 2 sterren.
Beoordeling: **
Chainsaw
-
- 8845 berichten
- 3576 stemmen
Tja, meer van hetzelfde, maar toch anders. Vond 'm in ieder geval stukken beter dan Flodder in Amerika. Beetje braaf (hoewel de serie nog vele malen braver is, overigens), maar hier en daar zitten wel een paar erg geinige momenten. Niets bijzonders, maar wel leuk gedaan verder.
Ramon K
-
- 13575 berichten
- 0 stemmen
Dit kun je toch niet menen Chainsaw? Dit is een baggerfilm!
neo
-
- 15435 berichten
- 10038 stemmen
Ik heb de film dan maar een 2,5 gegeven, maar de film is idd veel en veel grappiger dan deel 1 en 2. Ten eerste omdat deze film dezelfde humor heeft als de serie, die ik in zijn geheel tig keer heb gezien. Ten tweede omdat broer Kees vervangen is door van der Wallen en Johnny door van Vrijenbergh de Koningh. Allebei zijn sukkeliger dan in de voorgaande films, waarin het allebei enorme stoere mannen zijn. Haast iedere zin die door een van de twee wordt gezegd zorgt al voor een glimlach op mijn gezicht. ik maak er nog wel even 3 sterren van ook 
Jos2
-
- 1730 berichten
- 0 stemmen
Ik vond dit de leukste film van de drie. Daarom ook 3*.
Zeg Quido, kijk jij enkel films van nederlandse regisseurs? En dan ook nog eens bij voorkeur oud werk?
Quido
-
- 14649 berichten
- 6106 stemmen
Zeg Quido, kijk jij enkel films van nederlandse regisseurs? En dan ook nog eens bij voorkeur oud werk?
Ja, bijna wel eigenlijk, ik ben een fan van de Nederlandse film!
Wrom vraag je dat eigenlijk?
sn@ke
-
- 2077 berichten
- 888 stemmen
Zeer leuke film met aardig wat grappige momenten. Leuke acteerprestaties van de hele cast en leuke humor maken van deze film een echt toppertje. Vooral Johhny en ma Flodder waren grappig. 3,5*
gotti
-
- 14075 berichten
- 5889 stemmen
Na het zien van deze film, zag ik dat ik er nog niet op gestemd had (ze zwerven dus nog wel rond op de site
). Als ik het me goed herriner heb ik deze film destijds in de bioscoop gezien.
Maar nu even over de film zelf. Wat een negativiteit allemaal over een niet al te hoogstaand, maar toch zeer vermakelijke film. Deze film zit vol met schitterende stereotiepen, van de grootste aso's totaan de grootste kneuzen (vooral Lou Landré als Sjakie en Stefan de Walle als Kees vond ik daarin echt geweldig; kneuzeriger (staat wellicht niet in de Dikke Van Dale
) kan gewoon niet!) Maas laat hier ook zien dat hij erg mooie actiescènes in beeld kan brengen (vooral de begin scène in de haven is erg amusant). En als laatste de cast. Ma Flodder is niet te vervangen en dat is gelukkig ook net gebeurd en Kees (die met ide borsten
) is ook nog altijd dezelfde gebleven (gelukkig...). Maar de Kees zonder borsten in deze film (Stefan de Walle) vind ik stukken leuker dan de Kees uit uit de vorige twee films. Deze Kees speelt z'n rol van kneusje echt geweldig en daar is René van 't Hof eigenlijk veel te stoer voor, om deze rol te spelen. De Sjonnie uit deze film (die helaas veel te vroeg is overleden) vind ik ook stukken beter dan Huub Stapel. Stapel is veel te braaf voor de rol van Sjonnie en de Sjonnie uit deze film is ook een echte Sjonnie!
Kortom; een film die je niet al te serieus moet nemen (dat doet ie volgens mij zelf ook niet echt), maar die gewoon erg vermakelijk en amusant is. 3,5*
U-96
-
- 11875 berichten
- 2081 stemmen
Gisteren voor de X zoveelste keer gekeken, en elke elke keer blijven die Flodder-films leuk, en ik kan altijd weer lachen om Ma Flodder, Kees (man) en van Neuteboom. Heel jammer dat Coen van Vrijberghe de Coning zo vroeg is overleden; zijn rol is echt onvervangbaar. ****
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5983 stemmen
Heel jammer dat Coen van Vrijberghe de Coning zo vroeg is overleden; zijn rol is echt onvervangbaar. ****
Ik was meer te spreken over Huub Stapel, in dezelfde rol.
U-96
-
- 11875 berichten
- 2081 stemmen
Ik was meer te spreken over Huub Stapel, in dezelfde rol.
Ik vind Huub Stapel ook goed als rol van Johnny, maar ik vind C. van V. de C. toch iets meer gepast voor die rol.
Pre- en sequels

Flodder in Amerika!
1992
364 reacties

Flodder
1986
572 reacties
Het laatste nieuws

Spaanse Netflix-film '100 Metros' doet het ontzettend goed: 'IJzersterk drama'

Netflix verruilt 'The Grand Budapest Hotel' voor 'The French Dispatch' van Wes Anderson

Nog niet gezien? 'Escape at Dannemora' kijk je nu gewoon op SkyShowtime

Catherine O'Hara (71) overleden: van deze films zou je haar onder meer kunnen kennen
Bekijk ook

Flodder
Komedie, 1986
572 reacties

De Dominee
Misdaad / Drama, 2004
434 reacties

Loft
Thriller / Drama, 2010
746 reacties

New Kids Turbo
Komedie, 2010
1.296 reacties

See You in Vegas
Documentaire, 2007
15 reacties

Flodder in Amerika!
Komedie, 1992
364 reacties
Gerelateerde tags
shepherdblock party chaosfest buurmanconflictfamily conflict
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.



