• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.538 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.798 stemmen
Avatar
 
banner banner

Interview (2007)

Drama | 84 minuten
3,27 308 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 84 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Canada / Nederland

Geregisseerd door: Steve Buscemi

Met onder meer: Steve Buscemi, Sienna Miller en Tara Elders

IMDb beoordeling: 6,8 (14.187)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 10 mei 2007

  • On Demand:

  • NPO Start Bekijk via NPO Start Plus
  • NLZIET Bekijk via NLZIET
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Interview

"A journalist and a starlet take on media, truth and celebrity."

Interview volgt het leven van een top politiek journalist Pierre Peders (Steve Buscemi), wiens carrière bergafwaarts gaat. Na een aanvaring met zijn hoofdredacteur moet hij tegen zijn wil een interview doen met de meest populaire soap actrice van het land (Sienna Miller).

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Pierre Peders

Boyfriend on Phone (stemrol)

Robert Peders

Autograph Seeker #2

Lady in the Limo

Woman in Restaurant

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kos

kos

  • 46695 berichten
  • 8851 stemmen

Ik vond er maar weinig aan. Het origineel was ook al meer een verzameling niet al te boeiend geouwehoer, maar hier zijn dan ook nog eens alle scherpe kantjes van de dialogen af.


avatar van gotti

gotti

  • 14075 berichten
  • 5889 stemmen

Grotendeels is dit wel beter dan de Van Gogh versie. Mooier gedraaid en vooral fijn dat het oninteressante gewouwel van Holman eruit is. Toch is Interview ook niet perfect. Enkele vreemde omslagen in het verhaal en de karakters zorgen ervoor dat je het allemaal net niet gelooft, helaas.

3,5*


avatar van ®Tc

®Tc

  • 8212 berichten
  • 1087 stemmen

Leuke film die goed wegkijkt, goed acteert door Buscemi en Miller.

3,5


avatar van The One Ring

The One Ring

  • 29974 berichten
  • 4109 stemmen

Aardige film, maar vrij onopvallend. Ik heb het origineel nooit gezien, ook niet meteen behoefte meer aan na deze film. Ik hou wel val films die gaan over een psychologische strijd tussen twee personages en daarom vond ik dit ook wel weer vermakelijk, maar de film behaalt nergens een echt hoog niveau. Misschien ook wel omdat er iets te veel gemoedswisselingen inzaten en dat ze vaak ook plotseling kwamen. Wel fijn geacteerd door Buscemi, al was het Miller die mij meer verraste.

2,5*


avatar van josseheijmen

josseheijmen

  • 503 berichten
  • 213 stemmen

Een lust voor het oog. Zeer professioneel gefilmd.

Het kijken meer dan waard.

Wel een beetje een vreemde film. Kruising Woody Allen en Woody Woodpecker. (Hiermee bedoel ik de schizofrene aspecten van Sienna Miller's personage, dat van de ene kant van het emotionele spectrum naar de andere gaat in een splitsecond.)

Dit vond ik Katja veel beter en geloofwaardiger doen in het origineel. Ook het besluit van de film vind ik in het origineel een stuk krachtiger dan in deze remake. Jammer, gemiste kans.

Ik verwachtte zo veel van Steve Buscemi. Maar 1 acteur is natuurlijk niet in zijn eentje verantwoordelijk voor de kwaliteit van een film.

Mijn conclusie: Deze 'Interview' is vele malen gelikter dan het origineel; het origineel is vele malen indringender en beklemmender.
Kudo's voor Van Gogh.

@ The One Ring en danuz: Toch een keertje doen jongens. Maar neem wel een paar jaartjes tussen remake en origineel omdat beide veel overlappingen kennen.
M.a.w. zorg ervoor dat de remake je niet meer zo helder voor de geest staat.


avatar van Jack Sparrow

Jack Sparrow

  • 472 berichten
  • 3271 stemmen

Deze remake is even goed als het origineel. Steve Buscemi en Sienna Miller acteren erg sterk en overtuigen. Het psychologische spel tussen de journalist en de actrice wordt beklemmend sterk uitgewerkt. Het is een dijk van een script(prima werk Theodor Holman) en het idee van Hans Teeuwen is dan ook wederom erg goed verfilmd. Het regiewerk van Steve Buscemi is ook prima. De aanpassingen in vergelijking met het origineel zijn goed en leiden niet af. Een enorme waardering voor Theo van Gogh dat zijn originele film is verfilmd. Zeker als dit gebeurd door een groot acteur/regisseur als Steve Buscemi. Een grotere waardering kun je bijna niet krijgen!


avatar van blurp194

blurp194

  • 5498 berichten
  • 4195 stemmen

Ben altijd - iig sinds Loos - een fan van Theo geweest, maar ik vind de remake in dit geval duidelijk beter en volwassener dan het origineel. Sterker, deze remake is echt een heel erg goede film. Ik vind de personages veel meer dan in het origineel ook echt een karakter krijgen, en de intrige is ook beter uitgewerkt. Da's geen dis naar Theo - het is altijd achteraf makkelijk om de zwakkere punten dicht te lopen - maar, de motieven van Pierre/Peter en Katja/Katya zijn in deze film indringender en beter herkenbaar. En daardoor hun personages ook.


avatar van Mescaline

Mescaline

  • 7089 berichten
  • 3227 stemmen

Een mooi eerbetoon aan Van gogh met een paar erg leuke verwijzingen naar het origineel.

Normaal heb ik het niet zo op remakes, vaak gewoon omdat ze zonder enig respect voor het origineel zijn gemaakt en puur geld trekkers moeten voorstellen.
Bij Buscemi is dit duidelijk niet het geval, hij maakt echt wel duidelijk dat dit officieel zijn film niet is en blijft op een paar kleine aanpassingen na trouw aan het origineel.

De eind scene dat hij opeens tegen schuurman aanloopt was echt een verrassing en grappig dat hij haar hier voor heeft gevraagd, lucky katja!

het origineel gaf ik een 4,5 omdat ik nooit zoiets eerder had gezien, deze film is als je het origineel nog niet kent natuurlijk even verrassend maar omdat eigenlijk de verrassing er al af was ga ik voor een 3,5.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Mooie vrouw is die Sienna toch, jeetje. Echt een plezier om naar haar te kijken. Gelukkig ook maar, want Steve is nou niet bepaald eye-candy.

Ik heb het origineel jaren geleden gezien, maar herinnerde me er niet veel van. Een vriendin van me kwam aanzetten met een stapel DVD's die ze niet meer hoefde en daar zat deze 'Interview' bij.

Ik vond het allemaal maar een slappe hap. Het was niet intrigerend genoeg om te blijven boeien. Het begin was nog wel oké, tot aan het moment dat ze 't appartement binnenkwamen. Wel leuke verwijzingen hier en daar, zoals bijvoorbeeld de taxi scène, die vrachtauto waar met koeienletters VAN GOGH op staat enzo.

Toch uitgekeken, niet altijd even geconcentreerd, maar enkele scènes waren wel de moeite waard. 2.0*


avatar van K. V.

K. V.

  • 4363 berichten
  • 3768 stemmen

'k wist niet wat te verwachten, maar 'k vond het geen misse film. 'k vond het wel een boeiend verhaal. Eigenlijk niet zo'n speciaal verhaal, maar toch niet slecht.

De cast deed het zeker niet slecht en ondanks dat de film eigenlijk maar op twee locaties afspeelt, stoorde dit niet.

Verder een redelijk korte film, maar eigenlijk moest het niet meer zijn.

Zeker geen slechte film, klein maar fijn.