Littleman (2006)
Genre: Komedie
Speelduur: 98 minuten
Alternatieve titels: LiTTLEMAN / Little Man
Oorsprong:
Verenigde Staten / Canada
Geregisseerd door: Keenen Ivory Wayans
Met onder meer: Marlon Wayans, Shawn Wayans en Brittany Daniel
IMDb beoordeling:
4,6 (65.048)
Gesproken taal: Engels en Ests
Releasedatum: 20 juli 2006
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Littleman
"Big things come in small packages"
Lilliputter Calvin Sims is een crimineel, die op een dag een kostbare diamant weet te stelen. Om het te verbergen stopt hij het in de handtas van een voorbijgaande vrouw. Als Calvin de diamant dan terug wil hebben besluit hij zich als een baby voor te doen. Als hij dan vervolgens door de vrouw en haar man in huis wordt genomen gaat hij op zoek naar de diamant.
Externe links
Acteurs en actrices
Calvin
Darryl
Vanessa
Pops
Percy
Greg
Dinosaur Rex
Jimmy
Rosco
Policeman
Video's en trailers
Reviews & comments
qu1nt3n
-
- 65 berichten
- 323 stemmen
Hier ga je toch geen discussie over voeren!?!
Dat er mensen zijn die dit leuk vinden moeten ze zelf weten. Als je dit niet leuk vindt, wat je kan zien aan de trailer of de cover en aan nog zoveel meer......
dan is het misschien maar het beste om het aan je voorbij te laten gaan. toch?
Zoals ehh, ik ook niet doe want ik post..ehum..
Hier zijn liefhebbers voor, anders werd die niet gemaakt....
movie-freak
-
- 253 berichten
- 532 stemmen
Ik vond hem beetje afgezaagd en flauw. De Wayans-broers kunnen beter. Zo vond ik White Chicks en Scary Movie leuker.
Villeneuve Jr.
-
- 17 berichten
- 541 stemmen
volgens mij heeft niemand er verstand van, als je dit een goede film noemt dan word ik nu meteen acteur
demmi25
-
- 1 berichten
- 1 stemmen
ik heb wel genoten van de film.
het is op welk manier je de film bekijkt en verwacht.
daarom geef ik een 3.5* 
tukkerstein
-
- 2219 berichten
- 3469 stemmen
volgens mij heeft niemand er verstand van, als je dit een goede film noemt dan word ik nu meteen acteur
Little Man is grappig, niet uitzonderlijk acteerwerk, of intelligent, of diepgaand, maar het gaat er gewoon om dat het een grappige film is.
Verstand hebben van een goede film slaat HELEMAAL nergens op, smaken verschillend. Ik begrijp wel wat je bedoelt, wat om Little Man naast klassiekers te zetten als The Godfather is moeilijk, omdat Little Man in de eerste plaats een heel ander soort film is, en het bij Little Man om de grappen draait. Bij de andere films draait het een uitgedacht verhaal met goed acteerwerk enzovoorts. 
Pieter Montana
-
- 6678 berichten
- 2287 stemmen
Little Man is grappig, niet uitzonderlijk acteerwerk, of intelligent, of diepgaand, maar het gaat er gewoon om dat het een grappige film is.
Verstand hebben van een goede film slaat HELEMAAL nergens op, smaken verschillend. Ik begrijp wel wat je bedoelt, wat om Little Man naast klassiekers te zetten als The Godfather is moeilijk, omdat Little Man in de eerste plaats een heel ander soort film is, en het bij Little Man om de grappen draait. Bij de andere films draait het een uitgedacht verhaal met goed acteerwerk enzovoorts. 
De Monty Python-films hebben nou ook niet echt een bepaald uitgedacht verhaal maar toch zijn het klassiekers. Waarom? Komisch talent! De Wayans-broers hebben dit gewoon niet. En als ik de trailer zie geloof ik best dat deze ooit in de flop 100 komt te staan.
x_ShamieeJ
-
- 158 berichten
- 70 stemmen
Geweldige film ! 
Heb me echt kapot gelachen , heel leuk om te kijken haha
zijn trouwens die 2 van white chicks .. beide leuke films.
BlueSword
-
- 1725 berichten
- 0 stemmen
hij staat wel hoog vergeleken met imdb zeg, ook al heeft het hier nog weinig stemmen...
:DOEMAARGEK*
-
- 112 berichten
- 75 stemmen
In white chicks deden ze het leuk, toch binnenkort maar eens naar de bios en kijken. 
weslinho
-
- 15 berichten
- 116 stemmen
Ben week geleden naar bioscoop geweest om hem te zien. Ik vond hem echt heel leuk. Leuke grappen, goede acteurs en het blijft er natuurlijk leuk uitzien, zo'n klein lichaam met zo'n kop. Ik vond het een succes. 4 sterren toch wel.
vampirekiss
-
- 19 berichten
- 223 stemmen
Deze geef ik een 3.
Af en toe is de film wel grappig maar echt origineel is hij niet.
Zoals deze bestaan er nog 100 000den andere.
Leuk om 1 keer gezien te hebben maar of je deze film nu moet gaan kopen... niet echt nee.
vamozz
-
- 51 berichten
- 0 stemmen
Ik heb hem gister gezien, hij was zeker lachen, superfilmpje 
Kisje
-
- 970 berichten
- 1190 stemmen
Super grappige film, heb hem gisteren in de bioscoop gezien! En hij is echt grappig! Beter dan Scary Movie wat mij betreft
! De Wayans broers maken leuke komische films.. De waarheid mag gezegd worden
!!
4.5 *
Nielz
-
- 48 berichten
- 479 stemmen
Deze geef ik een 3.
Af en toe is de film wel grappig maar echt origineel is hij niet.
Zoals deze bestaan er nog 100 000den andere.
Leuk om 1 keer gezien te hebben maar of je deze film nu moet gaan kopen... niet echt nee.
Same, heb de film net in de bios gezien. Was wel een leuke film, maar niet echt een topper.
Evelien14
-
- 13 berichten
- 65 stemmen
ik ga hem zaterdag met vriendinnen in aalst(belgië) bekijken:d volgens wat ik in de trailer gezien heb, lijkt het me een grapigge film(net waar ik en mijn vriendinnen zo van houden), en volgens mijn zus ook, dus... ik hoop dat hij een beetje meevalt:)
tukkerstein
-
- 2219 berichten
- 3469 stemmen
De Monty Python-films hebben nou ook niet echt een bepaald uitgedacht verhaal maar toch zijn het klassiekers. Waarom? Komisch talent! De Wayans-broers hebben dit gewoon niet. En als ik de trailer zie geloof ik best dat deze ooit in de flop 100 komt te staan.
Tja wat heet komisch talent. MOnty Python is ook erg grappig, en die verzinnen ook zelf goede grappen. De Wayans brothers hebben alleen maar poepschijtpis humor, maar dat kan ook zeer lachwekkend zijn, dat bewijst deze film.
AUDRIEKE
-
- 22 berichten
- 83 stemmen
had 'm in de bios gezien, was eigelijk gekomen voor 'take the lead' maargoed daar was ik dus te laat voor. dus toen ben ik naar deze gegaan hij was echt grappig, maar white chicks vond ik beter. 
Film Pegasus (moderator films)
-
- 31149 berichten
- 5449 stemmen
Dit is echt slecht. Het acteerwerk is ondermaats, de grappen zijn zo voorspelbaar. De helft van de grappen gaat letterlijk over pis en kak of puberale dubbelzinnigheden. Het verhaal is ook niet origineel. Dit is dezoveelste komedie met een gestolen diamant. Ik was de film gaan zien met enkele vrienden, die dit wel eens wilden zien. In de zaal werd wel gelachen, dus voor dit puberaal onding is blijkbaar toch een publiek. Niet echt mijn ding, en dankzij de cafeïne in de cola ben ik toch nog wakker gebleven. Enkel voor de liefhebbers van het genre, anders kan je beter een andere film uitkiezen.
kArIzMa_TuRk
-
- 3642 berichten
- 0 stemmen
nou hij was niet zo goed als White Chicks.. maar toch wel leuk om hem een keertje gezien te hebben.. ook wel leuk gemaakt trouwens.. de Football-scene was wel grappig toen Calvin ging scoren..
het einde was ook wel grappig.. 'Who did that' iedereen en Calvin ging wijzen naar Darryl (Shawn) hahaha
queenie
-
- 593 berichten
- 468 stemmen
Leuke film om een keer gezien te hebben. Wel grappig gemaakt als je dat kleine mannetje in beeld ziet. Verder wat flauwe humor wat te verwachten is natuurlijk. 3*
TimD
-
- 1095 berichten
- 0 stemmen
'Who did that' iedereen en Calvin ging wijzen naar Darryl (Shawn) hahaha

Het klinkt zelfs niet leuk.
kArIzMa_TuRk
-
- 3642 berichten
- 0 stemmen
jongen het is toch mijn mening? heb je er problemen mee?
Mattitude
-
- 12 berichten
- 0 stemmen
Echt mijn ding dit. Wat heb ik gelachen zeg!
Het verhaal is wel erg cliché, maar de grappen maken het wel appart. Het is een film die je niet serieus moet nemen. Maar gewoon verstand op 0 en kijken.
The Wayans Bro's kunnen zowiezo vrijwel niet kapot bij mij 
MJ_DA_MAN
-
- 412 berichten
- 1666 stemmen
jongen het is toch mijn mening? heb je er problemen mee?
Nee dat is zijn mening, heb je daar problemen me?
Het laatste nieuws

Spionageserie 'Kleo' valt in de smaak bij MovieMeter-kijkers: 'Overtrof alle verwachtingen'

Wacht je op nieuwe afleveringen van Netflix-hit 'Bridgerton'? Drie tips om in de tussentijd te checken

Avontuurlijke thriller 'The Grey' met Liam Neeson is vanavond te zien op televisie

Favorieten van de critici: deze wisselende Netflix-horrorfilms scoren op Rotten Tomatoes
Bekijk ook

Baramui Fighter
Drama / Actie, 2004
5 reacties

The Sapphires
Muziek / Biografie, 2012
29 reacties

Mr. Nice
Komedie / Drama, 2010
38 reacties

Boyka: Undisputed IV
Actie / Misdaad, 2016
88 reacties

Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood
Komedie, 1996
214 reacties

The Perfect Holiday
Familie / Romantiek, 2007
4 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








