• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.356 stemmen
Avatar
 
banner banner

Shadows on the Stairs (1941)

Drama / Mystery | 64 minuten
2,92 6 stemmen

Genre: Drama / Mystery

Speelduur: 64 minuten

Alternatieve titel: Murder on the Second Floor

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: D. Ross Lederman

Met onder meer: Frieda Inescort, Paul Cavanagh en Heather Angel

IMDb beoordeling: 5,7 (839)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Shadows on the Stairs

In een Londens pension, uitgebaat door Frieda Inescort en Miles Mander, gebeuren verschillende mysterieuze moorden en iedereen is verdacht. Eén van de huurders, een schrijver, probeert de dader te ontmaskeren.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Mrs. Stella Rosabelle Armitage

Joseph 'Joe' Reynolds

Sylvia Armitage

Hugh Bromilow

Tom Armitage

Ram Singh

Lucy Timson

Phoebe Marcia St. John Snell

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Kuck-x

Kuck-x

  • 440 berichten
  • 755 stemmen

Wat begint als een duister en tamelijk vaag misdaadverhaal ontpopt zich tot een verrukkelijk klein pareltje, waarin de humor steeds meer ruimte krijgt. Mooi en overtuigend geacteerd, met een amusante ontknoping - die achteraf natuurlijk al de hele tijd in de lucht hing: goed verteld en goed opgebouwd dus.

Hoewel geproduceerd in Amerika, wat vooral aan de gebouwen goed te zien is, weet deze film toch het typische sfeertje uit Engelse misdaadfilms uit die periode op te roepen. Ook dat is mooi gedaan. Kortom: uiterst genietbaar.


avatar van clubsport

clubsport

  • 3810 berichten
  • 6939 stemmen

De plot twist aan het einde maakt een hoop goed maar verder is het toch een matig misdaad mysterie verhaaltje .