• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.147 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.201 acteurs
  • 199.051 gebruikers
  • 9.373.905 stemmen
Avatar
 
banner banner

Zero Effect (1998)

Komedie / Thriller | 116 minuten
3,20 79 stemmen

Genre: Komedie / Thriller

Speelduur: 116 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jake Kasdan

Met onder meer: Bill Pullman, Ben Stiller en Ryan O'Neal

IMDb beoordeling: 6,9 (15.973)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Zero Effect

"The world's most private detective."

Daryl Zero is privé-detective. Hij is intellectueel zeer begaafd, maar sociaal een nul. Zero wil geen persoonlijk contact met zijn opdrachtgevers, hij communiceert alleen via zijn compagnon Steve Arlo, een gehaaide advocaat. Door zich zo te distantiëren, weet hij elke zaak op te lossen. Maar dan krijgt hij een opdracht van zakenman Gregory Stark die gechanteerd wordt. Het lijkt een eenvoudig zaak, maar voor het eerst in zijn carrière raakt hij emotioneel betrokken bij de zaak.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10035 stemmen

Kasdan ( de zoon van) is talentvol te werk gegaan met dit debuut. Niet alleen de regie, ook het script en tevens heeft hij met Pullman wat muziek voor de film geschreven. Pullman speelt een prachtig karakter, gelijk de eerste scene met Pullman is het al raak. Waarin je ook meteen het prima costume design werk van Kym Barrett (The Matrix trilogie) ziet, wat een geweldig gekozen kleding heeft ie aan! Stiller is ook erg op dreef. Het verhaal wat op het eerste gezicht nogal standaard lijkt, is veel beter dan je zou denken. Leuke vocie over van Pullman, vele komische scenes, geweldige dialogen... Voor de look was Bill Pope verantwoordelijk (jawel de 2e grote Matrixcrew naam). 4 sterren


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12844 stemmen

Kleine tegenvaller.

Humor is wel leuk, maar een beetje schaars. Personages zijn geinig, zowel Pullman als Stiller doen het goed, maar het is vooral het slome gedoe tussendoor dat de film een stuk minder maakt.

Drama, thriller en detective gedeelte werkte gewoon niet echt. Nogal banaal gebracht, saaiig en best langdradig ook. Telkens komen er weer geinige scenes of oneliners doorheen, die de aandacht weer een beetje trekken, maar over het algemeen is het gewoon wat weinig.

Visueel een dooie boel, ook de soundtrack was maar matigjes. Had er wat meer van verwacht. Zaten genoeg leuke ideeën in, maar in z'n geheel toch niet zo geslaagd en wat te lang uitgesponnen.

2.0*


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12263 stemmen

Nja best wel leuk maar niet heel bijzonder.

Af en toe grappig en verhaal dat best leuk gevonden is.

Acteren was ook redelijk goed te doen.

3 sterren


avatar van Alathir

Alathir

  • 2125 berichten
  • 1635 stemmen

Vond dit wel een aardige film met nogal een excentrieke Bill Pullman. Misschien niet de meest visueel interessante film, maar inhoudelijk een film met een eigen stempel. Heerlijke voice-over van Pullman met gefilosofeer en allerhande wijsheden. Daryl Zero zou best wat meer bekendheid mogen hebben als filmpersonage want zo zie je ze niet al te vaak. Dan moet deze film wel wat vaker bekeken worden. Het is iig een uitstekend debuut van Jake Kasdan waar ik verder niet direct iets van gezien heb.

Misschien moet ik daar wat aan doen maar komedies laat ik vaker langs de zijlijn liggen. Anyway ik heb me hier best mee geamuseerd ondanks dat je er wel even moet inkomen. Misschien wel een film die een herziening waard is.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11078 stemmen

Aardige film over een prive-detective die via zijn compagnon een opdracht aanneemt om een set verloren sleutels te vinden. Dit regiedebuut van Jake Kasdan heeft een wat eigenaardige toon en mist soms wat focus. Een redelijk ingewikkeld plot. Een redelijk boeiend hoofdpersonage (een briljante prive-detective met minder goeie sociale vaardigheden), met een goed gecaste Bill Pullman.